Acil cevap mesigyna korunma iğnesi kullananlar

Handee2009

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Mart 2020
4
0
31
2 ay aylık mesigyna korunma iğnesi kullandım 3. Ay bıraktım iğneyi iğneye başladığımdan beri ara kanamaların bitmedi adetim düzenli gününde ama ara kanamalar 3 4 günde bir sürekli geliyor iğneyi kullanıp bu sorunu yaşayanlar var mı acaba aranızda çok moralim bozuluyor asla bitmiyor kanama 😟 iğneyi bırakmama rağmen neden bitmiyor anlamadım

Bende 6 ay önce doğum yaptım sürekli ebemizle irtibat halindeyiz bu iğneyi sormuştum hiç önermemişti kanamaların ya bitmez ya hiç kanaman gelmez demişti

Aynen bende vurdumdum 2018 de 3 aylik olandan 1bucuk yil adetim gelmedi adet olmadigim icinde gebede kalamiyordum adet geldi bu seferde 7 ay adet gordukten sonra yumurtalar kendine gelmisti aman aman bidaha tovbeler tovbesi

2 ay aylık mesigyna korunma iğnesi kullandım 3. Ay bıraktım iğneyi iğneye başladığımdan beri ara kanamaların bitmedi adetim düzenli gününde ama ara kanamalar 3 4 günde bir sürekli geliyor iğneyi kullanıp bu sorunu yaşayanlar var mı acaba aranızda çok moralim bozuluyor asla bitmiyor kanama 😟 iğneyi bırakmama rağmen neden bitmiyor anlamadım
Hâlâ yaşıyo musun bu sıkıntıyı bende bu sekildeyim bi çözüm buldunmu

X