79 kilodan aşağıya düşüyorum,kararlıyım :)

meliskiloveriyor

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2023
18
8
26
Kış ayları bitti ve bende baya bir kilo var :KK43:
Hedefim ilk önce 75e düşmek,sonrasını o zaman düşünürüz :KK49:
Hassas tartım var,birde kalori sayma uygulaması indirdim az önce,göz kararı kilo veremiyorum malesef:işsiz:
Her hafta cuma günü gelip kilomu güncellemeyi düşünüyorum,boyum 1,75 bu arada.
Eğer katılmak isteyen varsa her hafta cuma günü gelip kilosunu,kaç kilo verdiğini yazabilir,gelişimi beraber takip ederiz,
Hadi bakalım ilk hedef olarak 75e düşene kadar pes etmek yok:rolleyes:

Kızlaaaaaaaar :rolleyes: olaya bakın olaya
20230331_091533.jpg

Tamam,yalan söylemicem, 79 kilo benim akşam tıka basa yedikten sonra tartıldığımda çıkan kiloydu.
Ama 3 günde 79 kilodan 73.8e düştüm.
Şunu da söyliym keto falan yapmadım(gayet de iyi karbonhidrat alıyodum yani) ve 2000 kalorinin üstünde almama rağmen yine de bu kadar su atmışım.
Düşünün artık vücudumda nası bi ödem varmış 3 gün önce.
Tamam hafif hissediyodum da bu kadarı beni de şaşırttı.

FİNAL
Evet kızlar,günaydın herkese.
Cuma gününe kadar bekleyemedim ve az önce tartıldım.
20230403_084055.jpg

Hedefim tam olarak 73 kiloya düşmekti,resmen nokta atışı yapmışım :KK9:
Unutmayın,önemli olan sizin belirlediğiniz hedef kiloya ulaşmak.
Çevrenizde mutlaka laf söyleyenler çıkacaktır(çok zayıfsın ya da hala vermen gereken birkaç kilo var diyenler falan)
İşte bu yüzden kendiniz için yapmak bu kadar önemli,başkası için değil.
Ben size başarılar diliyorum,tekrar ediyorum,zor birşey evet kimse kolay demedi zaten ama imkansız değil :KK49:
Bu diyet günlüğü burda sona erdi.:super:

Son düzenleme:
Hassas tartım var,birde kalori sayma uygulaması indirdim az önce,göz kararı kilo veremiyorum malesef:işsiz:
Eğer katılmak isteyen varsa her hafta cuma günü gelip kilosunu,kaç kilo verdiğini yazabilir,gelişimi beraber takip ederiz,
Ayyyy bende vermek istiyorum doğum kilolarımdan kurtulmak istiyorum boym 1.60 kilom 75🥴🥴🥴

Pazartesi günü bende diyet yapmaya karar vermiştin. Aynadaki görüntümden rahatsız olup
Hamilelik dönemimde gördüğüm kiloyu gördüm tartıda 73.9
Bunun hepsi yerleşik kilo değil yakın zamanda kötü beslenme ile böyle oldum. Boyum 160
Tartıldığım gün adetinin 3. Günü idi
Hepimize kolaylıklar diliyorum cuma günü görüşürüz

Bende vermek istiyorum ama bogazımı tutamıyorum şükür yedigim kadar almıyorum boyum 1.62 kilom 58 2 dogum yaptım heryer iyide göbüşüm var ve maalesef kiloyu da direk oraya alıyorum 😭

Kilo vermek azim işi. İstikrar gerekli .... 😌
Siz kendinizi aynaya bakınca beğeniyor musunuz ? Kendiniz için verin, kendi sağlığınız için.
Pandemi de 15 kg aldım. Kendimi asla beğenmiyordum, sıkı bir spor ve diyetle 1.5 ayda verdim 😍 kararlı olmak lazım.. şuan 50-52 arasında oynuyor 🌸

Pazartesi günü bende diyet yapmaya karar vermiştin. Aynadaki görüntümden rahatsız olup
Hamilelik dönemimde gördüğüm kiloyu gördüm tartıda 73.9
Bunun hepsi yerleşik kilo değil yakın zamanda kötü beslenme ile böyle oldum. Boyum 160
Tartıldığım gün adetinin 3. Günü idi
Hepimize kolaylıklar diliyorum cuma günü görüşürüz
Bence çok kolay olucak bu sefer hepimiz için

Siz kendinizi aynaya bakınca beğeniyor musunuz ? Kendiniz için verin, kendi sağlığınız için.
Pandemi de 15 kg aldım. Kendimi asla beğenmiyordum, sıkı bir spor ve diyetle 1.5 ayda verdim 😍 kararlı olmak lazım.. şuan 50-52 arasında oynuyor 🌸
Kesinlikle haklısın,kendin için yapmıyorsan bunu zaten kalıcı olmuyor

azminizi tebrik ederim. Darısı bizlere olsun dilerim. Irade ve motivasyonu hep nasıl korudunuz acaba. Bir de nelere dikkat ederek 1.5 ayda 15 kilo verdiniz

Şimdi annem bu kilo yeterli,zaten boyun uzun diyor.
Bencede yeterli aslında da ben yinede 73e düşmek istiyorum o kalan 800gramı da versem
sanki içim rahat edicekmiş gibi hissediyorum,ne dersiniz?

X