🏃‍♀️70'lerden 50'lere🏃‍♀️

78 kgyle başladığım diyete 58 kgde ara verip bugün yeniden başladım hedefim 50yi görmek
Merhaba Lady, 20 kiloyu ne kadar sürede verdiniz? Uyguladığınız özel bir diyet oldu mu?
Sizi tebrik ederim, umarım bizde kısa sürede hedefimize ulaşırız.

Dikkatli Civcivim benim, bakayım matematik çalışıyor musun diye şeettim :KK70:

Tartıda 5 ve 6 dan başka rakamı tanımıyorum artık, 7ye tahammülüm kalmadı :KK70:
Yaa ama bu çok trajikomik bir mesaj olmuş 🙈 ben de öyleyim:KK70: gülsem mi ağlasam mı:KK70:
İnşallah 6lara hızlı bi giriş yaparız da sonrasını sonra şey ederiz:KK70:

Yaa ama bu çok trajikomik bir mesaj olmuş 🙈 ben de öyleyim:KK70: gülsem mi ağlasam mı:KK70:
İnşallah 6lara hızlı bi giriş yaparız da sonrasını sonra şey ederiz:KK70:
Onun için bu sefer salmak yok :KK70:

Hadi bakalım 6ya önce kim ulaşacak :KK70:

6dan ayağımızı bir sokalım da, gerisi kolay şey olur :KK70:

Merhaba Lady, 20 kiloyu ne kadar sürede verdiniz? Uyguladığınız özel bir diyet oldu mu?
Sizi tebrik ederim, umarım bizde kısa sürede hedefimize ulaşırız.
2 yılda verdim şeker hastalığı başlangıcında olduğum için hem aç kalamıyorum hem de sık sık yemek zorundaydım. Özel bir diyet uygulamadım açıkçası 1 sene kendim 7 kg verdim 1 sene diyetisyenle 13 kg verdim. 3 ana 3 ara öğün olarak besleniyorum. Kahvaltımı protein olarak yapıyorum (süt ya da yoğurt ya da yumurta) öğle yemeğimi et grubundan yiyorsam akşam yemeğimi sebze grubundan yiyorum

2 yılda verdim şeker hastalığı başlangıcında olduğum için hem aç kalamıyorum hem de sık sık yemek zorundaydım. Özel bir diyet uygulamadım açıkçası 1 sene kendim 7 kg verdim 1 sene diyetisyenle 13 kg verdim. 3 ana 3 ara öğün olarak besleniyorum. Kahvaltımı protein olarak yapıyorum (süt ya da yoğurt ya da yumurta) öğle yemeğimi et grubundan yiyorsam akşam yemeğimi sebze grubundan yiyorum
Yavaş yavaş sindirerek vermişsin, ne kadar güzel 😍 Peki kilo verince şeker değerlerin normale döndü mü? Spor da yapıyor musun?
Beslenme düzenin iyiymiş canım. Ben o kadar çok öğün yiyemiyorum. Yediğim birkaç sıkıntılı kalemi devreden çıkarırsam güzel kilolar veriyorum. Biraz salmışlık vardı, umarım burada kendime çeki düzen veririm.

Hadi bakalım pilavdan dönenin kaşığı kırılsın 😂
Kırılsın valla, hatta kaşıksız kalsın 😅

Civcivim hunharca kondisyon sürmeye hazır mısın:KK8:

İlk sayfaya günlük en az 2 lt su içme ve en az 3000 adım atma kuralı da eklesek mi acaba? Bu herkes için faydalı olacak bir kural olur.

Tartı da foto şartı olmaması iyi oldu gibi çünkü hem daha kolay olur hem de kandıran kendini kandırır, dürüstlük önemli.

Günaydın 70likler :KK53:

Kahvaltımı yaptım, su ve spor faslını açıyorum. İlk gün kahvaltısı biraz ısınma kahvaltısı gibi oldu ama Civcivim ilk günün günahı olmaz di mi 🙈

asliogretmen asliogretmen
Hemdemim biz artık buradayız, kop gel nerelerdeysen 😊
70likler :KK70:
Afiyet olsun löp löp et olmasin :KK8:
Bence de ilk günün günahı olmaz 🤭
Ama kahvaltıdan sonrasına bi müdahale edelim bence🥲
Kırılsın valla, hatta kaşıksız kalsın 😅

Civcivim hunharca kondisyon sürmeye hazır mısın:KK8:
Kalp kalbe karşı ben de onu dicektim🤣 şimdi kahvemi içiyorum birazdan süreyim. Aslında hiç enerjim yok bu aralar ama onu beklersek ooo. Bundan sonra enerjim olsa da olmasa da kalkıp yapcam.
Disiplin motivasyonu yener👌
İlk sayfaya günlük en az 2 lt su içme ve en az 3000 adım atma kuralı da eklesek mi acaba? Bu herkes için faydalı olacak bir kural olur.
Olur balım ekliyim. De su an benim tel adım saymıyor sanırım ona bi ayar çekeyim😬
Tartı da foto şartı olmaması iyi oldu gibi çünkü hem daha kolay olur hem de kandıran kendini kandırır, dürüstlük önemli.
Kesinlikle öyle balım sonuçta kendimiz için yapıyoruz kandıran kendi bilir kendini kandirir🤷🏼‍♀️
İsteyen yine paylaşır 🥰
Beni çok ugrastiriyo ondan uyuz oluyorum Foto çekmek üzereyken tartidaki kilo gidiyor, çekiyorum bulanık çıkıyor falan derken🙈😂

Tünaydın kızlar :KK68:
Bu aralar geç uyandığım için yeme saatlerim de saptı. Kahvaltimi öğlen yaptim:KK45:

Normalde sabah erken uyanıp günü erken kapatmayı daha çok seviyorum da. Düzene sokcaz neyse.

Kahvemi içeyim azcık spor yapcam sonra kitap falan okurum. Yemek hazır hünkarbegendi yaptım fikir olsun 😀

Yavaş yavaş sindirerek vermişsin, ne kadar güzel 😍 Peki kilo verince şeker değerlerin normale döndü mü? Spor da yapıyor musun?
Beslenme düzenin iyiymiş canım. Ben o kadar çok öğün yiyemiyorum. Yediğim birkaç sıkıntılı kalemi devreden çıkarırsam güzel kilolar veriyorum. Biraz salmışlık vardı, umarım burada kendime çeki düzen veririm.
Evet kan değerlerim düştü matofin kullanımını kestim ama iyileşme pek olmadı düzenli ve sağlıklı beslenince çok iyiyim. Ama bir dilim tatlı yiyim başım vızır vızır dönüyor.
Spor yapıyorum haftanın 3 günü powerplate gidiyorum

Evet kan değerlerim düştü matofin kullanımını kestim ama iyileşme pek olmadı düzenli ve sağlıklı beslenince çok iyiyim. Ama bir dilim tatlı yiyim başım vızır vızır dönüyor.
Spor yapıyorum haftanın 3 günü powerplate gidiyorum
Canim bu arada tanışmadık. Yasın kaç evli misin bekar misin, calisiyor musun öğrenci misin? Boyun kilon?

X