Açtığım konuyu silemiyorum..

Falbala86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2017
78
29
37
Açtığım konu nasıl silinir acaba? Zaten üyeliğim boyunca tek bir konu actim, onunda silinmesini istiyorum, üyelerin talepleri uzerine resimlerimi yuklemistim ancak bu resimler arama motorunda da gözüküyor..bu yüzden açmış olduğum konunun kaldırılmasını istiyorum

Konu açıldıktan sonra siliniyor maalesef.. yöneticilerden rica et, belki onlar biliyordur. En azından bir yönlendirme yaparlar..
Yüklediği fotoğraf arama motorunda nasıl gözüküyor, ben de yüklemiştim, ondan soruyorum..

Konu açıldıktan sonra siliniyor maalesef.. yöneticilerden rica et, belki onlar biliyordur. En azından bir yönlendirme yaparlar..
Yüklediği fotoğraf arama motorunda nasıl gözüküyor, ben de yüklemiştim, ondan soruyorum..
Ben bichectomy ameliyatı oldum cnm, arkadaşlar istediler diye operasyon sonrası birkaç fotomu yükledim buraya, ama google a bichectomy yazınca gorsellerde fotom cikiyor burdan dolayı :KK43: yöneticiler kim bilmiyorum ki kime yazacağım ?

Ben bichectomy ameliyatı oldum cnm, arkadaşlar istediler diye operasyon sonrası birkaç fotomu yükledim buraya, ama google a bichectomy yazınca gorsellerde fotom cikiyor burdan dolayı :KK43: yöneticiler kim bilmiyorum ki kime yazacağım ?
Sağol bilgi için..
Ben senin yerine etiketleyeyim buraya, görünce ilgilenirler. Siteyle ilgili bir sorun yaşadığında bu yöntemi kullan, onlar ilgilenirler ..
Mune Mune K Kazen arkadaşa bakabilir misiniz?

Konu silinmiyor ama , fotoğrafları kaldırabilirsiniz. Düzenleme yaparak konuya.

Açılan konular ve mesajlarınız silinemez yasaktır.

X