affedemiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tek bir soru soracağım: bu yorum benim ne işime yaradı? Çünkü senin amacım bak kardeşim yanlış yapıyorsun değil beni eleştirip yermek, hatta travması olan bir konuda tekrar canımı yakmak. Size hiçbir şey dilemiyorum umarım sizin de hayatınızda zor sınavlarınız olmaz, umarım ettiğiniz kocaman lafları yutacak şeyler yaşamaz, yaşattırılmazsınız 🤦🏻‍♀️ Ama olur da yaşarsanız gelin burayı bir okuyun vay be ben ne kusursuz harika bir insanmışım zamanında diye
Su işe yarar belki. Durup birkaç saniye dersiniz ki "ya unutamıyorum,ben gurursuz muyum diye boşa kuruntu yapıyordum. Aslinda hatanın yüzde doksanı bendeymis. Yüzüme kâğıdı atmaması gerekirdi ama aynı durumsa ben olsam g.tune sokardim muhtemelen" diye düşünebilirsiniz. Belki ozfarkindaliginiz olur, evliliginize de iyi gelir. Konuyu 'nasil affedicem' diye acmissiniz, tam olarak bu şekilde mantıklı düşünüp affedebilirsiniz, hatta yaşattığıniz huzursuzluk için af dileyebilirsiniz

Uff adama uzuldum ya, cok sorunlusunuz, cekilmezsiniz. Yazik yani insan bu dunyaya bir defa geliyor ve sizin gibi bir esi oluyor. Umarim kurtulur sizden ve mutlu olur.
Öff kes. senin gibi konuşmayı bilmeyenler Allah aşkına yazmasın yaa. Hiçbir boka yaramayan bir yorum. Umarım senin de bu temennilerin tadında hayatın olur

Öff kes. senin gibi konuşmayı bilmeyenler Allah aşkına yazmasın yaa. Hiçbir boka yaramayan bir yorum. Umarım senin de bu temennilerin tadında hayatın olur
Dusmanimin basina vermesin, gercekten buyuk sorun teskil ediyorsun. İy insan iste bilmiyor evlenirken, gormuyor. Gorse evlenir mi o adam senle.

Su işe yarar belki. Durup birkaç saniye dersiniz ki "ya unutamıyorum,ben gurursuz muyum diye boşa kuruntu yapıyordum. Aslinda hatanın yüzde doksanı bendeymis. Yüzüme kâğıdı atmaması gerekirdi ama aynı durumsa ben olsam g.tune sokardim muhtemelen" diye düşünebilirsiniz. Belki ozfarkindaliginiz olur, evliliginize de iyi gelir. Konuyu 'nasil affedicem' diye acmissiniz, tam olarak bu şekilde mantıklı düşünüp affedebilirsiniz, hatta yaşattığıniz huzursuzluk için af dileyebilirsiniz
Evet ben de zaten sağlıklı düşünemiyorum. yani ilk önce atlattığımızı düşündüğüm konu niye tekrar hortladı mesela, aslında beni üzen daha derin şeyler mi var anlayamıyorum. Değer verdiğim bir insandan elbette af dileyebilirim aslında karşılıklı olarak diledik de.. ama kafamdaki bu sen gurursuzun boşansana baskısından bıktım umarım geçer, çünkü ben zaten kendi kendimi yiyorum

Dusmanimin basina vermesin, gercekten buyuk sorun teskil ediyorsun. İy insan iste bilmiyor evlenirken, gormuyor. Gorse evlenir mi o adam senle.
Bela mısın ya sen? Günün en boş yorumcusu. 10000 yorum içinden en boşu seninkiler. bu da büyük başarı biraz daha dene eminim daha bomboşlarını da yapabilirsin.
O adam beni çok seviyor, benim kalbimi çok iyi biliyor. Senin gibi 2 yorumda insanlar hakkında ahkam kesenler de eninde sonunda dış görünüşe aldanıp belasını buluyor. Hadi kardeşim hadi. Gerçi daha boş bir yorumla rekorunu kırarsın sen yine 🤣

Mune Mune konuyu yorumlara kapatabilirsiniz çok sevinirim. Umarım doğru kişiyi etiketliyorumdur. Zaman ayırıp nazik yorum yapanlara çok teşekkür ederim. Nefret, linç bağımlılarına vizyon diliyorum 🥰

Çok ezildim şu an 🥳

bu kadar gerginliğe gerek yok ya canıniza yazık, relaks.
Bu olay 6 ay önce olmuş, karşılıklı özürlerde diledik ama gene de atlatamıyorum diyorsunuz. Peki ne yapabilirsiniz? Ya bu olayı unutup yola devam ya da bana kibarca by by diyerek boşanma. Başka seçenek yok. Ya psikolojik destek alın ve affedin ama olmuyorsa zorlamayın bışanın böyle yaşanmaz

Bela mısın ya sen? Günün en boş yorumcusu. 10000 yorum içinden en boşu seninkiler. bu da büyük başarı biraz daha dene eminim daha bomboşlarını da yapabilirsin.
O adam beni çok seviyor, benim kalbimi çok iyi biliyor. Senin gibi 2 yorumda insanlar hakkında ahkam kesenler de eninde sonunda dış görünüşe aldanıp belasını buluyor. Hadi kardeşim hadi. Gerçi daha boş bir yorumla rekorunu kırarsın sen yine 🤣
Gercekten akli dengeniz yerinde degil.

Bu olay 6 ay önce olmuş, karşılıklı özürlerde diledik ama gene de atlatamıyorum diyorsunuz. Peki ne yapabilirsiniz? Ya bu olayı unutup yola devam ya da bana kibarca by by diyerek boşanma. Başka seçenek yok. Ya psikolojik destek alın ve affedin ama olmuyorsa zorlamayın bışanın böyle yaşanmaz
İşte şu anki sorun zaten arafta kalmış olup ne yapmak istediğimi bilememem. Tam da bu sebeple açtım bu konuyu. Asla sözüm size değil ama bazı arkadaşlar inatla türlü vizyonsuzluklarla bunu anlamamakta ısrar edip konuyu amacından saptırdılar. Ben aslında buna nasıl karar verilebilir, böyle durumda kalanlar varsa fikir versinler bana istemiştim ama kısmet işte 🤦🏻‍♀️

Affetme ve bosan, belki simdi uzulur ama sonra dunya varmis , ben ne yasamisim, nasil bir kadinla evliymisim der . Haklisin , siddetin affi olmaz, o kagitlari atmasi buyuk bir hata, asla affi olma, bosan gitsin.
Gelmiş yine! tamam sensin ya sal Allah’ın adını verdim bak. Boşanırsam sana haber vericem kız aklın kalmasın. Aaa gerçi akılla ilgili biraz sorun var sende hatırlamazsın sen zaten bunları 1-2 güne 🤣 günün en boş yorumcusu 🥳

Çocuğun yanında neler yapmışsınız böyle ya inanamıyorum size o çocuk bu durumu nasıl aşacak . Sizin hiç durunuz yok ya bir şey yaşadıginizda gözünüz evladınızi görmüyor egonuz sadece eşiniz de altta kalmaz iki kişi bir cocugun hayatını mahvedersiniz . Çocuğunuz zaten bir tedavi sürecinde bir sarsilmaniz lazım etrafınizda bir buyugunuz bir arkadasiniz yok mu ya sizi kendinize getirecek egolarinizi bir kenara bırakın ve anne baba olun

Çocuğun yanında neler yapmışsınız böyle ya inanamıyorum size o çocuk bu durumu nasıl aşacak . Sizin hiç durunuz yok ya bir şey yaşadıginizda gözünüz evladınızi görmüyor egonuz sadece eşiniz de altta kalmaz iki kişi bir cocugun hayatını mahvedersiniz . Çocuğunuz zaten bir tedavi sürecinde bir sarsilmaniz lazım etrafınizda bir buyugunuz bir arkadasiniz yok mu ya sizi kendinize getirecek egolarinizi bir kenara bırakın ve anne baba olun
Merak etmeyin bu olay 6 ay önce 1 kez yaşandı öyle devam edip çocuğu mahvetmiyoruz. İki taraf da pişman olup iletişimi azaltsa bile artık bir gerginlikte dikkat ediyoruz. Ancak olan oldu zamanı eşimin de dediği gibi geri alamıyoruz. Çocuğu düşünmeyen bir anne baba yok ortada yani genel olarak onu söylemeye çalışıyorum

Merak etmeyin bu olay 6 ay önce 1 kez yaşandı öyle devam edip çocuğu mahvetmiyoruz. İki taraf da pişman olup iletişimi azaltsa bile artık bir gerginlikte dikkat ediyoruz. Ancak olan oldu zamanı eşimin de dediği gibi geri alamıyoruz. Çocuğu düşünmeyen bir anne baba yok ortada yani genel olarak onu söylemeye çalışıyorum
Ayrıca gözümün sadece eşimde olduğunu size kim söyledi? Kaç kere yazdım bilemiyorum beni bu konuda en çok yıkan şey çocuğumun orada oluşu idi diye. Onun üzüntüsü apayrı yerde bizim aramızda olanlar ayrı.

E ben aslında sabahtan beri bunu anlatmaya çalışıyorum. Ben haklıyım demiyorum. Ama şiddetin hiçbir gerekçesi olmaz diyorum. Affedemediğim konu da şu ya daha kötü sonuçlansaydı ne yapardım o zaman atıyorum gözüm artık görmeseydi mesela?. Ama toplum olarak linçlemeye o kadar meyilliyiz ki 10 kişi linçlemiş mi kadını hadi biz de devam edelim mantığındayız. Ben hiçbir mesajda ben haklıyım demedim ben de susmadım dedim, o da beni tahrik etti ama sonu böyle olmamalıydı dedim.
Allah aşkına herkes şiddete karşı ama insanlarında bir dayanma noktası var.insanlarin sabrını zorlayarak ,bana şiddet gösterdi bakın gördünüz mü diyemezsiniz.bak geçenlerde karı koca kavgasına şahit.kadin makinalı tüfek gibi ve kavga onun için hakaret etmek.adama demediği laf kalmadı ve temcit pilavı gibi konuyu önüne koydu durdu.adam dayamadı en son o da hakaret etti,kapılar çarptı, dayak oldu mu bilmiyorum ama insanların sınırlarını zorlamayın.esinize akıl veriyorsunuz,ne yapması gerektiğini söyleyip eleştiriyorsunuz.peki ya siz?Siz neden sakin değilsiniz?Siz neden tahammülsuzsunuz?

Ben yorumları okumadım ne yazdığınızi bilmiyorum ama umarım bir daha yaşamazsınız çocuğu iyice tetiklemeyin yazık gerçekten günah kocaman bir çocuk olsa bile çok etkiler sizin çocuğunuz özel bir çocuk . Ne yaparsanız yapın ister bosanin ister evli kalın ama bence bu öfke kontrollerinizi çözüm . Tamam üzerinden zaman geçmiş bir daha olmayacaginin garantisini Cidden verebiliyor musunuz ? Eşiniz zaten ilaç kullanıyormuş bu sürece tahammül edememissiniz ikinizin de desteğe ihtiyacı var. Ha bana sorarsanız sizin daha çok var . Bunu size kotuluk olsun diye yazmıyorum çocuğunuzun anne ve babaya ihtiyacı var lütfen egolarinizi kenara bırakın ve problem neyse ya çözün ya bosanin

Ayrıca gözümün sadece eşimde olduğunu size kim söyledi? Kaç kere yazdım bilemiyorum beni bu konuda en çok yıkan şey çocuğumun orada oluşu idi diye. Onun üzüntüsü apayrı yerde bizim aramızda olanlar ayrı.
Ben gözünüz bir şeyi görmüyor yazdım eşinizi görüyorsunuz yazmadım tekrar ediyorum yorumları okumadım . Bana göre her şeyden önemlisi çocuk sizin aranızda olanları siz unutursunuz ama o çocuk büyüyecek

Allah aşkına herkes şiddete karşı ama insanlarında bir dayanma noktası var.insanlarin sabrını zorlayarak ,bana şiddet gösterdi bakın gördünüz mü diyemezsiniz.bak geçenlerde karı koca kavgasına şahit.kadin makinalı tüfek gibi ve kavga onun için hakaret etmek.adama demediği laf kalmadı ve temcit pilavı gibi konuyu önüne koydu durdu.adam dayamadı en son o da hakaret etti,kapılar çarptı, dayak oldu mu bilmiyorum ama insanların sınırlarını zorlamayın.esinize akıl veriyorsunuz,ne yapması gerektiğini söyleyip eleştiriyorsunuz.peki ya siz?Siz neden sakin değilsiniz?Siz neden tahammülsuzsunuz?
Ben de bu sorulara cevap arıyorum ben harikayım demiyorum. Bakın diyorsunuz ki şiddet oldu mu bilmiyorum. Burası öyle önemsizce üzerinde durulmayacak bir nokta değil. Sinirlenir kapıyı çarpar, karşıdaki hakaret etti ise o da eder vs. Ama şiddet olamaz diyorum ama sanırım burda bir ben böyle düşünüyorum. Benim dışımda ve birkaç üye dışında herkes sen de hak etmişsin modunda takılıyor. Her neyse bu konuyu konuşmak beni rahatlatır diye düşündüm ama yok anacım nerde bizde o anlayış, sakince anlamaya çalışma. Anca saldırı ve ağır eleştiri. Ama öfkesi ile kötü konuşan sadece benim 🙈

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X