5 55 tekniği

Diloss1

🍒💐🪶🪽✨🫧
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2020
748
952
Merhabalar
Kuantum bilinaclti olumlama vs az cok ilgilenenler eminim görmüştür bu ve benzeri teknikleri. Dileğinizi an be an, adım gibi eminim ki kelimleriyle şimdiki zaman oluyor olmakta şeklinde ifade edilmiş haliyle kelimelere döküp 5 gün boyunca 55 kez yazıyoruz ve serbest bırakıyoruz özetle. Bu tekniği uygulayıp sonuc alan var mi? Biliyorum bu konularda sorgulamamak gerekir, uygulayip imajine edip akışa serbest birakmak esas olan.
Ama güzel deneyimleri okumak beni motive ediyor mutlu ediyor. Bu ve benzeri teknikleri uygulayan veya onerisi olan varsa yararlanmak okumak isterim🎈

Örnek cümle: "An be an ilişkim düzeliyor"
"Adım gibi eminim ki mülakatı kazaniyorum" türünde cümleler.

Son düzenleme:
Merhaba takipteyim konunu. Ben 3 33 tekniği uyguladım. Şimdilik başarılı bugün sondu

Merhaba takipteyim konunu. Ben 3 33 tekniği uyguladım. Şimdilik başarılı bugün sondu
3 33 tekniğin ileri seviye olduğunu söylemişti 5 55 videolarini izledigim kişi. Önce 5 55 i uygulayin vs demisti. Siz acaba ne üzerinde uyguladınız ve olumlu sonuc aldiniz? Ve kendi adiniza bi dilek miydi?

3 33 tekniğin ileri seviye olduğunu söylemişti 5 55 videolarini izledigim kişi. Önce 5 55 i uygulayin vs demisti. Siz acaba ne üzerinde uyguladınız ve olumlu sonuc aldiniz? Ve kendi adiniza bi dilek miydi?
Ben sürekli 3 33 tekniğine denk geldim. Dedim demekki bunu yapmam gerekiyor. Yapmaya başladım 5 55 tekniğini gördüm. Ben iş hayatıyla ilgili uyguladım. 2. Gün daha güzel sonucu aldım🙏

Defalarca sonuç almıştım ama hep küçük küçük şeylerde denedim büyüsü bozulmasın diye büyük şeylerde denemeye cesaret edemedim sanırım. Hatta sitemde bahsetmiştim detay isteyenler bakabilir. 5x55 Tekniği İle Dileklerimize Kavuşuyoruz

Defalarca sonuç almıştım ama hep küçük küçük şeylerde denedim büyüsü bozulmasın diye büyük şeylerde denemeye cesaret edemedim sanırım. Hatta sitemde bahsetmiştim detay isteyenler bakabilir. 5x55 Tekniği İle Dileklerimize Kavuşuyoruz
Mesea küçük derken örnek verir misiniz? Bende bu tarz şeylerde hevesin kirilmamasi inancin azalmamasi icin küçük seylerle baslamak gerektiğini düşünüyorum.

Mesea küçük derken örnek verir misiniz? Bende bu tarz şeylerde hevesin kirilmamasi inancin azalmamasi icin küçük seylerle baslamak gerektiğini düşünüyorum.
Şuan can dostum olan köpeğimi almak için annemi bir türlü ikna edemiyordum çalışmadan 3 ay sonra sahiplenebildim.
Köpeğimin eğitim sürecinde birbirimizi anlayabilmemiz için uyguladım çookkkk işe yaradı.
Küçük maddi şeyler oldu bir de.

Sanırım daha etkılı bır teknık buldum ama meyvesını alınca yazacagım yazısını.

Ben bunu 3 kere denedim 3de oldu ama bana değil 😂😂 ev sahibi olmak istediğim için olumlama da ev Di bitti haftası eşimin kardeşı ev aldı tekrar yaptım kayinbabam aldı tekrar yaptım canım gibi sevdiğim teyzem aldı baktım ben alamıyorum bıraktım 😁😁
Bende kucuk seylerde denedım hep oldu ama bıraz uzun sürdü sonuç almam :KK70: sana farklı bırsey onereyım dur. Şu aşağıdaki tekniği dene bu + 5x55 dene ıkısını aynı donemde. Matematik problemi gibi oldu.😂

Ben bunu 3 kere denedim 3de oldu ama bana değil 😂😂 ev sahibi olmak istediğim için olumlama da ev Di bitti haftası eşimin kardeşı ev aldı tekrar yaptım kayinbabam aldı tekrar yaptım canım gibi sevdiğim teyzem aldı baktım ben alamıyorum bıraktım 😁😁
Merhaba 3 33 tekniginde isim soyisimle baslaniyor 2. Gun isim 3. Gün ben dili kullaniliyor yani benligimize işlemekte daha etkili oldugu söyleniyor ileri seviye demis hatta tekniği anlatanlar onu denediniz mi? Belki bu kez mesaj ben dili üzerinden gidince doğru adrese ulaşır. Bide cümleniz neydi merak ettim?

Merhaba 3 33 tekniginde isim soyisimle baslaniyor 2. Gun isim 3. Gün ben dili kullaniliyor yani benligimize işlemekte daha etkili oldugu söyleniyor ileri seviye demis hatta tekniği anlatanlar onu denediniz mi? Belki bu kez mesaj ben dili üzerinden gidince doğru adrese ulaşır. Bide cümleniz neydi merak ettim?
Ben isim falan kullanmadim cumlem de Hakettigim bu ev bana huzur veriyor 😊

Evet ilk önce adını ve soyadını yazıyorsun, sonra niyetini çok kısa bir şekilde yazıyorsun. 3 defasında da yazıyorsun adını soyadını

X