Koç Burcu 21 Mart - 20 Nisan Ah Koç Yarim Ah !!

cimcime1991

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Nisan 2012
1.307
9
kızlaaarrr ben balık burcuyum erkek arkadaşımsa tam bir koç okudum koçun özelliklerinizi buradan napıcam ben bu adamla nasıl dize getiricem nasıl baş edicem yaaaaaaaaaaaaaaaaaaa oooffffffff offff:KK43: önerileri olanlar ne olur yardımmmmmmmmmmm:KK43:

yükselenini öğren ona göre karalar bağla bence. birebir uyuşçak diye bişey yok ki :KK14:

Yandın arkadasım. Bir de balıksın, bittin yani. Benimki de koc, ben kovayım, yiyiyoruz birbirimizi. Bir de balık olsam düşünemiyorum yani. Neyse, kotu düşünme, koc burcu alttan almaz, pesinden koşmaz, tripin âlâsını yapar sana yaptırmaz, özür dilemez gibi bir sürü insanı çileden çıkaran özellikleri var ama sen huyuna gidersen oda biraz senin huyuna giderse anlaşırsınız ne olacak. :)

Son düzenleme:
özür dilemez ve ne olursa olsun haksız sa bile onu öyle bi anatırki ve haklı çıkar bu sefer sen kendinden şüphe edersin,ben başagım sevgilimde koç poh pohla canım ben öyle buldum yolunu :KK55:

harbi bir koç olarak sevgilimin benimle nasıl başa çıktığını yazabilirim sana :)
sinirliyken kesinlikle üstüme gelmez çünkü o an gözüm hiçbir şey görmez ve gemileri yakarı.haksızsam da haksız olduğumu kabul edemem daha sonra sakinleşip haksız olduğumu farkedip geri atamam.ben söylenirim söylenirim o sadece susar.ama sana tavsiyem çok da susma daha da çıldırıyorum ben o zaman çünkü.
çok korkutucu geliyor kulağa dimi :)
sana önemli bir sır vereyim canım.her zaman tutkulu bir aşık ol,koçlar tutkuyu fırtınayı sever.o zaman mutlu olursunuz.

benmde nişanlım koç :):) valla koçla ugraşması çok zorrdur. inatcıı dedigim dedik bir yapısı vardır. özür dilemez yazmış bi arkadaşımız . benmki hiçde öyle degl...sinirlendigi zman üstüne gitmiceksn kesinliklee bu bi gerçek. aşırı sinirlidir benmki . üstüne gidince iyice kavga edrriz. ama gitmessem kedi yavrusu gibi:KK1: yanaşırr özür dilerm aşkım diye. yufka yürekli derler yaa koç burcu öyledir. hepde kötü yanlarını yazmayalım. sevdigine dayanamaz hatasını anladıgında kesinlikle alttan alır. bu arada bende koçum :KK1: koç_koç geçiniyoruz düşünün artık nasıl geçindigimizi:KK1::KK1:

harbi bir koç olarak sevgilimin benimle nasıl başa çıktığını yazabilirim sana :)
sinirliyken kesinlikle üstüme gelmez çünkü o an gözüm hiçbir şey görmez ve gemileri yakarı.haksızsam da haksız olduğumu kabul edemem daha sonra sakinleşip haksız olduğumu farkedip geri atamam.ben söylenirim söylenirim o sadece susar.ama sana tavsiyem çok da susma daha da çıldırıyorum ben o zaman çünkü.
çok korkutucu geliyor kulağa dimi :)
sana önemli bir sır vereyim canım.her zaman tutkulu bir aşık ol,koçlar tutkuyu fırtınayı sever.o zaman mutlu olursunuz.

aynen katılıyorummmmm :KK9:

Yandın arkadasım. Bir de balıksın, bittin yani. Benimki de koc, ben kovayım, yiyiyoruz birbirimizi. Bir de balık olsam düşünemiyorum yani. Neyse, kotu düşünme, koc burcu alttan almaz, pesinden koşmaz, tripin âlâsını yapar sana yaptırmaz, özür dilemez gibi bir sürü insanı çileden çıkaran özellikleri var ama sen huyuna gidersen oda biraz senin huyuna giderse anlaşırsınız ne olacak. :)

ayneeeeeeeeeeeeeenn dediğin gibi tatlımmm aynısıııııııııııııııııııı gidiyoruz bakalım huyuna suyuna oda azcık gidiyo huyuma suyuma ama harbiden de çileden çıkartıyo canım yaaaa:)

benmde nişanlım koç :):) valla koçla ugraşması çok zorrdur. inatcıı dedigim dedik bir yapısı vardır. özür dilemez yazmış bi arkadaşımız . benmki hiçde öyle degl...sinirlendigi zman üstüne gitmiceksn kesinliklee bu bi gerçek. aşırı sinirlidir benmki . üstüne gidince iyice kavga edrriz. ama gitmessem kedi yavrusu gibi:KK1: yanaşırr özür dilerm aşkım diye. yufka yürekli derler yaa koç burcu öyledir. hepde kötü yanlarını yazmayalım. sevdigine dayanamaz hatasını anladıgında kesinlikle alttan alır. bu arada bende koçum :KK1: koç_koç geçiniyoruz düşünün artık nasıl geçindigimizi:KK1::KK1:

benimki de aynen böyle, siniri geçtikten sonra hemen özür diler. tartışmayı hiç sevmez tartışırken hemen tamam kapatalım bu konuyu diyip kapatır, ben de buna sinirlenirim. trip atarım, o da zavallı özür diler tatsızlık olmasın diye

kızlar bu kadar kafaya takmayın astrolojik uyumu, ben burçlara heves etmeden önce muhteşemdik eşimle, o koç ben balık :))) netten arastırayım dedim yok şöle üzer yok böle üzer, allak bullak oldum, kötüyü çağrırsan kapında biter !!!! ben şimdi astrolojinin sacma sapan yorumlarını kafama takmayıp yarın öelecekmiş gibi yasamaya calışıyorum o zmn hayat cennet, ama off koç ya tüh inatçı tüü k.ka deyince başlıo olaylar, iyiyi çağırın, koç sevgiliniz dünyanın en tutkulu ve dürüst erkeği, ve en yufka yüreklisi

:KK70: okurken gulmeye basladim cok dogru yazmissin arkadasim:KK50:

kızlar bu kadar kafaya takmayın astrolojik uyumu, ben burçlara heves etmeden önce muhteşemdik eşimle, o koç ben balık :))) netten arastırayım dedim yok şöle üzer yok böle üzer, allak bullak oldum, kötüyü çağrırsan kapında biter !!!! ben şimdi astrolojinin sacma sapan yorumlarını kafama takmayıp yarın öelecekmiş gibi yasamaya calışıyorum o zmn hayat cennet, ama off koç ya tüh inatçı tüü k.ka deyince başlıo olaylar, iyiyi çağırın, koç sevgiliniz dünyanın en tutkulu ve dürüst erkeği, ve en yufka yüreklisi

yufka yurekli ve durust oldugu dogru. ama malesef benimki butun kotu ozelliklerini gosteriyo kendimi yok yukseleni baskadir fln diye kandirmak isterdim ama hepsi mi tutar ya:KK43:

yufka yurekli ve durust oldugu dogru. ama malesef benimki butun kotu ozelliklerini gosteriyo kendimi yok yukseleni baskadir fln diye kandirmak isterdim ama hepsi mi tutar ya:KK43:

off canım sen burçlara (( bi ara bende öyleydim ))fena takmışsın, bunalıma giriyodum ki etkisinden kurtulmağa başladığımda hayat daha güzel oldu, iyi yanlarını düşün, kötü yanlarını törpüle, benim eşimde ara sıra koçlaşmıyo değil ama kadınlığımı kullanarak:26: hizaya getiriyorumm :)) senin burcun ne

bol bol öv,hatalarını yüzüne vurma,işini tatlılıkla hallet,eğer tatlı davranırsan kul köle oluyorlar ama inadına gidersen yandın...onlardan daha inat görmedim...

Benim erkeğim de koç.. Sinirlendi mi aşırı sinirleniyor bağırıyor çağırıyor sağa sola vuruyor.. Koç erkeği sinirliyken ona diklenmemek gerek sanırım.. Özgürlüğüne düşkün, kısıtlanmayı istemiyor, kendisine karışılsın istemiyor.. Benimki kolay özür diler ama..

''Ama şayet bir Koç’a aşıksanız onun enerjisiyle başetmek zorundasınız. ''

Ben onun enerjisiyle başedemiyorum yahu.. Sürekli aşk kuşu olalım ister.. Biraz ilgiyi azaltsam hemen trip atar benden sıkıldın sen der, surat asar..

''Ve gerçekten aşık olduğu zaman onun kadar sadık zoydakta başka bir burcun erkeğine rastlayamazsınız.''

Sevdiceğim de Çok sadık bir erkektir..

''Koç erkeği ile evlenecek olursanız, evin tek hakiminin o olacağını şimdiden kabullenseniz iyi olur.''

Doğru söylemişler ya sevdiğim sürekli sen benim sözümü dinlemiyorsun, bana sürekli karşı geliyorsun, itaatkar bir kadın olamayacaksın der, sitem eder..

''Bütün bunlarla birlikte parasının hesabını da bilmeyeceğini unutmamalısınız. Hatta yapacağı harcamalar yüzünden ayın sonunu çok zor getirebileceğinizi… Ama merak etmeyin sizi hiçbir koşulda aç bırakmayacaktır.''

Buna da %100 katılıyorum parasının hesabını hiç bilmez, ay sonunu zor getirir.. Ama nolursa olsun yine de isteklerimi yapmaya çalışır..

''Bir Koç Erkeği etrafta kimse olmadığı zaman sadece sizinle başbaşayken bile dırdır edilmesinden hoşlanmaz.''

Kesinlikle bu da doğru..

Burçsal özelliklerini bilmek onu tanımama ve olduğu gibi kabullenmeme yardımcı oluyor..

Arkadaslar bana hatunum diyen beni görünce eli ayagı dolaşan sevgilim telefonda ona hesap sordum diye seni sevmiyorum falan dedi halbuki 1 gün önce sevgilim hayatım diyordu kavga ettikten sonra tabi ben hiç alttan almadım karsılastık gözlerimin içine bakıyo etrafımda geziyor sizce gercekten sevmediği içinmi söyledi yoksa bu koçlar bölemi ??

Arkadaslar bana hatunum diyen beni görünce eli ayagı dolaşan sevgilim telefonda ona hesap sordum diye seni sevmiyorum falan dedi halbuki 1 gün önce sevgilim hayatım diyordu kavga ettikten sonra tabi ben hiç alttan almadım karsılastık gözlerimin içine bakıyo etrafımda geziyor sizce gercekten sevmediği içinmi söyledi yoksa bu koçlar bölemi ??

Canım koç burcuyla fazla zıtlaşmaya gelmez.Huyuna gideceksin.Hatası varsa özür diler fakat sıcağı sıcağına değil aradan zaman geçmeli.Koç burcu alttan almayı sevmez hele de haklıysa çok çabuk adam siler hayatından.Buarada gerçekten sevmediği için değil sinirle söylemiştir.Sinirlendikleri zaman ağzına geleni sayabilirler.Kendi canı acıyınca o da karşıdakinin canını diliyle yakar.Ama siniri geçince unuutur gider.Gerçek duygusu değildir o anda söylediği sinirle söylemiştir.

Canım koç burcuyla fazla zıtlaşmaya gelmez.Huyuna gideceksin.Hatası varsa özür diler fakat sıcağı sıcağına değil aradan zaman geçmeli.Koç burcu alttan almayı sevmez hele de haklıysa çok çabuk adam siler hayatından.Buarada gerçekten sevmediği için değil sinirle söylemiştir.Sinirlendikleri zaman ağzına geleni sayabilirler.Kendi canı acıyınca o da karşıdakinin canını diliyle yakar.Ama siniri geçince unuutur gider.Gerçek duygusu değildir o anda söylediği sinirle söylemiştir.

Arkadasım çok tesekkür ederim cevap yazdığın için sanıyorum koç burcu hakkında bilgisin sinirle söylediğini bende düşünüyorum fakat 2 ay gecti ve hala aramadı karsılasıyoruz üzgün olduğunu her hal,nden anlayabiliyorum ama dönmüyor dönmeyecek galiba :KK43:

Koç çok zor bir burçtur..huyuna suyuna gitmen fazla ısrarcı olmaman lazım..bazen kendi haline bırakman lazım..

X