Adet gecikmesi ve ovulasyon

Assee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2024
54
8
24
Adetim üç gün gecikti evde bu testlerde vardı beş dakika sonra böyle çıktı acaba gebelik olabilir mi? Diğer gördüklerim çok koyuydu ama benim biraz açık
IMG20240514135741.jpg

İkinci çizginin silik çıkması normal çünkü vücutta lh salınımı oluyor gebelikle alakası yok yani, yumurtlama zamanı koyu olur sadece diğer zamanlar hep silik çıkar zaten

İkinci çizginin silik çıkması normal çünkü vücutta lh salınımı oluyor gebelikle alakası yok yani, yumurtlama zamanı koyu olur sadece diğer zamanlar hep silik çıkar zaten
Bazen öyle öğreniliyormuş da deniyim dedim evde varken 😇normalde gecikme olmazdı ama stres etkiledi diye düşünüyorum test yapmadım bir hafta daha bekliycem adet olmazsam test yaparım artık 😊

Selam canım ben bu markanın gebelik testiyle öğrenmiştim adetten 3 gün önce :) lh testi ile gebelik öğrenemiyoruz erken gebelik testi almalısın :)

Bazen öyle öğreniliyormuş da deniyim dedim evde varken 😇normalde gecikme olmazdı ama stres etkiledi diye düşünüyorum test yapmadım bir hafta daha bekliycem adet olmazsam test yaparım artık 😊
Yani evet bazıları böyle öğreniyor ama yumurtlama günü gibi pik çıkıyor onların ovulasyon testi

Kasıklarımda aşırı sancı var adet olcam gibi hâlâ gelmedi ama gelir diye düşünüyorum test yapmadım o yüzden
Bende öyleyim ya ovülasyon yaptım sizinkinden bi tık koyuydu ama gebelik testi yapmaya korkuyorum artık negatif görmek istemiyorum

Bende öyleyim ya ovülasyon yaptım sizinkinden bi tık koyuydu ama gebelik testi yapmaya korkuyorum artık negatif görmek istemiyorum
Bende 😑doktora gidiyorum sürekli hiçbir sıkıntı yok diyolar. Zamanı var diye bekliyorum artık 😔

X