Akıl Danışma?

Winnethepooh

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2017
1.763
1.082
Kızlar selam yani biraz saçma olacak konu belki ama benim bir miktar aklımı kurcalayan bir durum var. Erkek arkadaşımla Ocak ayından beri birlikte oluyoruz ve benim ilk birlikteliğim. Açıkçası herkesin anlattığına göre ben keyif almayı bekledim ister istemez. Bu zamana kadar hiç öyle anlatılanlar gibi keyiften dört köşe olma durumu da yaşamadım.

Başlarda daha çok yeni diye düşünüyordum ama neredeyse 1 sene olacak durum hala aynı.. Bir olma hissiyatını seviyorum ama ben neden diğer kadınlar gibi hissedemiyorum :KK43:

Böyle bir durum yaşayan ve bunu asabilen var mı aranizda.. Yoksa bunun normali bu mu?

Erkek arkadaşınız ön sevişme ve birleşme aninda sizi tatmin etmek için ugraşıyor mu?
Uğraşıyor hatta bu konuyu ben kendisine de söyledim başlarda o da benim gibi düşündü. Sonrasında elinden geleni de yapıyor on sevişmeyi uzun tutuyor ya da beni memnun etmek için elinden ne gelirse yapıyor. Bana kalırsa cinsellik sadece ön sevisme kisminda kalabilir diğer kısmı çok cazip değil :KK43: Acaba ben ilk cinsel deneyimimi hep onunla yaşadım ve yaklaşık 4 sene sadece ön sevisme tarzi bir cinsellik yaşadık ben o duruma mi alıştım diye düşünüyorum

Kısa mı sürüyor? Boyutu nasıl?
Çok kısa sürmüyor yani öyle bir vakit tutmadım ama 2 dakikada olup bitmiyor. Boyutu da küçük sayılmaz ama benimle ilgili şöyle ufak bir durum oluyor atıyorum başlangıçta biraz bir şeyler hissediyorum ama sonrasında yoğun bir ıslaklık ve kapanış.. Islaklık arttıkça ben hiçbir şey hissetmemeye başlıyorum ya çokta bilgisizim bu konuda açıkçası doğrusu ne onu da bilmiyorum

Çok kısa sürmüyor yani öyle bir vakit tutmadım ama 2 dakikada olup bitmiyor. Boyutu da küçük sayılmaz ama benimle ilgili şöyle ufak bir durum oluyor atıyorum başlangıçta biraz bir şeyler hissediyorum ama sonrasında yoğun bir ıslaklık ve kapanış.. Islaklık arttıkça ben hiçbir şey hissetmemeye başlıyorum ya çokta bilgisizim bu konuda açıkçası doğrusu ne onu da bilmiyorum
Aslında zevk alıyorsunuz o ıslaklık sizden gelen zevk suyu. Kayganlaştığı içinde o yüzden daha rahat girip çıkıyor.

Aslında zevk alıyorsunuz o ıslaklık sizden gelen zevk suyu. Kayganlaştığı içinde o yüzden daha rahat girip çıkıyor.
Ama öyle bir hissiyatı yok. Garip bir şekilde sürekli arzuluyorum, karşı tarafta aynı şekilde.. Diyorum ya ten uyumu yok desem diğer konularda da keyif almazmışım gibi geliyor ama benim tek derdim şu an için orgazm sanırım. Zamanla öğreneyim desem 1 yıl olacak daha ne kadar vakte ihtiyacım var onu da bilmiyorum ya da çok ıslaklık olduğundan hissedemiyorum ama onun önüne nasıl geçerim onu da bilmiyorum

Birileri daha şikayetçiydi bu fazla ıslaklıktan aslında ondan olabilir belki.

Birileri daha şikayetçiydi bu fazla ıslaklıktan aslında ondan olabilir belki.
Birde su an için uzun aralıklarla birlikte oluyoruz haftada 1 en fazla 2 kere görüşebiliyoruz. Of bilemedim bende mi bir yanlışlık var anlamıyorum ki onu da üzmek hiç istemiyorum bu konuda çünkü elinden geleni yapıyor :KK43:

Kızlar selam yani biraz saçma olacak konu belki ama benim bir miktar aklımı kurcalayan bir durum var. Erkek arkadaşımla Ocak ayından beri birlikte oluyoruz ve benim ilk birlikteliğim. Açıkçası herkesin anlattığına göre ben keyif almayı bekledim ister istemez. Bu zamana kadar hiç öyle anlatılanlar gibi keyiften dört köşe olma durumu da yaşamadım.

Başlarda daha çok yeni diye düşünüyordum ama neredeyse 1 sene olacak durum hala aynı.. Bir olma hissiyatını seviyorum ama ben neden diğer kadınlar gibi hissedemiyorum :KK43:

Böyle bir durum yaşayan ve bunu asabilen var mı aranizda.. Yoksa bunun normali bu mu?
Aktifliğinizi artırın yani kontrol sizde olursa kendinizi daha kolay keşfedersiniz. Bazılarında uzun sürebilir bu durum.

Niye palavra olsun? Bu kadar kadin toplandik sizi kandirmaya mi calisiyoruz yani 😂

Konu sahibi, fazla islaklik oluyorsa durup biraz kendinizi kurulayip oyle devam edin
Dümdüz tuvalette silinir gibi bir kurulanmamı? Birde onu deneyeyim bari.. Bir insana karşı bu kadar yüksek olup karşılığında böyle bir sonucla karşılaşmak çok yoruyor çünkü beni.. Benim bu konuyla alakalı beklentim mi çok fazla anlamadım ki

X