40 yaşında düşük sonrası tekrar hamile kalan var mı ?

yes123

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2024
6
1
40
40 yaşında 8 haftalık gebelik kalp durması ve bebek gelişmediği için sonlandı .40 yaş ve üzeri olup düşük sonrası tekrar hamile kalan var mı?

Ben varım. 43 yaşında bir düşük sonrası yeniden naturel hamile kaldım ve doğurdum . Kendinizi üzmeyin , olur yine İnşallah

Canım merhaba bende geçtiğimiz eylül ayında 39 yaşında normal yolla hamile kaldım ama malesef kürtaj oldum.yolk sac kesesi çok büyüdüğünde bebek altta kalmış ve gelişimi 6+4 de durmuş ben 7+3 de öğrendim ve kürtaj oldum.toparlanma süreci korkuyi yenme derken 2 aydır tekrar deniyoruz.tabi bu arada yaş 40 oldu.allah canımı sağ etsin 1 oğlum var 10 yaşında.baİ sebeplerden dolayı hep ertelemek zorunda kaldık.simdi istiyorum ama tabi rabbim nasip ederse.korkularim hala var ileri yaş gebeliği olarak etiketleniyoru ve otomatik olarak stres yüklü ve gergin oluyoruz.bu ay adete 1 hafta kala lekelenme oldu dedim tuttu baya sadece peceteye gelecek şekilde.agrilarim belirtilerin herşey tamamdi.sonrasi adetime 2 gün kala kanamam başladı ama her zamankinden farklı kimyasal olarak düşündüm.hic kan vermedim gerçi.ama yumurtlamadan takı kanama olana kadar kasık ağrısı bel ağrısı çektim.nasio değilmiş dedim şimdi yeni bir dönem var inşallah rabbim isteyen herkeze nasip eder.

Benim kuzenim bir düşük sonrası yeniden hamile kaldı. 39 yaşında o da. Sanırım 7-8 ay sonra doğal yolla hamile kalmıştı.

X