acaba hamilemiydi ki :((((

-bella-

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2008
449
79
kızlar yaaa bu topiğe girince birden bi süpheye düştüm
arkadasımın eşi uzakta çalışıyor ve 20günde bir geliyor
bunlar 14temmuzda mı ne ilişkiye giriyorlar son olarak...ve arkadasımın hemen ardından acil bi ameliyat durumu söz konusu oldu.kendisi idrar testi yapmış ameliyat durumu olunca, ilişkiden 10gün sonra falan galiba ve negatif cıkmış.birgün sonrasıda beraber gittik kan testi yaptırdık ve o da negatif cıktı.ama burda okuduğum kadarıyla,pozitif olan gebeliklerin testinde negatif sonucu cıkabiliyormuş.ve ameliyat oldu gecenlerde 1,5hafta falan olmuştur...
ve beni aradı dediki 3ünde adet olması gerekiyormuş ama olmamış ve sabahları midesi bulanıyormuşş
nası bişey bu yaaa ,ama ya hamileyseeee :KK43:((((( nolcak şimdi :KK43:(((((( okadar narkoz,iğne,ilaç
off ya bunu nasıl sölerim ona :KK43:((( yıkılır

Son düzenleme:
genelde ilk belirtiler sabahları mide bulantısıdır ama nolur napılır bilmem ki

keşke kan tetsi yaptırsaydı hem doktorlar ameliyattan önce kan testi yapıp bütün değerlerine

bakmıyorlar mı bakmışlardır kesin yaa yoksa ameliyata alırlar mıydı ay blmıyorum ki şaşırdım valla

genelde ilk belirtiler sabahları mide bulantısıdır ama nolur napılır bilmem ki

keşke kan tetsi yaptırsaydı hem doktorlar ameliyattan önce kan testi yapıp bütün değerlerine

bakmıyorlar mı bakmışlardır kesin yaa yoksa ameliyata alırlar mıydı ay blmıyorum ki şaşırdım valla

canım yaaa kan testini emin olmak için o idrar testini yaptığı günün ertesi günü beraber yaptırdık..negatifti sonuç :KK43:((((((((
ama bazen kan testleri bile ters cıkabiliyomuşşş :KK43:((((((
diyorumki ona psikolojiktir,regl olursun narkoz falan etkilemiştir diyoorum ama içim içimi yiyo cünkü cok hassas,duygusal o :KK43:(((
ya hamileyse nolurki bu durumda :KK43:((((((((

canım yaaa kan testini emin olmak için o idrar testini yaptığı günün ertesi günü beraber yaptırdık..negatifti sonuç :KK43:((((((((
ama bazen kan testleri bile ters cıkabiliyomuşşş :KK43:((((((
diyorumki ona psikolojiktir,regl olursun narkoz falan etkilemiştir diyoorum ama içim içimi yiyo cünkü cok hassas,duygusal o :KK43:(((
ya hamileyse nolurki bu durumda :KK43:((((((((

olsaydı kan testinde belli olurdu ama ya bilmem hiç yanlış çıkan kan testi duymadım ki

hem hamile olsa bebeki kötü etkiler mi narkoz fln hiçbir bilgim yok yani

ne desem yalan olur.Bi doktora gözükse iyi olabilir aslında kafalarda soru işareti kalmaz

böylece dimi ama ?

olsaydı kan testinde belli olurdu ama ya bilmem hiç yanlış çıkan kan testi duymadım ki

hem hamile olsa bebeki kötü etkiler mi narkoz fln hiçbir bilgim yok yani

ne desem yalan olur.Bi doktora gözükse iyi olabilir aslında kafalarda soru işareti kalmaz

böylece dimi ama ?

haklısın canım en iisi dr.a gidilmesi,böle olasılıklarla bi sonuca varılamaz.a.s.

kan testi de nagatif çıkmış cnm bence hamile değildir
atlatamamıştır daha ameliyatın etkilerini

canım anestezi almadan önce zaten bir sürü test yapıyorlar bende geçen sene ufak bir operasyon geçirdim( genzimde et parçası vardı onu aldırdım 15 dakikalık anestezi aldım ama milyon tane test yaptılar yinede) 4 sayfa kan testi sonucu vardı yani :bbo:hamile bir bayanı dikkat etmeden ameliyat etmezler hamilelik şüphesi bile olsa ertelenirdi bence hiç zannetmiyorum yani psikolojik benceyerimseniben

canım anestezi almadan önce zaten bir sürü test yapıyorlar bende geçen sene ufak bir operasyon geçirdim( genzimde et parçası vardı onu aldırdım 15 dakikalık anestezi aldım ama milyon tane test yaptılar yinede) 4 sayfa kan testi sonucu vardı yani :bbo:hamile bir bayanı dikkat etmeden ameliyat etmezler hamilelik şüphesi bile olsa ertelenirdi bence hiç zannetmiyorum yani psikolojik benceyerimseniben

canım senin yazını okuduktan sonra,akşam aradım.hala regl olmamış,dedim sana ne testleri yaptılar hastanede? dediki sadece orta parmağına kan batırmışlar pıhtılaşıp pıhtılaşmadığına bakmışlar bide o kandan cam gibi bişeyin üstüne sürmüşler o kadar
ve diyoki hasteneye yattığımda son ilişkiye gireli 2hafta falan olmuştu
bi regl olsa ben ondan cok rahatlıcam yaaaa

canım bilemiyorum ki :1no2: her operasyonda farklı mıdır ki yapılan testler en iyisi bir doktora gitsin ama anestezi almak öyle kolay bir şey değil benim bildiğim :1ninca:

evet hala adet olmamışsa eger dr.a gitmekten baska yapıcak bişey yok :1no2:
ama ya hamileyse o anestezi o iğneler o ilaçlar etkilermi yeni oluşan bi bebeği :KK43:

X