90 Kilodan 65 Kiloya (Resimli)

ygmrk07

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2014
228
126
19 yaşındayım hayatım boyunca küçük çocukken bile hep kilo verme cabalarindaydim her kilolu gbi çok zorluk cektm lise yıllarım iğrenç geçti kendimi çok pasif hissediyordum hep koca kari gbi giyinmek zorunda kaliyordm Allaha sukur kurtuldum resmen gençlestim artık kendimi gerçekten 19 hissediyorum
Peki nasıl zayıfladım??
Benim sorunum hareketsiz ve geceleri yemek yemektir.Yazın otelde ise başladım 1.5 ayda 15 kilo verdim ve hiç geri almadim sadece çalışarak mi derseniz hayır çok çalışıyordum fakat akşam 5-6 dan sonra yemek yemiyordum bunun da etkisi büyük. Sonra okullar felan açıldı işi bıraktım derslere kendimi vermekten diyet de yapamadim yazın gelmesini bekledim. Ve yaz geldiğinde 75 kiloydum oryantale başladım 1 ay yaptım sonra extra işlere gittim en son 6 hafta otelde çalıştım ve diyetsiz 10 kilo verdim yanı verdiğim 25 kilo büyük ölçüde hareket etmenler gittim bi diyet programı uygulamadim.

Şimdi ise 58 olmak istiyorum ama okul açıldı hareket sıfır diyet de yapamiyorum bende zayıflama hapı sipariş verdim bakalım gelismeleri yazarım ve resim atarim :))

Eklentiler

• IMG_20151017_220017.jpg
    IMG_20151017_220017.jpg
    118,6 KB · Görüntüleme: 4.714
  • IMG_20151017_220437.jpg
    IMG_20151017_220437.jpg
    115,9 KB · Görüntüleme: 4.518
  • IMG-20150714-WA0042.jpg
    IMG-20150714-WA0042.jpg
    179,2 KB · Görüntüleme: 4.632
Çok güzel zayiflamişsin ve cidden bu zsyif halinle tam yaşında gostermişsin tebrikler:)

Ama şu zayiflama haplarina hiç bulaşmasan mi acaba tehlikeli değil mi öyle şeyler?

19 yaşındayım hayatım boyunca küçük çocukken bile hep kilo verme cabalarindaydim her kilolu gbi çok zorluk cektm lise yıllarım iğrenç geçti kendimi çok pasif hissediyordum hep koca kari gbi giyinmek zorunda kaliyordm Allaha sukur kurtuldum resmen gençlestim artık kendimi gerçekten 19 hissediyorum
Peki nasıl zayıfladım??
Benim sorunum hareketsiz ve geceleri yemek yemektir.Yazın otelde ise başladım 1.5 ayda 15 kilo verdim ve hiç geri almadim sadece çalışarak mi derseniz hayır çok çalışıyordum fakat akşam 5-6 dan sonra yemek yemiyordum bunun da etkisi büyük. Sonra okullar felan açıldı işi bıraktım derslere kendimi vermekten diyet de yapamadim yazın gelmesini bekledim. Ve yaz geldiğinde 75 kiloydum oryantale başladım 1 ay yaptım sonra extra işlere gittim en son 6 hafta otelde çalıştım ve diyetsiz 10 kilo verdim yanı verdiğim 25 kilo büyük ölçüde hareket etmenler gittim bi diyet programı uygulamadim.

Şimdi ise 58 olmak istiyorum ama okul açıldı hareket sıfır diyet de yapamiyorum bende zayıflama hapı sipariş verdim bakalım gelismeleri yazarım ve resim atarim :))

Fistik gibi olmussun ☺
Superrrt

Çok güzel zayiflamişsin ve cidden bu zsyif halinle tam yaşında gostermişsin tebrikler:)

Ama şu zayiflama haplarina hiç bulaşmasan mi acaba tehlikeli değil mi öyle şeyler?
Biliyorum fakat uzun zamandır araştırıyordum güvenilir oldugunu dusunuyorm insanlar hep olumlu yorumlar yapmis ve bitkiselmis zaten 3 ay felan kullanmayı dusunuyrm uzun sureli degil

Tebrik ederim ama lütfen zayıflama hapı almayın lütfen. . Rica ediyorum almayın. ..
Hepsi para tuzağı yok öyle bir hap...

Biliyorum fakat uzun zamandır araştırıyordum güvenilir oldugunu dusunuyorm insanlar hep olumlu yorumlar yapmis ve bitkiselmis zaten 3 ay felan kullanmayı dusunuyrm uzun sureli degil

Internette yapilan her yorumada inanmamak gerekiyo kendileri yapiyoda olabilir ve genelde hepsi bitkisel diye satiliyor bu haplarin ama içinde gerçekte neler var Allah bilir. Bu hap sadece internet uzerinden mi satiliyo yoksa eczanelerde falanda satiliyor mu?

Zaten şuanki fiziğinde gayet guzel goze batan kötu gozuken bir tarafi yok ama sen bilirsin tabi ki

Internette yapilan her yorumada inanmamak gerekiyo kendileri yapiyoda olabilir ve genelde hepsi bitkisel diye satiliyor bu haplarin ama içinde gerçekte neler var Allah bilir. Bu hap sadece internet uzerinden mi satiliyo yoksa eczanelerde falanda satiliyor mu?

Zaten şuanki fiziğinde gayet guzel goze batan kötu gozuken bir tarafi yok ama sen bilirsin tabi ki
Yorumlar kendi sitelerine ait degildi kızlar soruyorda veya başka forum sitelerinde okuduğum yorumlardan gaza gelerek sipariş verdim eczanelerde bilmiyorum ama aktarlarda felan satiliyomus çok meşhur olduğu için piyasada sahteleri çok varmış ondan dolayı aktardan almaya korktm orijinal sitesinden sipars verdm

Tebrik ederim ama lütfen zayıflama hapı almayın lütfen. . Rica ediyorum almayın. ..
Hepsi para tuzağı yok öyle bir hap...
Biliyorum ama artık dayanamiyorn hayatım boyunca kiloyla mücadele ettim ve hala ediyorum kilo alcam diye çok korkuyorum ve 58 olmak istiyorum artık :'( Üniv hazırlanıyorum hareketsizim sadece kitap okuyorm test cozuyorm ve sürekli atistiriyorm en azndan psikolojik de olsa böyle bir hap kullanıp tok olmak istiyorum boğazıma hakim olamiyorum çünkü :KK43:

Protein-karbonhidrat ayırma diyetine basladim sabahları sadece karbonhidrat yiyorm akşamlarıda sadece protein 2 gün oldu hapimda geldi onuda 2 gundur kullaniyorum bu hafta regl olucam bittiği gün tartılmaya karar verdim gelişme olursa yazarım :) :)

Üniversiteye hazırlanıyorsun bir de ,sakın ilaç filan kullanma bütün zayıflama hapları kalp çarpıntısı yapar veya yan etkileri vardır.
Sabah erken kalk yarım saat tempolu yürü,yürüyüş bandı da olur,akşam az ye 6 dan sonra yeme veririsin kilo,abur cuburdan ekmekten filan uzak dur. bitti gitti işte. sınavına önem ver,tatilde bol bol spor yaparsın diyet yaparsın üniversiteye fıstık gibi gidersin :KK66:

Bende öyle düşünmüştüm ama ailecek verdik bu kararı şuan ben ablam ve annem beslenme duzenimizi değiştirdik fazla tuzu yağı abur cuburu çıkardık haftalar ilerledikçe diyeti normal beslenmeye dondurecegim zaten surda dayanacagim 1 aycık sonra da bu şekilde beslenicegim ama çok kısmadan

Peki nasıl zayıfladım??

bana da fikirler verir misin
şu anda 80 kiloyum boyum 1.57 yag oranım %32 :KK43:

bana da fikirler verir misin
şu anda 80 kiloyum boyum 1.57 yag oranım %32 :KK43:
Canım her şeyden öte kendini diyet moduna sokmayacaksin normal beslenme şeklin buymus gbi hep o beynini kandır kendine uygun bir beslenme düzeni ayarla. Biz şuan ailecek karbonhidrat-protein ayırma diyeti yapıyoruz sabah karbonhidrat akşam protein ve 3. Günümüz olmamıza rağmen ablam ve ben 2 kilo annem de 1 kilo verdi su içme alışkanlığı edin her gün 2.5 litre su iciyorum yatmadan önce büyük bardağa süt dolduruyorum içine tarçın serpip onu iciyorum böylece uyurken yağ yakımı gerceklesiyor vaktin varsa en azından 45 dk yuruyus yap benim şuan hiç vaktim yok yapamiyorum :KK43:

fıstık gibi olmuşsun tebrik ederim ama her arkadaşın da dediği gibi zayıflama hapı düşüncesinden bir an önce vazgeç öldürmese bile metabolizmanı bozacak emin ol. yapılan yorumların çoğu sahte yorum internetin içinde bi insan olduğum için emin olabilirsin. bunun yerine kilo almak istemiyosan ki şu an çok iyi durumdasın su tüketimini arttır. marketlerde satılan bitki çayları var poşette onlardan kullan içinde yeşil çay, biberiye felan olanlar. metabolizmayı çalıştırmak ve sindirimi güçlendirmek için birebir. ne kadar araştırırsan araştır hap olarak satılan ya da doktor tavsiyesi olmayan hiçbir hap, çay gibi zayıflamaya yönelik ürünleri kullanma. bu tür şeyler hücre yapısını bozarak, metabolizmayı bozarak, sindirimi bozarak zayıflatıyo bi süre iyi görünürsün ama verdiğini kiloları da geri alırsın hem de kalıcı olarak. senin yapın zaten zayıflamaya çok uygunmuş ki bu şekilde verebilmişsin. neyse çok konuştum. kısacası:
yapma kuzum
gaza gelme canım
ellerinle yaptığını yine ellerinle bozma :KK8:

fıstık gibi olmuşsun tebrik ederim ama her arkadaşın da dediği gibi zayıflama hapı düşüncesinden bir an önce vazgeç öldürmese bile metabolizmanı bozacak emin ol. yapılan yorumların çoğu sahte yorum internetin içinde bi insan olduğum için emin olabilirsin. bunun yerine kilo almak istemiyosan ki şu an çok iyi durumdasın su tüketimini arttır. marketlerde satılan bitki çayları var poşette onlardan kullan içinde yeşil çay, biberiye felan olanlar. metabolizmayı çalıştırmak ve sindirimi güçlendirmek için birebir. ne kadar araştırırsan araştır hap olarak satılan ya da doktor tavsiyesi olmayan hiçbir hap, çay gibi zayıflamaya yönelik ürünleri kullanma. bu tür şeyler hücre yapısını bozarak, metabolizmayı bozarak, sindirimi bozarak zayıflatıyo bi süre iyi görünürsün ama verdiğini kiloları da geri alırsın hem de kalıcı olarak. senin yapın zaten zayıflamaya çok uygunmuş ki bu şekilde verebilmişsin. neyse çok konuştum. kısacası:
yapma kuzum
gaza gelme canım
ellerinle yaptığını yine ellerinle bozma :KK8:
bi şey daha söyliyim bu tür şeyler sağlıklı olmadığı için sağlık bakanlığı onayı hiçbirinde yoktur.
gıda bakanlığından onaylıdır o da sağlık açısından değil gıdanın içeriği açısından inceleme yapar yani verdiği onaydan sağlıklıdır anlamı çıkarılmasın.

bi şey daha söyliyim bu tür şeyler sağlıklı olmadığı için sağlık bakanlığı onayı hiçbirinde yoktur.
gıda bakanlığından onaylıdır o da sağlık açısından değil gıdanın içeriği açısından inceleme yapar yani verdiği onaydan sağlıklıdır anlamı çıkarılmasın.
Haklısınız tavsiyeleriniz icin cok tesekkur ederim cok su iciyorum ve bitki çayı da tuketiyorum gaza geldim değil de canıma tak etti gibi bir şey oldu bende amaan 1 ay kullanırım zayıflarsam zayıflarım zayıflamazsam da tutarim boğazımı dedim sipariş verdim şuanda kullaniyorum kutu bittiğinde bir daha kullanmayacağım

Tebrikler canım maşallah:nazar:
İlk fotoda 90 kg göstermiyorsun gerçekten zaten boyun kaç?

X