-55 kg ✌

Kilolarından kurtulduguna 70 den hele aşağıya indigine çok.sevindim. Allah.in izniyle bir de.bebek nasip eder rabbim sana tadından yenmez mis gibi. Darısı bana bende senden kalır yanım yok çok sismandim Allah herkese bu hastalıktan kurtulmayı nasip etsin.117 kiloydum. Aynaya baktığımda kim bu acaba diyordum. Spor herşeyin ilacı birde karatay ile birselsince eriyip gitmissin masallah. Allah gönlüne göre versin.
80'leri görmüşsün canım. 40 bin kere maşallah :nazar::nazar::nazar: istikrarlı disiplinli hatun :KK200::KK200::KK200:

Bu gamzılığın sağlık üzerinde çok olumlu etkileri varmış. Yeni tıbbi araştırmalar var bunun üzerine :KK70: inanılır gibi değil.
İnanırım çevremde o kadar gamsız insan var ki hepsi maşallah benden sağlıklılar afedersin burunları bile akmaz saçları beyaz teli bile Yok :mad:

Canı gönülden tebrikler... Ben de bir yola girdim ama nedense basaramayacak gibi hissediyorum cogu zaman motivem düşüyor.duraklama dönemini atlatabilirsem ne ala... Hayran kaldım azminize:rapci:

Canı gönülden tebrikler... Ben de bir yola girdim ama nedense basaramayacak gibi hissediyorum cogu zaman motivem düşüyor.duraklama dönemini atlatabilirsem ne ala... Hayran kaldım azminize:rapci:
Teşekkür ederim benimde çok oldu duraklama geriye alma ama hep kaldığım yerden devam ettim sizede tavsiyem odur

Evet bitanem benim :KK200::KK200::KK200:
canım benim tebrik ederim. çok sevindim senin adına
ben kötü durumdayım 69u gördüm bu sabah.
6 kiloyu ne ara aldım bu ne rahatlık anlamadım.
acil 63lere geri dönmem lazım ama tüm irademi kaybetmiş gibiyim
birde çok yoğunum bu aralar giremiyorum buralara

canım benim tebrik ederim. çok sevindim senin adına
ben kötü durumdayım 69u gördüm bu sabah.
6 kiloyu ne ara aldım bu ne rahatlık anlamadım.
acil 63lere geri dönmem lazım ama tüm irademi kaybetmiş gibiyim
birde çok yoğunum bu aralar giremiyorum buralara
Sağol canım benim fazla almamışsın ama sen hemen toparlanırsın Emin'im bende giremiyorum eskisi gibi babam tekrardan felç geçirdi maalesef şuan yoğun bakımda bir yanda dükkan hastane arasında gidiyorum

X