Açlık otu kullanan var mı ?

MadamBellatrix

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2018
316
478
Merhaba hanımlar yaz gelıyor kılolar artık en büyük dert oldu açlık otu çayı içip zayıflayan varmı denemek ıstıyorum varsa fıkır verebılırmı

Otlar, çöpler, çaylar mucize yaratmaz. Üstelik zarar da verebilir.

Boğazı tutup spor yapacaksınız, kilo vermenin fit olmanın başka yolu yok.

Yine kızılacak yorum yaptım :KK53:
Yok ya neden kızım haklısın 61 kıloyum 5 kg versem yeter ama ıradesız davranıp kolayı bulmaya çalışıyorum

Eşim bütün ünlülerin reklamını yaptığı bir otun çayını almış.içme böyle şeyleri dedim zararı falan olabilir.yok dedi araştırdım çok herkes kullanıuo falan.nyse kullandı bikaç kere tansiyon düşmesi titreme vs başladı ben attım çöpe tabi korktum.geçen o meşhur çayın haberi çıktı bir organa çok zararı varmış kesinlikle kullanmayın diye.kısaca , ekmek şeker un tuz kesin.bol su tüketin bide 7den sonra bişey yemein sadece yoğurt gibi şeyler tüketin bu iş olur.

Sakın sakın sakın ! Ben bir ara içiyordun 2 günde 1 falan sonra bir kabızlık oldum bin pisman oldum. Ne denediysem gecmedi ceşit çeşit ilaç denedim günde 4-5 litre su içtim kayısılar kuru erikler hic biri çare olmadi. Ilaclari icerken iyi ama bi gün icmesen bin beter oluyorsun. Kolonoskopi oldum hiç bi sorun yok dediler. Yani tek sebebi bu çayların bağırsakları tembellestirmesi. Bi süre sonra çayı icmeden bagirsagin calismamaya başlıyor. Tavsiyem denemeyin bile

Açlık otu deyince içtikçe acıktıran bir ot olduğunu düşünmüştüm, yanlış anlamışım. Tokluk otu daha mantıklı bir isim olurmuş bence :KK53:

Bu tür çaylar, otlar yüzünden çok büyük sağlık sorunları yaşayan insanlar var maalesef. Doğal olsa bile bitki çaylarını karıştırıp içmek ya da bilmediğimiz bitki çaylarını her gün tüketmek çok tehlikeli. Bu otların çöplerin reklamları hep yalan. Yok whatsapp'tan teşekkür mesajları geliyormuş, yok şu ünlü bununla kilo vermiş hepsi yalan.

İnsanlar bitki, ot diye düşünüyor zararsız geliyor ama aslında her bitki, her "organik" şeyin faydası olacağının garantisi yok. Hele ki mucize bir diyetle, yiyecekle, içecekle kilo vermek imkansız. Verseniz de geri alıyorsunuz çünkü metabolizma alt üst oluyor. Çeşitli sağlık sorunları oluşturuyor. 5 kg fazla bir kilo değil; geceleri yemeyin, abur cuburu sınırlandırın, bol su için ve 2 günde bir koşuya çıkın. Çok rahat verirsiniz 1-1.5 ayda.

Merhaba nisamami bu konuda neler yaptığınızı paylaşırmısınız yani nasıl zayıfladınız nasıl kullandınız 🤔benimde fazlaliklarim çok ama veremiyorum 😔

Kiraz saplarindan olusan çayi sabah aksam bir fincan içseniz, saglikli beslenirseniz ve biraz yürüyüs yapsaniz kilolariniz biraz gider, özellikle karin bölgesi incelme olur

X