Lekeler, Çiller 5 seans karbon peeling yaptırdım

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

yELiiizz

Guru
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2007
634
4
yüzümde lekeler vardı güneş lekesi. malesma denilen lekelerden.dr a gittim büyük ünlü bi hastaneye.göz altlarımın altında yanaklara yakın yerde para kadar 2 leke vardı sadece.şimdi iğrenç oldu yüzüm .psikolojim bozuldu .4 yıldır sivilce çıkmıyodu 20 30 tane sivilce çıktı onların izi de kaldı .alnıma kbt gibi bişey adı atış yapıldı onun da izi kaldı.çok koyu kahve. öncede soluk sarı çil gibiydi fondötenle kapanıyodu.
her seferinde azalcak geçicek sivilce nedir ki lekelerin geçsin sivilceyi sen yapıyosun stres yapıyosun fln dendi.
kafıyı yiycem yaa yazamıcam
bu arada hala saldırmadım onlara sabırr bekliyorum gücümü toplayıp hırsımı alsammı yoksa geçer mi diye karar veremedim

Canım nerde yaptırdın ? Bu leke ve sivilceler karbon peeling yaptırdıktan sonra mı daha kötü oldu? Ben 3 -4 seans yaptırdım içierenköy formmedde lekelerimde azalma olmadı açıkçası memnun kalmadım ama sivilce yada ekstra bi leke de yapmadı bende sende neden oldu acba. Kullandğın bi ilaç varmı belki karbon peeling lzerle etkileşime giren ve alerji yapan bir ilaç kullanıyo olabilirsin yada cildin çok hassas olduğu için lazere tepki vermiş olabilir. İyi bir cildiye doktoruna gitmeni öneririm. Ben lekeler için aklına gelecek her yöntemi denedim her kremi denedim. karbon peeling, kimyasal peeling, prp bi ara enzim peeling düşündüm ama yorumlarda memnun olanı duymayınca ondanda vazgeçtim, la roche mela -d ve diğer tüm leke ve serumlarını kullandım, kozmetik ürünlerin aklına gelebilecek nerdeyse hepsini kullandım ama hiçbir sonuç alamadım.

Dermatolo tavsiyesi ile expigment kullandım ama benim hatam biraz fazla kullandım yüzümü tamamen yaktım :) katman katman soyuldu yüzüm ama yüzümde ekstra bi iz kalmadı hatta daha önceki lekelerimin soyulma sayesinde açıldı :) Ama tavsiye etmem sonuçta benimki şans eseri oldu. Ama hala lekeler var eskisi kadar koyu olmasada.
Artık sadece doğal bitkisel şeyler deniyorum. Onca harcadığım para yanlarına kar kaldı bende bir sürü kredi kartı borcu ödüyorum sayelerinde :)
Pirinç unu+bal+süt+gül suyu ile macun kıvamına getirip sürüyorum yüzüme bu uygulamadan memnunum açıkçası lekelerime de iyi geliyor. Birde eczaneden aldığım c vitamini ve e vitamin ampüllerini karıştırıyorum yaptığım maskelerein içine lekelerim eskiye göre daha iyi diyebilirim. Bu yüzden paranı benim gibi boşa harcamanı istemem.
Ama bu ümit vaadedip seni hayal kırıklığına uğratan doktordan da elinden ne geliyosa yap derim ben y apmadığım için pişmanım. Onlar paramla sefasını sürerken ben hala lekelerle uğraşıyorum :KK43:

eskişehir acıbadem hastanesinde yaptırdım eskisinden çok çok kötü yüzüm 2000 lira para verdim 50 60 tane fotom var ne yapabilirim ki bişi yapabilirmiyim??

Canım ben lekelere tamamen çözüm bulamadım ama en azından renklerini açabildim. Pirinç unu bal azıcık süt macun kıvamına getirip sürüyorum sürekli güneş kremi kullanıyorum. birde avonun perfect tone berrak görünüm veren temizleyici ile sıcak su ile yıkıyorum yüzümü soyuyor cidden baya açıldı renkleri umarım sana da yarar denemeni tavsiye ederim.

Karbon peelingin etkinliğine inanmıyorum, çevremde leke ve cilt koyuluklarını açmak için yaptıran tanıdıklarımdan hiçbirinde bir işe yaramadı, hayır hiç bir fark yok yani:KK25:
Ama daha kötü olanı da görmedim, seninki şanssızlık olmuş. Boşuna para umut ve zaman kaybı:KK5:

ben yıllardır leke için gitmediğim dermotolog gitmediğim cilt doktoru kalmadı fakat bulunduğum şehirde lazerle leke bakımı reklamı görünce hemen aradım ve güvenmediğim için ilk önce 6 seanlslık paket satın aldım şuan 5.seansımı yaptıracağım ve bu kadar uğraşlardan sonra etkisine şaşırdım.herkese tavsiye ederim ben yıllarca çok uğraştım kullanmadığım bişey kalmadı yapılan işlem karbon peelıng....artık aynalya rahatlıkla bakabiliyorum....

sırf bana cvp vermek için hesap açtınız sanırım :)) ne diyim o da hayırlı olsun
yalnız arkadaşlar ben tv de de çıkan ünlü bi uzmanla görüştüm isim vermicem karbon peeling i güneş lekesi için asla kullanmadıklarını sadece ölü deriyi temizlemek ve sıkılaştırmak için yaptıklarını söyledi yasal yollara başvur dedi
nasıl yapıcağımı bilmiyorum ama

Canım ben lekelere tamamen çözüm bulamadım ama en azından renklerini açabildim. Pirinç unu bal azıcık süt macun kıvamına getirip sürüyorum sürekli güneş kremi kullanıyorum. birde avonun perfect tone berrak görünüm veren temizleyici ile sıcak su ile yıkıyorum yüzümü soyuyor cidden baya açıldı renkleri umarım sana da yarar denemeni tavsiye ederim.

Canım pirin unlu maskeyi sadece leke üzerine mı yoksa tum cilde mı uyguluyorsun

bakın hanımefendinin 4 mesajı var 4 üne de ayrı bişey yaptırdığını yazmış açılma var demiş . açılma ben de de oldu evet sonra daha fazla koyu leke geri geldi 50 faktörle 15 dakkada sürdüğüm halde .bu kış çok değişik bir yöntem buldum deniycem size yazıcam söz

canım o günden bu yana yorum yazmamışın bukonuşla ilgili ne yaptın bi gelişme varmı yada düzelme,
ya bende dün akşam ilk seansını yaptırdımda zaten bana şey dediler bi seansta lekeler geçmez dediler gerçi benim güneş lekelerim çil gibi ben onlara alıştımo ayrı ama işte inci çizgiler ve esneklik için biraz toparlansın istedim işin açığı şu an yüzümü çok gergin hissediyorum arkadaşların dediği gibi belki bi ilaç etkileşim yaptı yada alerji yaptı belkide gittinmi ii bi cilt doktoruna

Ben leke tedavisini İzmir'de yeni açılan bir yerde yaptırdım daha ilk seanstan sonuç almaya başladım açıkçası. Yer ismi vermek doğru olur mu bilmiyorum ama oldukça iyi geldi. 2 sene önce lazer yüzünden cildimde lekeler oluşmuştu ne denediysem olmadı. Şimdi bu gittiğim yer inşallah iyi sonuçlanır. İlk seans için her şey yolunca gitti bakalım

eğer reklam değilseniz öncesi ve sonrasını eklermisiniz nasılsa yeni başlamışınız şimdiki resminizi ekleyin anladığım kadarıylada devam edeceğe benziyorsunuz devam ettikçe 2.3.4. seanslar şeklinde devam edersiniz olmazmı :KK66:

roller ozaman muhtemelen. ben ondan açıkcası çok korkuorum bi ark ist da gitti hiç memnun kalmadı şimdi güzellik salonumdan çok tavsiye ediolar ama yanaşamıorm peki onun için öncesi sonrası yaparmısın ?

karbon peelingi herkes özellikle uzmanlar çok övüyor nasıl daha kötü oldu yüzün anlamadım bence başka bişeyden olmuştur karbon peeling çok güzel bi yöntem bende yaptırıcam.

Ne kadara yaptirdin canom karbon peeling i benim yüzümde lazer sonrası kızarıklık oldu maske yaptılar ama sonra yüzümde farklı yerlerde yaralar oluştu sonra kabuk bağladı sonrasında kabuklar düştü kendi kendine kırmızı bi iz var şimdi beni rahatsız eden alnimda çok belirgin bi kirmizilik gecmiyo da Dt a gittim geçer geçer kalmaz dedi ama ben hıc sanmıyorum geçeceğini napicam şaşırdım yardım edin kızlar yüzümü yıkmaya bile korkar oldum

arkadaslar benim yuxumde ikinci kizimdan sonra inanilmaz leke oldu.dr malesma dedi krem vb kullanmadigim krem ve dogal yontem kalmadi.Allah a sukur bir komsumun tavsiyesi uzrrine doguda bir eczaciya krem hazirlattik.su an cildim oyle guzel ki piril piril.kapaticilarin fondotenletin kapatamadigi lekeler bir aydan kisa bir surede su an inanilmaz acildi ve hafif bir pembe olarak kaldi.6 seans kimyasal peeling yaptirdim.pahali kremler kullanfim hicbir fayda gormedim.simdi lekeli bir yuz gorsem Allah rizasi icin yardim etmek geliyor icimden.insallah bu lekelerden herkes kurtulur.bir bayan icin cok zor bir durum.foto cekinmeye korkuyordum cok sukur Allah a kurtuldum.Allah herkese sifa versin .sevgiler...krem ve solusyon kullandim.

arkadaslar benim yuxumde ikinci kizimdan sonra inanilmaz leke oldu.dr malesma dedi krem vb kullanmadigim krem ve dogal yontem kalmadi.Allah a sukur bir komsumun tavsiyesi uzrrine doguda bir eczaciya krem hazirlattik.su an cildim oyle guzel ki piril piril.kapaticilarin fondotenletin kapatamadigi lekeler bir aydan kisa bir surede su an inanilmaz acildi ve hafif bir pembe olarak kaldi.6 seans kimyasal peeling yaptirdim.pahali kremler kullanfim hicbir fayda gormedim.simdi lekeli bir yuz gorsem Allah rizasi icin yardim etmek geliyor icimden.insallah bu lekelerden herkes kurtulur.bir bayan icin cok zor bir durum.foto cekinmeye korkuyordum cok sukur Allah a kurtuldum.Allah herkese sifa versin .sevgiler...krem ve solusyon kullandim.

Kullandığınız krem nedir yazabilirmisiniz

X