Tüp Bebek Merkezleri 6.gun yavas gelisen embriyo transferi oldum 7.gun idrar testi negatif

oktsty

Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2022
24
11
40
6.gun embriyosu yavaş gelisen bir embriyo transferi oldum fakat bugün 7.gunum idrar testim negatif çıktı? Gercekten bütün hayallerim yıkıldı dayanacak gücüm kalmadı bir mucize bekliyorum

slm cnm şuan çok üzgün olduğunu tahmin edebiliyorum, bende test günü mü bekliyorum , benim de transferimin 7. günü, kan testi yapmadan net bilemezsin o yüzden üzülmemeye çalış, umudunu kaybetme zaten yavaş gelişen embriyoymuş, harfi filan var mı..

Önce kana sonra idrara geçiyor üzülmeyin hem erken yapmışsınız hem idrar testi . Test gününüzü bekleyin kan verin

slm cnm şuan çok üzgün olduğunu tahmin edebiliyorum, bende test günü mü bekliyorum , benim de transferimin 7. günü, kan testi yapmadan net bilemezsin o yüzden üzülmemeye çalış, umudunu kaybetme zaten yavaş gelişen embriyoymuş, harfi filan var mı..
Sadece orta kalite olduğu söylendi.

Maalesef transfer oldum ama negatif artık hiç umudum kalmadi
Çok üzgünüm. Rabbim isteyen hasretle evladını bekleyen tüm kadınlara tez zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin. Ben de iki gün önce kanda baktırdım. 6. Günümdi. 0.5 çıktı…. Kahroldum

Çok üzgünüm. Rabbim isteyen hasretle evladını bekleyen tüm kadınlara tez zamanda hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin. Ben de iki gün önce kanda baktırdım. 6. Günümdi. 0.5 çıktı…. Kahroldum
Evet Rabbım isteyen herkese evlat nasip etsin bu yol o kadar zor ki şu an bile yaşıyormuyum inan bilemiyorum...

X