60kiloyummm :))

60kiloyum

🧿❤❤❤ Hayalim çok güzel ❤❤❤🧿
Pro Üye
30 Kasım 2014
27.345
120.319
merhaba. kaç zamandır 60 kiloya inmeyi düşünüyorum. hatta vazgeçtim 65 e de tamam dedim ama bir türlü olmadı. ama artık kesin karar verdim Allahın izniyle :dua::nazar::KK200:o 60 kilo buraya gelecek :KK4::KK71:
daha önce de buraya kişisel günlük açmak istemiştim ama sonra vazgeçmiştim. bugüne nasipmiş :süslü: burayı açmaktaki amacım, günlük menülerimi burada toplamak :super:
bu arada yeni başlangıcımı 17 Temmuz 2019 çarşamba günü yaptım. 82.8 kilo çıkmıştım o sabah. bu da burada dursun :mapus:

haydi bismillah diyelim ve ilk menüyü yazalım o zaman :nazar::halay:

kahvaltı 13.00
az peynirle pastırmalı omlet
peynir
3 zeytin
1 tk şekersiz yabani elma marmelatı
domates salatalık
1 dilim ekşimaya ekmek

ara 17.30
1 kupa karışık bitki çayı

akşam 19.20
3 adet küçük etli bulgurlu dolma
3 adet fırında yapılmış nohut köfte
semizli karışık salata

yatana kadar 2 lt su

akşam 1 kupa kabuk tarçın veya bitki çayı içerim.

merhaba. kaç zamandır 60 kiloya inmeyi düşünüyorum. hatta vazgeçtim 65 e de tamam dedim ama bir türlü olmadı. ama artık kesin karar verdim Allahın izniyle :dua::nazar::KK200:o 60 kilo buraya gelecek :KK4::KK71:
daha önce de buraya kişisel günlük açmak istemiştim ama sonra vazgeçmiştim. bugüne nasipmiş :süslü: burayı açmaktaki amacım, günlük menülerimi burada toplamak :super:
bu arada yeni başlangıcımı 17 Temmuz 2019 çarşamba günü yaptım. 82.8 kilo çıkmıştım o sabah. bu da burada dursun :mapus:

Of şu an 82 misin? Bende 65 olmsk istiyorum. 76 dan 72 ye düşmüşüm. Diyette yapmadım nasıl düştüm bilmiyorum. Sanırım ekmek yememeye bsşladım ve 1 tabak yemek abcak yiyorum ondan.

Of şu an 82 misin? Bende 65 olmsk istiyorum. 76 dan 72 ye düşmüşüm. Diyette yapmadım nasıl düştüm bilmiyorum. Sanırım ekmek yememeye bsşladım ve 1 tabak yemek abcak yiyorum ondan.

cuma 81.4 çıktım. bugün 81.8. şişlik var ama sanırım. bir an önce 7 li rakamları görmek istiyorum. ekmek yememek çok etkili. muhtemelen ondandır. inşallah devamı gelir.

İnanmiyorum bende dum tarttim 82.8

Bende bir 58 oluyom bir 59 . Bazende 60. Bnde 55 olmak istiyom diyet ve spor yapıom iki gündür bakalım sonuc noluyo .. yasım 25 boyum 1.70 .. hadi bakalımm 👍

ben geçen çarşamba başladım iyi gidiyordu. 2 gündür ani iştah artışı var. o moralimi bozdu.

ben geçen çarşamba başladım iyi gidiyordu. 2 gündür ani iştah artışı var. o moralimi bozdu.
Bak. sana bir foto atayım detosk suyu yap iç lavaboya gidersin hep
Screenshot_20190723-152339_Samsung Internet.jpg

Hatta bayrama kadar 80 olmak istiyorum. Bayramdan sonra pilayese baslamak ostiyorum. Suan yedikletime dikkat ediyorum. Birde aksam yatmadan 2 saat once. Tacinli kahve içiyorum. Bide yağlı ve un sekeride yariya indirdim.

Hatta bayrama kadar 80 olmak istiyorum. Bayramdan sonra pilayese baslamak ostiyorum. Suan yedikletime dikkat ediyorum. Birde aksam yatmadan 2 saat once. Tacinli kahve içiyorum. Bide yağlı ve un sekeride yariya indirdim.

bayrama kadar en azından 78 olmak istiyordum ben. aslında zor birşey değil biliyorum ama.

O nasil ki benim bir komşum suan uyguluyor. Baya zayifladi. Benim kiloma indi. 82. Bu gün yürüyüşte sordum nasil valla ac kalıyoruz

canan karatayın il kitabını alıp okumalısın canım. özetle buradan yazarım ama o kitabı okuman mantığını anlaman için daha güzel. kitabın fiyatı da ucuz. devamı da var istersen.ama ilk kitap bile yeter. güzel ve çok tok tutan bir diyet.

X