%70 indirimle dünyaca ünlü markalar

Bu arada gerçekten çok güzel şeyler var ama hemen tükeniyo. ıstediğin markaları sabaha karşı açılmasını beklemek lazım.

Bu arada gerçekten çok güzel şeyler var ama hemen tükeniyo. İstediğin markaları sabaha karşı açılmasını beklemek lazım.

Evet ya hele ben şu anda iş gereği küçük bir şehirde yaşıyorum, istediğim markaların hiçbiri yok burda ilaç gibi geldi walla, eksiklerini tek tek düzüyorum:)

ay canım o kadar yazdık biz davet ederiz diye, mail atana kadar bizden referans isteseydin de biz de komisyon alsak fena mı olurdu :dilcikar::sinifsinif:

kaydirigubbakcemile3

Canım ne bileyim benkaydirigubbakcemile3

Zaten fazla sürmedi işim her iki siteye de attım mail ve 5 dk. bile sürmedi cevap vermeleri:sinifsinif:

Kızlarr markafonide mxx saatler indirimdce ben 49a aldım bir tane çok güzel ben çok beğendm gelsin hemen:)

ısmimin üstüne tıklayıp Kullanıcının Profilini Gösteri tıkladıktan sonra çıkan ekrandan hakkımdayı seçin işte ben:) in altında yazan mail adresini referans gösterebilirsiniz

referansa gerek yok zaten isteyince davetiye geliyorropuyorumnanaktanyine de tesekkurlerrrrrr

benm mesaj sayım yeterli değilmiş özel mesaJ gönderemiorm of yaaaaa :eek:klava:

meneksee hem markafoni hem de limangoya mail gönderince sana davetiye yolluyorlar zaten..Buradan referans almana gerek yok canım..

tatlimm bende markafoniye davetiye yollar misiniz yazdim 1 gun sonra geldii..sende yaz

Markafoniye bende attım mail ve 5 dak. içinde geri döndüler. Referans istemenize gerek yok..

arkadaşlar markafonide jansport çantalar ve arzum felix ürünleri çok uygun fiyata satılıyor. ihtiyacınız varsa kaçırmayın :)

bende üyeyim ve takipteyim.kızlar nasıl oluyorda bu kadar pahalı markalar %50 hatta %70 e varan indirime gidiyor.aklım almıyor bunu

Kızlar JıMMY KEY ürünleri %50 indirimli, pantolonlar 16 tl.ya düşmüş 2 tane aldım hemen, markafonidede arzum elektrikli ev aletleri kettlle saç maşası kurutma makinası falan baya uygun fiyatlarla satılıyor.Çeyiz düzen arkadaşlara duyurulur.:)

elleden cizme begendim ayakkabi numaram bitmisss:gitme:tam tarzimdi az topuklu secenekler icinde..

markafoniye bende şimdi üye oldummm :))
okudum bazı yerlerde güvenilir diyorlar arkadaşlarada sordum :))

alışveriş zamanı :roflol:

üye olmak isteyenler referans için özel msj atabilirler :))))))))))

markafoniye bende şimdi üye oldummm :))
okudum bazı yerlerde güvenilir diyorlar arkadaşlarada sordum :))

alışveriş zamanı :roflol:

üye olmak isteyenler referans için özel msj atabilirler :))))))))))

sen bizden referans aldın mı, ben de kimseye seni önermicem :dilcikar: sositososito

elleden cizme begendim ayakkabi numaram bitmisss:gitme:tam tarzimdi az topuklu secenekler icinde..

ya ben bu tarz sipariş verdiğin ürünün numarası bedeni falan kalmadığında aynı ürünün başka rengini modelini falan hediye ettiklerini okumuştum :uhm:
öyle bişey olmadı mı sende? bizi de haberdar et gelişmelerden :hulya:

bende üyeyim
markafoni ve limango ya ...
iyide bişi kalmıyor ki hiç :KK43:(

X