Onkoloji - Kanser ve Türevleri Acil! İstanbul'da yumurtalık kanseri konusunda deneyimli onkolog tavsiyesi...

gizemli83

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2009
7.010
3
41
Arkadaşlar hepinize merhaba ben yumurtalık kanseriyim geçen sene ameliyat oldum içimden 8,5 cm çapında bir tümör alındı yalnız ameliyatımda yapılan hatadan mı yoksa içimde tekrar mı üredi bilinmez doğumumda yapılan ameliyatımda bri tümör daha alındı içimden bu sefer barsaklarımada yapışıklık yapmıştı doktorum rahim alınabilir kemoterapi görebilirsin falan dedi ama tabi bu durumları birden fazla onkologla konuşup istişare yapmak gerekir dedi o sebepten onkolog tavsiye edebilecek olanınız varmı?

Özel ssk fark etmez yeter ki bu konuda deneyimli olsun..

http://www.kadinlarkulubu.com/onkol...urtalik-kanseri-yasamak-onunla-yuzlesmek.html

işte burda da benim hikayem yazıyor.....

Rabbim kimseye yaşatmasın inşallah Herkese sağlıklı günler dilerim

tanıdığım bildiğim kimse yok ama tvde sıkça görüyoruz Prof. Erkan Topuz'u kanser konusunda bir numara diye tanıtılıyor, ona ulaşmaya çalışsanız?

çok sağolun en azından cvp yazan biri oldu bnm kadın doğumcumla erkan bey aynı hastanede bnm doktorum ztn erkn beye soracak diye bn gitmiyorum...

yinede çok teşekkür ederim sağolun...

prof.dr.Mustafa özgüroğlu tavsiye ederim.gerçekten çok iyi bir medical onkologtur.

Cnm geçmiş olsun okmeydanı ssk da önerebileceğim doktorlarım var istersen birgün gel seni görüştürebilirim

öncelikle gecmiş olsun benim annemde bu yaz ameliyat oldu doktorundan cokta memnun zeynep kamil hastanesinde doktorun adı ateş karateke

kayınvalidem ameliyat oldu,hakikaten çok memnun kaldıkk,
kartal araştırma hast. orhan ünall tavsiye ederizz..

arkadasim co cok gecmis olsun...

bende aynen bi arkadasin daha yazdigi gibi ates karateke diyecektim zeynep kamilde ozel muayeneside vart tabii maddi durumun iyise bendede miyom ve yumurtalik kisti var ve esimin kuzeni zeynep kamilde calisiyor ondan randevu istedik o hayatta bakmaz basit ameliyatlara dedi ancak kanserli ve onemli hastalara ancak bakiyormus prof oldugu icin...

bende oyuzden baska bi doktora gidecem simdi uc tane gittim birde zeynep kamilde gidecem ama son gittigimde doktorda galiba yumurtaligimdaki kistten suphelendiki bende ca125 kan testi istedi allahim insallah ole birsey yokturda tebbirle istemistir bakalim yarin ne diyecekler ama ates karatekede cok iyi bir doktordur

allah sabir versin arkadasim dedigin gibi once kendi sagligimiz o kadinin sana dedigini okudugum an gozlerim doldu

Arkadaşlar hepinize merhaba ben yumurtalık kanseriyim geçen sene ameliyat oldum içimden 8,5 cm çapında bir tümör alındı yalnız ameliyatımda yapılan hatadan mı yoksa içimde tekrar mı üredi bilinmez doğumumda yapılan ameliyatımda bri tümör daha alındı içimden bu sefer barsaklarımada yapışıklık yapmıştı doktorum rahim alınabilir kemoterapi görebilirsin falan dedi ama tabi bu durumları birden fazla onkologla konuşup istişare yapmak gerekir dedi o sebepten onkolog tavsiye edebilecek olanınız varmı?

http://www.kadinlarkulubu.com/onkol...urtalik-kanseri-yasamak-onunla-yuzlesmek.html

Gecmis olsun tarih 1 yıl oncesi Fakat yardımı olursa diye. Capa tip fakültesi onkoloji enstitüsünden prof Dr pınar Saip ve Prof Dr Yeşim Eralp i öneririm tekrar gecmis olsun acil sifalar

Öncelikle geçmiş olsun.

Bağışıklı sisteminizi güçlü tutmak ve metastazı önlemek için Bee Propolis kullanmanızı öneririm.
Tadı biraz fazla aromalı ama 1-2 hafta içerisinde farkı görürsün. 3 ögün sabah öglen akşam 20 damla

Onkolog sorabilirsiniz bazıları Onkologlar bilmese de. Metastazı önlediği klinik olarak kanıtlandı. kaynak ingilizce: Bee Propolis / Propolis İçin Yapılan Klinik Çalışmalar

Acil şifalar dilerim,

Son düzenleme:
slm . ben kanser konusunda cerrahpaşa ve çapa yı öneririm. ordaki proflarında özel muayenehaneleri var. onlara gidebilirsiniz.. özel hastane önermiyorum. kendim cerrahpaşada kanser tedavisi gördüm. ordaki bir çok hastadan özel hastanelere gittikleri için pişman olduklarını duydum.

yumurtalık kanseri sözkonusu olduğunda jinekolojik onkoloji söz konusu oluyor.normal onkoliojji bölümüne gidilmiyor.
çapadaki doktorlar gerçekten çok iyi samet topuz hoca annemin ameliyetını gerçekleştirdi

arkadaşım çok çok geçmiş olsun allah acil şifalar versin inşallah daha iyisindir bizde bu lanet hastalıkla savaşıyoruz 3 ay önce teyzeme yumurtalık kanseri teşhisi kondu iki yumurtalığıda sarmış dendi yıllar önce başka bi sebebten dolayı rahimi alınmıştı ama yumurtalıkları almamışlar keşke alsalarmış:KK43:teşhisten hemen sonra ameliyat oldu bir yumurtalık alındı yanlız diğerini elleyemedik bağırsaga yapışıktı dendi şimdi kemoterapi görüyo.kendisi özellikle devlet hastanesinde ameliyat olmak istedi büyük olduğu için şimdi kafamızda şu kaldı acaba başka biyerde yaptırsaydık acaba o yapışık olanıda temizleyebilirlerdi diye.sana soracağım şu seninde bağırsağa yapışıkmış seninkini temizleyebildilermi?tekrar çok çokkk geçmiş olsun...

Ben simir sonucunu aldığımda çok kötü olmuştum. Bana doktorum rahim ağzı kanseri başlangıcı olduğumu ve rahmimin alınması gerektiğini söyledi. Ben de internetten araştırdım. Bu işi kimler bilir diye. Doç. Dr. Faruk Köse ismini gördüm. Gittim beni görüp “Bu kesinlikle kanser başlangıcı değil; kolposkopi yapacağız.” dedi. Kolposkopi yaptı ve biopsi aldı. Sonuç tedaviyi gerektirmeyen bir şey çıktı. Ben ilk doktoruma güvenseydim şimdi rahmim alınmıştı. Demek ki işin uzmanını bulmak her meslekte önemliymiş. Sana da mutlaka tavsiye ederim.

Merhabalarrr bu konuda size onerebilecegim vee kesinlikle tavsiye edebilecegim buyuk isim Samet Topuz ayni zorluklari bizde yasadik.. umarim kisa surece sagliginiza kavusursunuz..

İstanbul da İlker Kahramanoğlu isminde bir doçent var öneriyorum. Doktor Beyle 2 ay evvel tanıştık ve ardından ameliyatımı gerçekleştirdi. Hem teknik bilgisi hem bana olan yaklaşımı çok çok iyiydi. Hastasına olan ilgisine hayran kaldık. Eşimle hala dua ediyoruz. Zor dönemimizde bu kadar ince düşünceli ve hastasını sahiplenen bir doktora denk geldiğimiz için.

Allah kimseyi hastaneye düşürmesin. Düşürürse de böyle iyi doktorlara ameliyat olmayi nasip etsin. Size gönül rahatlığıyla bu doktorun ismini önerebilirim. Umarım iyi bir doktor arayan herkese bu mesajım ulaşır. Çünkü o psikoloji kolay değil.

X