Lise Yorum ve Soruları 9. SINIF ÖĞRENCİ ANNELERİ HAYDİ FİKİRLERİMİZİ PAYLAŞALIM

Bende çok heyacanlıyım. Bakalım üç okul var yakınımızda birini kazanırsa yol yemek sorununu halletmiş olcağız. Ortaokulda hep böyleydi yemeğe eve gelirdi. Öğlen arası bende işten eve giderdim beraber yemek yerdikk:) bu benim için önemli tabi okulunda iyi olması gereli.

Bende çok heyacanlıyım. Bakalım üç okul var yakınımızda birini kazanırsa yol yemek sorununu halletmiş olcağız. Ortaokulda hep böyleydi yemeğe eve gelirdi. Öğlen arası bende işten eve giderdim beraber yemek yerdikk:) bu benim için önemli tabi okulunda iyi olması gereli.
Olur inşallah istediğiniz okul.Anadolu lisesi mi tercihleriniz,meslek veya fen mi?

Bende çok heyecanlıyım yarın için ve bugün işten çıkarıldım. Pazartesiden sonra bende ev hanımıyım artık oğlum korksun benden. Çalışırken bile elim ensesindeydi :)

Bende çok heyecanlıyım yarın için ve bugün işten çıkarıldım. Pazartesiden sonra bende ev hanımıyım artık oğlum korksun benden. Çalışırken bile elim ensesindeydi :)

işten çıkarılmana sevinelim mi üzülelim mi anlayamadım :)
ama bende evde oturmak istiyorum artıkkk.umarım sende bu şekilde ayrılmışsındır.
Lise çocukları biraz daha farklı oluyorlar ,ergen olduklarından.Eskisi gibi çalış oğlum demek zor olacak sanırım.

ama bende evde oturmak istiyorum artıkkk.umarım sende bu şekilde ayrılmışsındır.
Lise çocukları biraz daha farklı oluyorlar ,ergen olduklarından.Eskisi gibi çalış oğlum demek zor olacak sanırım.
yok canım isteğim dışında ayrıldım. işler düzelince cağıracaklar beni açıkcası maddi olarak sıkıntıya gireceğim ama buna da ihtiyacım vardı. Her dönem zor biliyorsun 8. sınıfta çok yorulduk. 9 sınıf lisenin temeli çok önemli ünüversite sınavının %75 si 9.sınıftan sorulmuş. Düşünün yani ne kadar önemli olduğunu. Ben internetten testleri söyledim. Bu arada şimdi indirim var okullar acılınca fiyatlar artacaktır. Tavsiyem arkadaşlar şimdiden alın özellikle NT kitap avinden aldım.

Ben lisede lisenin rehperliğine gidip ders programı alacağım bakalım :)

X