5 gunde 10 kilo:))

Acil kilo vermeliyim İsveç diyeti yaptim epey kilo verdim gecen yıl ama evde durmaktan yine kilo aldım bu diyete başlıca ve desteğe ihtiyacım var :))

Acil kilo vermeliyim İsveç diyeti yaptim epey kilo verdim gecen yıl ama evde durmaktan yine kilo aldım bu diyete başlıca ve desteğe ihtiyacım var :))

Merhaba ben bı diyeti yaptım hatta bazı günler çok yediğimi düşündüğümde ertesi gün bunu yapıyorum detoks gibi oluyor eğer evde iseniz gerçekten yapılabilir çünkü aç kalınıyor ben öğrenciyim ama bir süre evdeydim o süreçte yaptım işe yarıyor günde 1 kilo gidiyor kesin kolay gelsin

selamlar kızlar 85 kıloya dayandım sabah başlıyorum c.tesı sabahı kaç kılo verdıgımı yazarım her gunde yedıklerımı yazıcam katılmak ısteyen varsa beklerım

Merabalar ben 57 kiloyum ve 7 kilo vermek istiyorum kısa zamanda sizce basıl verebilirim kesin sonuç almam için ne yapmam gerekiyor benimle paylaşırsanız sevinirim

Merabalar ben 57 kiloyum ve 7 kilo vermek istiyorum kısa zamanda sizce basıl verebilirim kesin sonuç almam için ne yapmam gerekiyor benimle paylaşırsanız sevinirim

Bu diyeti
Merabalar ben 57 kiloyum ve 7 kilo vermek istiyorum kısa zamanda sizce basıl verebilirim kesin sonuç almam için ne yapmam gerekiyor benimle paylaşırsanız sevinirim[

Kizlar 1 ayda 20 kilo vermem lazim 78 kiloyum 58 olmam lazim ne onerirsiniz bu diyeti bi ay yapsam verir miyim dersiniz sporla

slm bende bu gün başladım bu diyete sayfada kimse yok galiba ama ben yinede yazıyorum ve 5 gün sonra tekrar yazıcam kaç kilo verdiğimi ama bende spor yok :KK43:

Bende bugün basladim ama küçük değişiklikler yaptim.. sabah üç kuru kayısı bi kahve öğlen haslanmis yogurtlu karnabahar aksamda koca bi kase yulaf kepegi süt ve mısir gevregi karistirip yedim ara ogun olarakta iki hurma ve diyet biskuvi 5 6 tane. Bir saatte yürüyüş yaptim. Ilk kez bi diyette gunumu bu kadar rahat geçiriyorum

Ben daha önce yapmştm 2-3 gün de hemen fark etmişti Ama devam etmedim. Yarından itibaren yine başlıyorum hafta sonu düğün var kilom 61.5 bakalim 5-6 kilo verebilirsem süper olur :) spor ve diyetide eksiksiz uygulayacagim

Bugün 2.gün ve 60.5 şimdiden 1 kilo gitti bile :21: dün aksam tatlı krizim tuttu 3-4 tatlı kaşığı bal yedim ama kola icmedim ben sevmiyorum bakalım nasil devam edecek

Simdi bi cogunuz sagliksiz bi cogunuz denemek istiyorum dicek ablalarim yasitlarim kardeslerim ben 20 yasindayim. Ve soyleyecegim diyeti denedim 10 kilo verdim biraz agir ama sonra geride almadim. Tabi diyet sonrasi cok yemedim..:)
Sabah: sutsuz sekersiz kahve turk kahveside olabilir ama ben sevmedigim icin.

Oglen:100 gr brokoli ve bi kutu kola.

Ara ogun: bu form krakerlerinden yedim hatta simdi special k'nin krakerleri var cok hos sadece 66 kalori hemde.

Aksam: yoogurt ve elma.

6dan sonra hic bisi yemedim gunde en az 3 en cok 5 km yurudum. (Kosu bandinda) ee bi de 3 litreye yakin su ictim :) bi bardak falanda yesilcay.. azim ettim sonucu aldim kizlar:)))

kilo verdiğin için ve birde 5 günde 10 kil verdiğin için çok mutlusundur eminim -bende mutlu olurdum- fakat çok sağlıksız bir yöntem seçmişssin. cola gibi bi içeceğin zayıflamak adına yapılan diyette olması imkansız zira kolanın içinde haddinden fazla şeker var. önemli olan sadece kil vermek değil o kiloyu nereden verdiğinde önemli yağdanmı sudanmı gibi. bir dahakine daha sağlıklı bir diyet seçmeni nacizane tavsiye ediyorum :KK22:

Pardon ama saçma yorumlar yapmasanız? Ben kendim denedim ve oldu. Kilo vermek istiyorsan az yiceksin oldukça ve yoğun spor ben de öyle yaptım. Ve başardım kendi gözlerimemi inanıcam sizin yorumlarınızamı?? Sağlıklı veya sağlıksız bu sitede yazılan her diyet çok mu sağlıklı? Bi tanıdığım yaptı 6 kilo verdi biri 7 biri 5. Denediğim bir şeyi paylaşmak istedim.
sanirim metabolizmaniz iyi calisiyor ben denesem 3 kilo anca veririm galiba cunku yedigime ictigime dikkat ettigimde 1 ayda 1 kilocuk gitmisti :KK43:(

Kizlar 1 ayda 20 kilo vermem lazim 78 kiloyum 58 olmam lazim ne onerirsiniz bu diyeti bi ay yapsam verir miyim dersiniz sporla
Rahat verirsin. Lakin şok bir diyet olacağı için hastalanabilir ve tansiyonun sürekli düşebilir. İraden sıkıysa iyi bir şekilde verirsin. Sana tavsiyem 1 haftadan sonra 1-2 gün ara ver öyle başla ama yine de sen bilirsin.

X