5 kilo almak istiyorum

4 parmak net uzatkadare yaza kadar ayrica cok guzelllllerrr4
Canım çok teşekkür ederim benim saçım sarıydı aslında ama uzatırken sürekli dip boya derdim olmasın diye koyulaştırdım yaza tekrar sarı yapıcam şuan açık kumral
Sütyen hizasına gelse bana yeter kahküllerim de gözümün tam önüne geliyor çeneme gelseler yeter tuttururum veya perçem gibi yandan ayırırım bir daha mı kahkül? Aslaaaa kestirmem bela bir şey resmen

1 ayda bi kaç santim uzamış gibi .yaza kadar uzar bence . Bir arkadaşım her ay kuaförde bakım yaptırıyordu . Ara da da uçlarımı kestiriyordu . 4 ay da saçları beline kadar geldi . :halay:
Ne bakımı yaptırıyomuş acabaaa keratin mi
Fotodaki ürünlerin hepsini kullandım bitirdim işte bu kadar uzattım sonra kahkül kestirirken uçlardan yine aldırdım
Daha yansa bile kestirmem psikolojim bozuldu resmen hangi cesaret sen belinden git küt kestir ya :KK70:

Ne bakımı yaptırıyomuş acabaaa keratin mi
Fotodaki ürünlerin hepsini kullandım bitirdim işte bu kadar uzattım sonra kahkül kestirirken uçlardan yine aldırdım
Daha yansa bile kestirmem psikolojim bozuldu resmen hangi cesaret sen belinden git küt kestir ya :KK70:
Keratin olması gerekiyor . Valla aynı cesareti bende gösterdim . Gittim saçlarımı açtırdım . Saçlarım mahvoldu . Eskiden düz olan saçlarım şimdi boyut değiştirdi . Kimyası bozuldu . Mecbur kestirdim . Bıraktım kendi haline .uzar sa benimdir , uzamazsa benden çoktan gitmiştir .:KK53:
Ne çok derdimiz var yahu :kahve:

Keratin olması gerekiyor . Valla aynı cesareti bende gösterdim . Gittim saçlarımı açtırdım . Saçlarım mahvoldu . Eskiden düz olan saçlarım şimdi boyut değiştirdi . Kimyası bozuldu . Mecbur kestirdim . Bıraktım kendi haline .uzar sa benimdir , uzamazsa benden çoktan gitmiştir .:KK53:
Ne çok derdimiz var yahu :kahve:
Benimde belimdeydi açtırdım yıprandı sarı sevdası beni mahvetti :110:
Şuan ne renk senin
Kilomuzu alsak saçlarımızı uzatsak şöyle oohh ne güzel olur burada selvi boylu saçlarımızı paylaşırız :halay: yaza bomba gibi girelim kızlar :KK76:

Daha fazla uyu. Ayrica bol bol makarna ye. Bence makarna kilo aldiricilarin basini cekiyor.

Benimde belimdeydi açtırdım yıprandı sarı sevdası beni mahvetti :110:
Şuan ne renk senin
Kilomuzu alsak saçlarımızı uzatsak şöyle oohh ne güzel olur burada selvi boylu saçlarımızı paylaşırız :halay: yaza bomba gibi girelim kızlar :KK76:
Haha :). Ben siyaha boyattım . Bir daha da bozmam bu rengi :)

Gece 3 gibi yatıp 11 gibi kalkıyorum aslında çok uyuyorum ama az yemek yiyodum
Şimdi 1 ayda 1 kilo almışım :)
Ben bir tabak makarnayla aliyorum bir kiloyi :KK70: bu arada daha erken uyumaya bak. Benim daha onceleri zayiflamaya calistigim donemlerde ne zaman gec uyusam(kalkis saatim onemli degil) hep daha hizli kilo verdim. Sem gece 12 en gec 1 de yatip sabah yine 11-12 gibi kalk.

Ben bir tabak makarnayla aliyorum bir kiloyi :KK70: bu arada daha erken uyumaya bak. Benim daha onceleri zayiflamaya calistigim donemlerde ne zaman gec uyusam(kalkis saatim onemli degil) hep daha hizli kilo verdim. Sem gece 12 en gec 1 de yatip sabah yine 11-12 gibi kalk.
Az önce tartıldım 47 çıktım evdekiler tebrik ediyo o kadar sevindik çığlık çığlığa kutluyorum :KK70: benim için bu kilo hayaldi
Doğru Geç uyudugum için zayıf olabilirim hayatım boyunca hep geç yattım uykumu da düzenleyeceğim teşekkür ederim :KK19:

X