Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri 50 kişiyle denedim..Hayıt ile göğüsleri büyütmek münkün..

ay saolun kızlar çok teşekkürler risus sanada. hurmanın tadı kötü diyen arkadaş acaba aynı hurmayımı yiyoz çeşitleir var çünkü valla ebnim yediğime doyamıyorum bi kiloyu yerim 30 dk ama kiilosu baya pahalı yaw:KK20:

ya kızlar bn 4 gndur hayıtı iciyorm ama daha bi agrı olmadı acaba etkısnı ne zaman gosrerır

canım ben 2 gündür içiyorum. bugün göğslerimin uçları sancılanıyo ara ara.baya hissedilir bi sancı hem de. ama hayıttan mıdır bilemiyorum tabi, biraz daha zamana ihtiyaç var sanırım :44:

canım ben 2 gündür içiyorum. bugün göğslerimin uçları sancılanıyo ara ara.baya hissedilir bi sancı hem de. ama hayıttan mıdır bilemiyorum tabi, biraz daha zamana ihtiyaç var sanırım :44:

evt haklısn zamana ihtiyacmız var inş faydasını goruruz

annika tadı kötü demedim canım çoğu insan severek yiyor ben sevmiyorum ama. hac hurması ise aynı hurmadan bahsediyoruz aktardan aldım. kızlar tekrar sorayım hayıt östrojen mi içeriyor bilen varmı. ben nette böyle bişeye rastlamadım ama belki öyledir???

annika tadı kötü demedim canım çoğu insan severek yiyor ben sevmiyorum ama. hac hurması ise aynı hurmadan bahsediyoruz aktardan aldım. kızlar tekrar sorayım hayıt östrojen mi içeriyor bilen varmı. ben nette böyle bişeye rastlamadım ama belki öyledir???

hayıt kadınlık hormonlarını dengeliyor yani azsa arttırıyor (veya tam tersi) ben böyle okumuştum.

ay saolun kızlar çok teşekkürler risus sanada. hurmanın tadı kötü diyen arkadaş acaba aynı hurmayımı yiyoz çeşitleir var çünkü valla ebnim yediğime doyamıyorum bi kiloyu yerim 30 dk ama kiilosu baya pahalı yaw:KK20:

valla annika bizim eve hurma ramazandan ramazana giriyor gidip ona okadar parada viremem :KK53: küç ede başlayacam zaten yakında 3 ay kullanıp kısa bir süre ara vericem hayıt, çörek otu , küç üçlüsüne bakalım söncekmi memişler :44:

risus bence küç ten se hurma yemeni tavsiye ederim hurma ve hayıt çünkü bu ikisimi artık etkileşime girdi bilmiyorum süper oldu memişlerim sonradan görenler nasıl şişirdin böyle diyorlar . ben küç' ün hiç bi faydasını görmemiştim. Hurma yı dene sende bence risus

risus bence küç ten se hurma yemeni tavsiye ederim hurma ve hayıt çünkü bu ikisimi artık etkileşime girdi bilmiyorum süper oldu memişlerim sonradan görenler nasıl şişirdin böyle diyorlar . ben küç' ün hiç bi faydasını görmemiştim. Hurma yı dene sende bence risus

hurma hımm düşünüyorum aslında ben çok severim bide hurmayı bırak günde 2 tane bi kutu koysunlar yerim :KK9: ozaman en yakn zmnda hurma aliym ben :21:

kızlar şimdi hurmadan mı hayıttan mı oldu netbirşey söyleyeibilr misiniz bende başlıcam artık hayıta ona göre size güveniorum :KK64:

arkadaşlar hangisi etki etti birşey demek istemiyorum çünkü hurmayı uzun süredir yiyorum severek bazen günde bir kiloyu buluyor ama pahalı diye parama acıyorum.belkide hurmanın etkisi çünkü hayıta başladıktan 1-2 hafta sonra etkisini gördüm. yani bişiy diyemem belkide birbiryle yedim diye etkileşime girdi ve daha faydalı oldu.ben şuan hiç birni bırakmadım aynı oranda yiyorum.göğüslerimin boyutuda gayet iyi aynanın karşısından ayrılamıyorum banyodan sonra sürekli izleyesim geliyo :KK1:

Son düzenleme:
bence birisinden değil de 2 si birden etki etmiştir. çünkü hurma yiyip etkisini gören de var hayıt yiyip etkisini gören de var. sen ikisini de yediğin için, bir de hurmayı çok yemişsin. bence 2 si de etkili olabilir gelişmesinde. merak ettiğim bunların hepsinde mi östrojen var. eğer çpk fazla östrojen alırsak kanser açısından riskliymiş. çok arada kaldım hayıta başlama konusunda:26:

eee peki sadece hayıt kullanıp etkisini gören var mıı acaba ?? bide kaç haftada etkisini göstermeye başlar çok merak ediorum:44:

ben hurma yedim ama arkadaşlarımın hepsi yememiştir heralde yani.bence hayıtında büyk ölçüde etkisi var. ama hurmayıda yemenizi öneriyorum ben faydasını gördüm ablamda aynı şeyi dedi çünkü oda benle yemişti.

arkideşler ben çörek otu yağının eşliğinde göğüs masajı ve hayıt içip yiyiorum dolgunlaştı ve büyüme oluştu tavsiye ederim :KK76:

X