78,5 kilo ile başlangıç

5.gün
Sabah: hiçbirşey
Öğlen :200 gram balık yağlı tuzlu teflonda, Kış türlüsü bir tabak (karnıbahar, brokoli, havuç, limon)
Akşam:marul salatası, 200gram tavuk ğöğsü

Süpersin varmı özel yaptığın bir şeyler
aralıklı oruç uyguluyorum herşeyden yiyorum ama azar azar yani yeşil çay içiyorum içine soda koyup zencefil tarçın limon ile hazrlayp geceleri yatamadan zedeçal zencefil ve karabiberli süt içdim haftada 3 gün uyguladım bazen de maydonoz limon tarçın nane elma çilek limon koyduğum suyu içdim bu süre zarfında

Bu arada bugün mağazaya girdim elime 28 beden kot aldım yani 38 oluyo ✔️ slim fit olanlardan kabine gidiyorum ama içimdende üzülürmüyüm diye bir sıkıntıda oldu birde s beden beyaz bir gömlek aldım 😀Allahım nasıl heyecan bastı resmen terledim içerde, neyse giydim ve cuk diye oldu 😀çıkamıyorum kalbinden o kadar mutlu oldum ki millet dicek delimi ne gülüp duruyor diye 10 dakika felan içerde kalmışımdır o mutlulukla 😀aynaya bak bak bir hoş oldum 😀😀😀
İnşallah verdiğimiz kiloları geri almayız sporda yapınca 70 kiloda bile 28 beden oldu inanamadım hemde s beden gömlek ya inanamıyorum halen 😀✔️

Bu arada bugün mağazaya girdim elime 28 beden kot aldım yani 38 oluyo ✔ slim fit olanlardan kabine gidiyorum ama içimdende üzülürmüyüm diye bir sıkıntıda oldu birde s beden beyaz bir gömlek aldım 😀Allahım nasıl heyecan bastı resmen terledim içerde, neyse giydim ve cuk diye oldu 😀çıkamıyorum kalbinden o kadar mutlu oldum ki millet dicek delimi ne gülüp duruyor diye 10 dakika felan içerde kalmışımdır o mutlulukla 😀aynaya bak bak bir hoş oldum 😀😀😀
İnşallah verdiğimiz kiloları geri almayız sporda yapınca 70 kiloda bile 28 beden oldu inanamadım hemde s beden gömlek ya inanamıyorum halen 😀
Ayşe boyun kaç?

Bu arada bugün mağazaya girdim elime 28 beden kot aldım yani 38 oluyo ✔ slim fit olanlardan kabine gidiyorum ama içimdende üzülürmüyüm diye bir sıkıntıda oldu birde s beden beyaz bir gömlek aldım 😀Allahım nasıl heyecan bastı resmen terledim içerde, neyse giydim ve cuk diye oldu 😀çıkamıyorum kalbinden o kadar mutlu oldum ki millet dicek delimi ne gülüp duruyor diye 10 dakika felan içerde kalmışımdır o mutlulukla 😀aynaya bak bak bir hoş oldum 😀😀😀
İnşallah verdiğimiz kiloları geri almayız sporda yapınca 70 kiloda bile 28 beden oldu inanamadım hemde s beden gömlek ya inanamıyorum halen 😀
Dikkat edicez bundan sonra. Diyet yapmak zor. Kontrollü gideceğiz. Ben de kas yaptım yağdan verdim hep. Sporla destekleyip dengeli beslenince oluyor.

Ayşe boyun kaç?
Boyum 1.64 ✔️ öyle gözüküyor 65 e düşüne kadar sporu bırakmak yok mümkün olduğu kadar her gün ki sıkılaşayım, diyette olabildiğince akşamları az yemeyi planlıyorum, ve Tabikii abur cubur yememeye zaten kilo aldıran o cips, gazlı içecek, çikolatalar felan 😀 yaz için mükemmel bir tarif denedim şu yoğurtlu dondurmalardan çokda güzel oldu bundan sonra tatlı niyetine onu yicem ✔️

Herkese merhaba :)
Bir türlü vakit bulup yazamadım
Yaklaşık 3 haftadır yediklerime dikkat ediyorum
79,5 tum en son geçen hafta tartıldım 77 olmuş acayip motive etti beni
Emziren bir anneyim çok katı diyet yapmıyorum ama ekmeği, tatlıyı, makarna,pilavı çıkardım hayatımdan
Günlük yediğim ekmek limitim max:2 bazende 1 oluyor
Şuan regl dönemindeyim şişkinlik olabilir
Amacım hızla giden kilolar değil, yeme alışkanlığımı değiştirerek kalıcı kilo vermek
Gün içinde kefir içiyorum tok tutuyor, yeşil çay içiyorum.
Sabahları ya ılık limonlu su, yada akşamdan bir bardak suyun içine koyduğum cevizli su içiyorum cevizde yumuşacık oluyor o tadı seviyorum
Yemeklerde de çorba yapıyorum mutlaka. Semizotu, biber ,tavuk,taze fasülye,nohut yapmaya çalışıyorum birde akşam yemeğin yanına salata kesinlikle çok tok tutuyor

Herkese bol eksiler :dua:

X