6 haftalık hamilelikte fast food tüketimi

Gufeku

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2024
6
2
23
Merhaba kızlar, gebeliğimin 6. Haftasındayım canım çok fazla fast food özellikle pizza çekiyor ama yemekte kararsız kaldım, siz yediniz mi hamileliğiniz boyunca normalde dışardan yemiyorum ama bugün ayrı bir canım çekiyor:)

Ben en başından beri burger king mc pizza hepsini yedim 🤣 sapasağlam doğdu şükür gayet iyiyiz

Merhaba kızlar, gebeliğimin 6. Haftasındayım canım çok fazla fast food özellikle pizza çekiyor ama yemekte kararsız kaldım, siz yediniz mi hamileliğiniz boyunca normalde dışardan yemiyorum ama bugün ayrı bir canım çekiyor:)
Yedim pişman değilim, saygılar 😅🤣
Canın çekiyorsa abartmadan ye 🤷🏻‍♀️

Herşeyin fazlası zarar. Canım çekince yiyorum 😀

Güvendiğin yerlerde ye derim, yada evde kendin yap çünkü fast food olmasından ziyade hijyeni önemli.

Benim de canim mutemadiyen fast food cekti, cekiyor😂 ben hep evde yapip yedim hamburgeri, pizzayi vs. Ama 1 kere mcdonalds, 1 kere pizza hut yedim 1 kere de kfc yedim🙄🙄 bence bi sey olmaz cok sık olmamak kaydiyla💕

Ben sadece pizzayı tavuklu ya da sebzeli yedim sucuk,salam vs olmadan. Onlar normalde de yasak hamilelikte kesinlikle yenilmemesi gereken şeyler diye onun dışında abartmadan hepsinden yedim canım çektikçe yoksa 9-10 ay geçmez :)

Abartmadan ye.

X