🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

Kızlar kusura bakmayın gelemedim. Ailevi problemler yaşıyorum ne olacağı belli değil. Kafamı biraz toparlayıp girdim buraya da.
Bi süre gelemicem merak etmeyin tekrar kusura bakmayın iyi değilim .
Allah kolaylık versin civciv 🧡 Şu sıralar genel bi gerginlik hali var insanlarda, astrolojiyi ne kadar takip edersiniz bilmem zorlu bi ay tutulmasi oldu bikac gün evvel. Onun etkisi olabilir gibi geliyor bana🙄

Kızlar biz yazalım kontrol edelim birbirimizi.

Sabah 11
2 dilim elma
1 kase patates çorbası
3yk haşlanmış pirinç ( pirinç pilavı değil yalnız haşlanmış pirinç. Okulda pirinçi bu şekilde pisiriyorlar . )

15.30
4 sıkım mercimek kofte
16.30
Birkaç parça tavuk

Spor daha yapmadım. Yapınca yazarım.

Sporu güncelleyeyim

10 dk trampolinde zıplama şu bi hareket var ayaklar yan eller havada çırparak zipliyorsun o işte
10 dk pilates cemberi ile bacak çalışma
Adım. 3000

Okula araba ile gidip geldim o yüzden adım çok az.

Kızlar ya sizler de yazsanıza.
Ben spor olarak o an canım ne isterse onu yapıyorum.

Plates gideceğim biraz. Youtobe takip ettiğim bi spor hocası var , o platesi öneriyor kasları çalıştığında kalori tüketimi artar diyor.

Merhaba arkadaşlar ben de grubunuza katılabilir miyim ☺️ Emziren anne olarak doğum kiloları yakamı bırakmıyor ve artık çok rahatsızım bu durumdan.
Merhaba hoşgeldiniz ilk sayfada kurallar var menülerimizi spor ve suyu yazıyoruz 🌸
Sporu güncelleyeyim

10 dk trampolinde zıplama şu bi hareket var ayaklar yan eller havada çırparak zipliyorsun o işte
Adım. 3000

Bende de trambolin var ama düzenli yapamıyorum 😍belki senden gaza gelirim ben de

Sporu güncelleyeyim

Adım. 3000

15 dk da plates cemberi ile karin çalışma

Yarın yukardakini yapacağım. Çok güzel uzun ve plates cemberi ile ve tek video.

Merhaba hoşgeldiniz ilk sayfada kurallar var menülerimizi spor ve suyu yazıyoruz 🌸

Bende de trambolin var ama düzenli yapamıyorum 😍belki senden gaza gelirim ben de
E ne duruyoruz yapalım hergun 10 dk sonra sonra arttıralım . Tartıda fark görmüyorum ama kiyafetlerimden sikilastigimi hissediyorum

Eklentiler

• Jumping-Jack.jpg
    Jumping-Jack.jpg
    26 KB · Görüntüleme: 34
Sabah
Yarım simit
2 kibrit kutusu peynir
5 zeytin

Öğlen
Çökertme kebabı vardı dayanamadım 5 çatal yedim

Akşam
1 kase Tarhana çorbası ve elma

10.000 adım ve temizlik yaptım
2 litre su içtim

3 Ay önce rahim bölgesinden ameliyat geçirdiğim için çok spor yapmaya korkuyorum açıkçası önceden çok yapardım ama daha tam iç dikişler iyileşmedigi için yanaşmıyorum spora bilmem yapmalı miyim

Tamam 10 dk ile başlayalım 😍
Bizim kızların trambolininde ben de atlayabilirim ama aklımda söyle bisey kalmış atletler koşarken yüz kasları aşağı doğru sarktigi için erken yaslaniyorlarmis. Aynı şey ziplarken de oluyor. Bu yüzden koşma yüzme zıplama şeylerine mesafeli duruyorum siz hiç duydunuz mu böyle bisey?

Sabah
Yarım simit
2 kibrit kutusu peynir
5 zeytin

Öğlen

Akşam

2 litre su içtim

3 Ay önce rahim bölgesinden ameliyat geçirdiğim için çok spor yapmaya korkuyorum açıkçası önceden çok yapardım ama daha tam iç dikişler iyileşmedigi için yanaşmıyorum spora bilmem yapmalı miyim
Menün güzelmiş afiyet olsun kebaptan kacma bence kaslarımız erimesin diye protein lazım bize😅

Egzersiz ağır şeyler yapma bence de. Metabolizmayı hızlandırmak için tempolu yürüyüş güzel olur😊

Ben de dünkü menümü yazayım:

12. Sütlü Türk kahvesi
13. 2 haşlanmış peynir zeytin peynir domates biber, yarım dilim ekmek

Arada 5 findik

16.30 tavuk şiş, 3 yk pilav, 1 kase yoğurt

Dün dinlenme günü yaptım egzersiz yoktu. Yürüyüş yaptım sadece. Bugün chloe'nun 29 dklik bi fat burn videosu vardı onu yapmayı planlıyorum öncesinde 15dk fast leslie💪

Benim dünkü menüm de
09.30 yeşillik, zeytin, omlet, peynir( 12 de yemem lazımdı duramadım)
12.30 tavuk çorbası tam buğday ekmek
15.00 ananas Türk kahvesi
20.30 kremalı mantarlı tavuk zero kola
Dün kızların bırakmasından etkilenip bir miktar bozdum :KK43: aklıma nebyemek yapcağım da gelmiyor 🤒

Sabah
Yarım simit
2 kibrit kutusu peynir
5 zeytin

Öğlen

Akşam

2 litre su içtim

Geçmiş olsun, Doktora danışıp yapın bence iç dikiş varsa biraz zor iyileşiyor yürüyüş yapabilirsiniz belki, sezaryen dan sonra ben çok zorlanmıştım

Benim dünkü menüm de
09.30 yeşillik, zeytin, omlet, peynir( 12 de yemem lazımdı duramadım)
12.30 tavuk çorbası tam buğday ekmek
15.00 ananas Türk kahvesi
20.30 kremalı mantarlı tavuk zero kola
Dün kızların bırakmasından etkilenip bir miktar bozdum :KK43: aklıma nebyemek yapcağım da gelmiyor 🤒
Sudanım üzülürüm böyle dersen. kendime geleyim ben de geri gelicem inşALLAH. diyetten de tamamen kopmadım sadece birebir uyamıyorum suan . Civcivim de sorunalrını halletsin o da gelecek zaten .

aklıma nebyemek yapcağım da gelmiyor 🤒
ben bu hafta kendime
1.baklagilli salata (yeşil salata içine 5 kaşık barbunca +10 kaşık yeşil mercimek)
2.tavuklu salata(yeşil salata üzerine 2 el büyüklüğünde tavuk cızbız)
3.baklagilli salata(yeşil salata içine 5 kaşık nahut+8 kaşık yeşil mercimek)
4.az kıymalı alinazik
5.fırında kabak+patlıcan
6.yeşil fasulye yemeği
7.kabak spaghetti
bunları yapmayı düşünüyorum sudanım belki fikir olur. ilk ikisini yaptım detoks yapmaya çlışıyorum şuan. akşamları da yemek olarak bunları yapacagım inşALLAH. liste de 3 gün detoks 4 gün sebze var benım. sebze sana cok gelirse bi gün köfte salata ya da kavurma salata gibi çeşit ekleyebilirsin :KK200:

Kızlar dün tartılayım dedim işten gidince o halde 75.9 geldim. 76 yı kırdım inşALLAh .bi heves geldi dedim ben devam edicem başarıcam. gece abur cubur perileri geldi yine .o yüzden de buraya menu yazamıyorum . ama sizlerleyim .okuyorum yazdıklarınızı ve azminiz için herbirinizi kutluyorum :KK200:

X