ADETLIYKEN HAMILE KALDIM !!!

Candycandyyy

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2011
96
-31
Kızlar mümkün değil olmaz demeyin adetken hamile kaldım adetim en son 1 ekim di tahmini olarak 7 haftalik hamileyim ultrasona girmedim yarın randevum var hastaneye gidip muayene olacağım yaklaşık 3 hafta once goguslerim şişti bazen indi sonra yine şişti sadece bi defa mide bulantısı yaşadım ve kustum o da uc hafta onceydi umumî herkesin dışarda ortak kullandığı wc ye girdim ve kokudan aşırı tiksindim istifra ettim daha hic kusmadim simdi ara ara siddetli olmasada mide bulantılarım devam ediyor. Bir hafta once vajinamin giriş bölgesinde 15 20 saniyede bir kramp tarzı agrım oldu 1 gün boyunca surdu bunun nedenini anlayamadim. Halsizlik istahsizlik var anlatacaklarım bu kadar

Nasıl yani anlayamadım ben ?
kanamanız varken ilişkiyemi girdiniz?

(İşin dini ve vicdani boyutunu hiç sormicam ama
Şu mantık ve tıbbi kısmıyla ilgili kafamda deli sorular)

Sonra bu spermler zaten çatlamış ve atım yoluna girmiş olan yumurtanıza ulaştı ve tüm o rahimdeki kana rağmen onu dölledimi?

Hadi diyelim ki bir müciZe oldu da dölledi
Adetli olduğunuz için yenilenen ve incelen rahim duvarınız ay genelindeki en ince dönemini yaşıyor olmasına rağmen
döllenmiş yumurtanızı tutmayı yerleştirmeyi başardı öylemi?

4senedir tüp bebek aşılama tedavisi gören sebepsiz hamile kalamayan ve 4.senede bir histeroskopi birde laporoskopi geçirmiş biri olarak bunca doktorla beraber biz niye bunu düşünemedik nerde yanlış yaptık dedirtenkonunuz var)

adet zamanınızdan hemen oncekı ılıskınızde hamıle kalmıssınızdır ustune görme yasamıssınızdır
adetlıyken hamıle kalabılmenız mılyarda bır ıhtımal
bende adetım bıter bıtmez hamıle kalmıstım hemen oncesı hemen sonrası olabılır ama regl olurken cok cok zor

gec dollenme yasamıs olabılırsınız oncekı ılıskınızden kalmıs ustune görme yasamıs olabılırsınız

sız doktorla gorusun bence

Bugün hastaneye gittim kızlar 6 hafta 4 gunluk hamileyim hamile kaldigim tarihi de doktor söyledi tam adetin son gunune denk geliyor hani biteceği gun azaliyor leke şeklinde geliyor ya işte o gün hamile kalmışım yani yine adet sayiliyor bence :KK64:

Tebrik ediyorum..Allah nazarlardan saklasin ...
Beta hcg göre mi 7 haftalik oldugunuzu düsünuyorsunuz peki?

Güzel bir haber alman dilegiyle..
Teşekkür ederim Cnm önce idrar test yaptim adetim normalde hic gecikmezdi daha önceden kimyasal gebelik gecirmistim içime doğdu halsizlik istahsizlik bide surekli hafif mide bulantisi beni şüphelendirdi hastanede kan testi yaptırmadım kan vermekten korkuyorum bugun direk ultrasonla bakıldı kese göründü 6 hafta 4 gunlukmus

adet zamanınızdan hemen oncekı ılıskınızde hamıle kalmıssınızdır ustune görme yasamıssınızdır
adetlıyken hamıle kalabılmenız mılyarda bır ıhtımal
bende adetım bıter bıtmez hamıle kalmıstım hemen oncesı hemen sonrası olabılır ama regl olurken cok cok zor

gec dollenme yasamıs olabılırsınız oncekı ılıskınızden kalmıs ustune görme yasamıs olabılırsınız

sız doktorla gorusun bence
Yerleşme kanaması yani üstüne görme genelde az miktarda pembe yada kahve rengi akinti ve 1 gün sürüyor diye biliyorum normal adet gördüm cnm

Sonra bu spermler zaten çatlamış ve atım yoluna girmiş olan yumurtanıza ulaştı ve tüm o rahimdeki kana rağmen onu dölledimi?

Adetli olduğunuz için yenilenen ve incelen rahim duvarınız ay genelindeki en ince dönemini yaşıyor olmasına rağmen

4senedir tüp bebek aşılama tedavisi gören sebepsiz hamile kalamayan ve 4.senede bir histeroskopi birde laporoskopi geçirmiş biri olarak bunca doktorla beraber biz niye bunu düşünemedik nerde yanlış yaptık dedirtenkonunuz var)[/QUOT

4senedir tüp bebek aşılama tedavisi gören sebepsiz hamile kalamayan ve 4.senede bir histeroskopi birde laporoskopi geçirmiş biri olarak bunca doktorla beraber biz niye bunu düşünemedik nerde yanlış yaptık dedirtenkonunuz var)

Yerleşme kanaması yani üstüne görme genelde az miktarda pembe yada kahve rengi akinti ve 1 gün sürüyor diye biliyorum normal adet gördüm cnm
bu kısıye gore degısebılır cunku kayınvalıdem de eltımde baya 5 ay boyunca adet oldular hamıleyken
kayınvalıdem 3 aylıkken anlamıs hamıle oldugunu mesela
benımde ılk ay adet tarıhımde 3 gun suren baya bıldıgınız kanamam olmustu

Bende şaşırdım açıkçası ve de bende aşırı derecede vajinal iltihap var alkol ve sigara bol miktarda tuketiyorum buna rağmen hamile kaldım şaşkınım

bu kısıye gore degısebılır cunku kayınvalıdem de eltımde baya 5 ay boyunca adet oldular hamıleyken
kayınvalıdem 3 aylıkken anlamıs hamıle oldugunu mesela
benımde ılk ay adet tarıhımde 3 gun suren baya bıldıgınız kanamam olmustu
Bu da ilginç ama oluyomuş demekki üstüne görme olmadığına emindim açıkçası son adet tarihimden önceki adet tarihimi de biliyorum genelde hic gecikme düzensizlik olmadi

Bende şaşırdım açıkçası ve de bende aşırı derecede vajinal iltihap var alkol ve sigara bol miktarda tuketiyorum buna rağmen hamile kaldım şaşkınım
Allah ol dedi mi oluyor harbiden... :KK57: sizi tebrik ederim sağlıkla gelsin bebeğiniz. Adetten hemen sonra hamile kalmissiniz bir arkadasim 11. Haftada anladi hamile olduğunu hiç suphelendirecek birşey yasamamis iki kez tam vaktinde adet olmus

Allah ol dedi mi oluyor harbiden... :KK57: sizi tebrik ederim sağlıkla gelsin bebeğiniz. Adetten hemen sonra hamile kalmissiniz bir arkadasim 11. Haftada anladi hamile olduğunu hiç suphelendirecek birşey yasamamis iki kez tam vaktinde adet olmus
Teşekkür ederim darısı tum bebek isteyenlerin başına :anneadayı:

Hamile kalinan tarih bilinmedigi icin hamilelik hesaplanirken son adet tarihinizde hamile kalmissiniz gibi hesaplanir zaten. Ya ben konuyu anlamadim ya sizin hamile kaldiginizi dusundugunuz tarihte sorun var

İnşallah sağlıklı hayırlı bir evlat nasip olur

En yakın mantıkla süren adetin boş yumurtası atılmış 10-14.gün olması gereken yeni döngünün yumurtlaması daha erken olmuş ...ve hamilelik gerçekleşmiş...
Sonuçta kimsenin yumurtlama günü kesin değildir bağzen erken bağzen geç olabiliyor .

“adetli ilken hamile kaldım “ denilince sanki adetin bir hamileliği kolaylaştırıcı katkısı olmuş gibi yanlış bir umuda kapılmamak gerekir.

İnşallah sağlıklı hayırlı bir evlat nasip olur

En yakın mantıkla süren adetin boş yumurtası atılmış 10-14.gün olması gereken yeni döngünün yumurtlaması daha erken olmuş ...ve hamilelik gerçekleşmiş...
Sonuçta kimsenin yumurtlama günü kesin değildir bağzen erken bağzen geç olabiliyor .

“adetli ilken hamile kaldım “ denilince sanki adetin bir hamileliği kolaylaştırıcı katkısı olmuş gibi yanlış bir umuda kapılmamak gerekir.
Cnm adetliyken de rahimde döllenmeye hazır yumurta oluyormus nadir de olsa teşekkür ediyorum sagolasin

Merhaba ben tesadüfen adet bittigi gün ilişkiye girince hamile kaldım ve adet döneminde yumrutladığımı farkettim. O hamileliğim eptopik gebelik ile sonuçlandı.8 ay sonra baktık yumurtlama periodu ile yine kalamıyorum eşimin adette deneyelim bence sen ozaman yumırtluyorsun ısrarı ile adetin bitmesine 1 gün kala yaptık adetim 4 gün sürüyordu 3. Gün yatık ve hamile kaldım şimdi 2 aylık allahım nasip ederse kucagıma alıcam şimdilik bir problemimiz yok. 4 senelik evliyim doktorlar sorun yok dediler ne sende ne eşinde ama hiç demediler adet dönemindede yumurtyAn var deneyin diye. Araştırdım çok insan varmış. Adet döneminde yurmurtlayan. Şimdi sorun yok olur denmiş kişilere anlatıyorum hep belki onlarda adet döneminde yumurtluyordur diye. Rabbim herkeze nasip etsin saglıklı sıhatlı hayırlı evlatlar🙏

X