Popüler Konu 40 yasından sonra anne olmaya cabalayanlar

pardon negans
Merhaba, ben de 42 yaşındayım. Benzer bir sürece hazırlanıyorum. Bu nedenle merak etrim, transfer olduğunuz iki embriyonun genetik testi yapılmış mıydı? Ve kaçıncı gün embriyosuydu?
merhaba ben de 42 yaşındayım 3 tüp bebek denemem var ve hepsinde genetiğe yolladılar embriyoları toplam 3 işlemde oluşan 14 embriyodan sadece 3 tanesi genetiği geçti

Merhaba, ben de 42 yaşındayım. Benzer bir sürece hazırlanıyorum. Bu nedenle merak etrim, transfer olduğunuz iki embriyonun genetik testi yapılmış mıydı? Ve kaçıncı gün embriyosuydu?
merhaba canım, yok genetik test felan yapılmadı, 3. gün embriyosu yerleştiriliyor çünkü riske atmak istemiyorlar, doğal yerinde devam etsin diye, 5. güne dışarda devam eder mi ileri yaşta diye 3. güne gelince transfer yapıldı

geçmiş olsun, olur tabi neden olmasın, neden aşılama yaptılar ki size normalde bizim yaşlarımıza direk tüp bebek diyorlar.
Bana da tüp bebek dediler ama amerikada çok pahalı yaptıramadık. İnşallah doğal yolalrla olue. Şimdi kendi kendime DHEA ve koenzim q10 ubiquinol 200 mg kullanıcam. Türkiyede ki doktor tüp bebeğe hazırlık olsun dedi. Kullanıcam ama tüp benek yaptıramıycaz belki kendiliğinden olur

Bana da tüp bebek dediler ama amerikada çok pahalı yaptıramadık. İnşallah doğal yolalrla olue. Şimdi kendi kendime DHEA ve koenzim q10 ubiquinol 200 mg kullanıcam. Türkiyede ki doktor tüp bebeğe hazırlık olsun dedi. Kullanıcam ama tüp benek yaptıramıycaz belki kendiliğinden olur
biz burda bir vitamin kullandık adı felixon içeriğinde bir sürü vitamin ve inositol var, internetten içeriğine bakıp benzer içerikli bir vitamin bulabilirsiniz Amerika’da, hem eşim hem ben kullandık 2-3 ay kesintisiz son yumurta toplama işlemimde bu vitamin sayesinde çok yumurtam oldu. Çoğu kullanan bunu kullandıktan sonra normal yolla da hamile kalmış. İsterseniz bir inceleyin inşallah hamile kalırsınız 🙏🏻

Bende bu sayfanın eskisiyim ve 43 yasında tedavi gordüm hamile kaldım anne oldum.buraya yazdığıma göre bu yoldan geçmişim demektir.kücümsemenizi yakıstıramadım.karsınızdaki sizden on kat bilgili bunu söyleyeyim.vazgecsinler mi dedim sanki :anneadayı:
İnsanları ümitsizliğe itmişsiniz. Bende 38 yaşındayım ve hamile kalmak istiyorum. Ama yorumunuz beni çok üzdü hiç de deneyimli biri gibi değil ayrıca bu yorum

Ay harika yazmışsınız vallahi

ay harika yazmışsnız sağlıkla büyüsün yavrunuz ….alın benden de o kadar 😅 benim de öyleydi 41 imde hamile kaldım doktorum hiç yaş mevzusu etmedi sormadı bile ben dedim …Allah’ıma çok şükür sağlıklı bir oğlum oldu kızım da 10 yaşında gezdim tozdum ikinciyi de öyle yaptım …..Herkes profesör burda 😅
Yorumumu okuyorsanız nasıl hamile kaldınız ben de 38 yaşındayım ve çok umutsuzum

Neden umutsuzsunuz, sorununuz ne?
Sorunum var mı bilmiyorum ilk çocuğum 30 yaşında evliliğimin 5. Ayında oldu hemen hamile kalabildiğim için spiral taktırdım çıkarınca olur ümidim vardı ama çıkardıktan 9 Ay geçti son 3 Aydır yumurtlama günlerine dikkat ediyoruz ama bu ay 3 gün gecikti adetim çok umutlandık hiç şaşmaz ama şaştı ve adet oldum. Herkes yaşın ileri diyor çok üzülüyorum

Sorunum var mı bilmiyorum ilk çocuğum 30 yaşında evliliğimin 5. Ayında oldu hemen hamile kalabildiğim için spiral taktırdım çıkarınca olur ümidim vardı ama çıkardıktan 9 Ay geçti son 3 Aydır yumurtlama günlerine dikkat ediyoruz ama bu ay 3 gün gecikti adetim çok umutlandık hiç şaşmaz ama şaştı ve adet oldum. Herkes yaşın ileri diyor çok üzülüyorum
Anlıyorum, Allah gönlünüze göre versin inşallah 🙏🏻

Yorumumu okuyorsanız nasıl hamile kaldınız ben de 38 yaşındayım ve çok umutsuzum
Merhaba yeni gördüm mesajızınızı tamamen doğal bildiğimiz yolla hamile kaldım hi bir takviye tedavi vs olmadan ,tamamen vazgeçtiğim bir anda bir tane çocuğum bana yeter olmuyorsa vardır bi sebebi deyip stres sıkıntı yapmayıp gezip yiyip içip eğlendiğim bir zamanda hamile kaldım hatta üstünden 20 gün geçti gecikmemin öyle öğrendim ..

Merhaba yeni gördüm mesajızınızı tamamen doğal bildiğimiz yolla hamile kaldım hi bir takviye tedavi vs olmadan ,tamamen vazgeçtiğim bir anda bir tane çocuğum bana yeter olmuyorsa vardır bi sebebi deyip stres sıkıntı yapmayıp gezip yiyip içip eğlendiğim bir zamanda hamile kaldım hatta üstünden 20 gün geçti gecikmemin öyle öğrendim ..
Ne güzel süpriz olmuş size. Ozmaan yumurtlama filan da takip etmediniz

X