Adetmiyim yoksa hamilemi??

ayzan

Rabbime emanetsin yavrum
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2007
800
1
44
arkadaşlar bi rkonuda acilen fikirlerinze ihtiyacım var..10 Ağustos beklenen adet tarihimdi o gün şiddetli baş ağrısına dayanamadım ve bi ağrıkesici içtim,ben adetliyken ağrıkesici içince bir gün kesilir genelde kanamam neyse o gün adet olmadım...ertesi gün 11 ağustosta gece lavaboya gittiğimde pedimde açık kahverengi lekelenme oldu,ben adet oldum yine diye çok üzüldüm.o gece kahverengi akıntı dışında bişi olmadı,sabah kalktım baktım kanamam başlamış,1 gün yoğun bi şekilde sürdü,ama dünden beri kanama yok,koyu kahverengi damla damla leke var.bu ay sancım daha fazla,özellikle sol kasığımda..bugün idrar testi yapmak istiyorum ama hüsarana uğramaktan korkuyorum.sizce gebelikle alakası olabilirmi?kafamçokkarıştı

vucudunuz her ağrı kesici iğtiğinizde bu reaksiyonu veriyor ise adet olmuşsunuzdur..
ama hamile olma ihtimalinizdeçok yüksek yerleşme kanaması da olabilir..
Allahım en hayırlısını nasp etsin inşallah.hiç korkmayın arkadaşım nasipse olacak zaten.hemen yapın bir test.

zaten kanamanız çok rahat bir şekilde gelseydi ağrınız olmazdı

yani bence hamilelikle alakası olmayabilir

adet ağrınız varsa eğer rahim içerideki pis kanı atmaya çalıştığı için kasılıp durmaısndan

ağrıyordur.Ve kan gelmediği sürece ağrımaya devam eder kan gelse ağrı hafifler

siz de tecrübe etmişsinizdir zaten.

Hayırlısı olsun inşallah

zaten kanamanız çok rahat bir şekilde gelseydi ağrınız olmazdı

yani bence hamilelikle alakası olmayabilir

adet ağrınız varsa eğer rahim içerideki pis kanı atmaya çalıştığı için kasılıp durmaısndan

ağrıyordur.Ve kan gelmediği sürece ağrımaya devam eder kan gelse ağrı hafifler

siz de tecrübe etmişsinizdir zaten.

Hayırlısı olsun inşallah

DOĞRU SÖYLÜYOSUN AY_SHE benim sağ yumurtalığımda küçük bi kist vardı. bu ay benim adetim çok ağrılı ve pıhtılı oldu ben dedim kesin kistim patladı. ve doğruymuş adettn sonra doktora gittim kistim patlamış :lepi:

vucudunuz her ağrı kesici iğtiğinizde bu reaksiyonu veriyor ise adet olmuşsunuzdur..
ama hamile olma ihtimalinizdeçok yüksek yerleşme kanaması da olabilir..
Allahım en hayırlısını nasp etsin inşallah.hiç korkmayın arkadaşım nasipse olacak zaten.hemen yapın bir test.

arkadaşlar lgilendiğiniz için teşekkğrler...test yaptım negatif çıktı...muhtemelen ağrı kesicinin etkisiyle kesildi kanamam.

X