40 gün boyunca elma yiyerek kilo verme

Bazı notlar yazdım
Sabah elma diyetine devam ! 40 Güne tamamlayacağim sonra da başka diyetlere geçeceğim
Hergun sadece elma yemeye çalışacağım.
İrademi kullanmalıyım.
Ufak tefek şeylere izin verince devamı geliyor !
Ufak tefekde olsa kullanma.
Günde en az 3 kez dişlerini fırçala !
Kahveni iç
Bitki çaylarını iç
Sıcak süt iç
Bunlar seni tok tutuyor ! Kilo sana yakışmıyor, bunu kendine yapma, güzel gözük mutlu ol. Kıyafetler sana yakışsın fit ol taş gibi ol ! Bırakma nolur başaracağız

(06.02.2019)Başlangıç kilo 66.2
7 şubat-1.gün tartı 65.4
8 şubat-2.gün tartı 65.0
9 subat-3.gün tartı 64.8
10 şubat -------
11 şubat 5. Gün tartı 65.1

5 günde 1.1 kilo vermişim bunu geri almak istemiyorum. Bugün yanıma 3 elma aldım. Su içiyorum, çay içiyorum, elmalarımı sakin sakin yiyeceğim. Hafta içini seviyorum, toparlaniyorum :)

Merhaba canım. Ne yaptın. Ben bugün diyetime sadık kalamadim. :KK43: abartmadım ama birşeyler yedim. Sende durumlar nasıl.
Ben tartılmadım. Sabah 1 buçuk saat yürüdüm. Yemek olayı çok canım istemiyor. Bide hava soğuk olunca elma yiyesim gelmedi. Sabah doğal sıkılmış nar suyu içtim 1 bardak. Bide çay çok içiyorum. Kilomu bilmiyorum. Akşamda 1 saat yürücem 30 dk bisiklet 30dk ağırlık. Yani umarım yapabilirim. 40 gün sonunda 62 60 falan olurum gibi geliyor bana. Bilmiyorum. Akşam sinameki içmeyi düşünüyorum. Bakalım. Sen kaç kilosun ne durumdasın?

Ben tartılmadım. Sabah 1 buçuk saat yürüdüm. Yemek olayı çok canım istemiyor. Bide hava soğuk olunca elma yiyesim gelmedi. Sabah doğal sıkılmış nar suyu içtim 1 bardak. Bide çay çok içiyorum. Kilomu bilmiyorum. Akşamda 1 saat yürücem 30 dk bisiklet 30dk ağırlık. Yani umarım yapabilirim. 40 gün sonunda 62 60 falan olurum gibi geliyor bana. Bilmiyorum. Akşam sinameki içmeyi düşünüyorum. Bakalım. Sen kaç kilosun ne durumdasın?
65.1 geldim canım. Biraz motivasyonum düştü. Bugün regl oldum. Dün iştahım çok açıktı. Bugün iyi geçiyor canım

İyi bari . Kaç gün sürüyor senin? Reglide dikkat edersen 1-2 kilo gider
6 gün sürer canım. Ay hadi inşallah biraz verelim şu kiloları. 40 gün sonunda ben de 61 olurum diye düşünüyorum.
Sonra da başka diyete geçeriz seninle. Ahhh aahh bir anda gitsin istiyoruz ama daha 5 gün oldu biz başlayalı. 5 günde almadık biz bu kiloları kuzuuu

6 gün sürer canım. Ay hadi inşallah biraz verelim şu kiloları. 40 gün sonunda ben de 61 olurum diye düşünüyorum.
Sonra da başka diyete geçeriz seninle. Ahhh aahh bir anda gitsin istiyoruz ama daha 5 gün oldu biz başlayalı. 5 günde almadık biz bu kiloları kuzuuu
Karnımın gurultusundan uyuyamıyorum. Midem açım aç diyor beyin felç ahahah. Mideyi küçültmek başlı başına felaket. Ama çok şükür yinede.

Karnımın gurultusundan uyuyamıyorum. Midem açım aç diyor beyin felç ahahah. Mideyi küçültmek başlı başına felaket. Ama çok şükür yinede.
:) kendim ettim kendim buldum :)
Naptın bugün tartıldın mi. Var mi değişiklik tartıda. Ve sabit geldim biraz şişlik de var.

7 şubat-1.gün tartı 65.4
8 şubat-2.gün tartı 65.0
9 subat-3.gün tartı 64.8
10 şubat -------
12 şubat 6.gün tartı 65.0

"Ben tokum" yalanı. Aslında yalan demek istemiyorum ama mazeret ya da bahane demek istiyorum.
Bugün ki modum bu olsun. Ben yedim, ay sistim zaten, karnım tok yemeyeceğim... Ben yemiyyycem
Saat 16.20. Şimdiye kadar neler mi yedimmm
Yarim ayva
1 elma
2 ızgara küçük köfte
Küçük 1 kase yoğurt
Yeterli mi yeterli. Bayılmam mi bayılmam. Bayılmayacak kadar yemek istiyorum. Tansiyonum düşmeyecek kadar... başım dönmeyecek kadar. Yaşayacak kadar.
hep böyle olsun benim için en ideali bu.

Bende senin gibiyim şu aralar. Ama kalori hesabı yapıyorum sürekli kafamda. Şekerine dikkat et fazla düşerse bayılırsın. Arada şeker cihazı olan biri varsa ölçüm yaptır aç karnına. Ona göre ye. Benim geçen gün 60tı protein süt içtim.

Bende senin gibiyim şu aralar. Ama kalori hesabı yapıyorum sürekli kafamda. Şekerine dikkat et fazla düşerse bayılırsın. Arada şeker cihazı olan biri varsa ölçüm yaptır aç karnına. Ona göre ye. Benim geçen gün 60tı protein süt içtim.
Çok mantıklı hiç şekerimi ölçtürmedim ben yaa.
Kaç kalori alıyorsun günlük. Ya da kaç kaloriyi geçmemek önemli.

Çok mantıklı hiç şekerimi ölçtürmedim ben yaa.
Kaç kalori alıyorsun günlük. Ya da kaç kaloriyi geçmemek önemli.
Max 500. Yine açlığı hissediyorum. Ya bana elma zayıflatmıyor gibi grldi. Değişik. Sadece bildiğim her türlü açım. 500 kaloriyi geçmemeye çalış. Dışardan yağlı köfte falan yeme. Glisemik indeksi düşük gıdalar tüketebilirsin. Bide protein ağırlıklı alabilirsin. Ama protein olarakta şimdilik süt falan tüket bence. Bide haftasonu bir gün sinameki içip bağırsak temizliği yapabiliriz. Biraz garip bi söylem oldu biliyorum.:) ama arınmak önemli arada.

Max 500. Yine açlığı hissediyorum. Ya bana elma zayıflatmıyor gibi grldi. Değişik. Sadece bildiğim her türlü açım. 500 kaloriyi geçmemeye çalış. Dışardan yağlı köfte falan yeme. Glisemik indeksi düşük gıdalar tüketebilirsin. Bide protein ağırlıklı alabilirsin. Ama protein olarakta şimdilik süt falan tüket bence. Bide haftasonu bir gün sinameki içip bağırsak temizliği yapabiliriz. Biraz garip bi söylem oldu biliyorum.:) ama arınmak önemli arada.
Hahahha :) yok kız çok hoşuma gitti güldüm. İyi geldi. Stresli bir gün geçiriyordum. Annem babam ev bakıyorlar. Beni de strese soktular hangisi olsa diye. Gerginim biraz.
Kuzum vallahi çok mu sabirsizim ben ne. Sanki aylardır diyet yapıyorum hemen zayıflamak istiyorum. Aslında az yiyorum. Dikkat ediyorum. Mutluyum böyle beslenmekten. Ama bazen aklıma birşey giriyor. Aman ye gitsin, şeker yok, tansiyon yok, yaşlanınca zaten yiyemezsin gibi deli deli düşünceler geliyor aklıma.
suna baksana daha bir hafta doldu bugün. Geçen çarşamba başlamıştık. Bir haftada ne bekliyorsam bende.
Elma bana da pek etkili gelmedi. Niye böyle oldu ki. Ya da vücut alıştı.
Aslında protein diyeti de çok güzel. Ben bir ara onu yaptim, sadece protein alıyorsun. Vücut onu yakmak için yediğinden daha çok enerji harcıyor.
Kar nin acıkınca yoğurt yumurta süt tavuk göğsü haşlama yiyosun.acayip tok tutuyor.
Su 40 gün diyetimizi yapalım.
Elma diyetinin en güzel yönü elma kolaylık oluyor. Hemen çıkar ye.
Ama akşam ben zorlaniyorum. Sofraya oturuyorum. Alışmışım akşam.yemeği saati yemek yemek istiyorum. Elma kesmiyor. Ama az yiyorum. Eskiden daha çok yerdim. Şimdi bu düzen güzel.
Sen diyetinde değişiklik düşünüyor musun. Kafanda var mi birşeyler canım

seni güldürdüğüme sevindim. :) haftasonu 3-4 gün nar suyu tarzında tüketelim mi? yani elmaya bencede bünye alıştı:) Yani 3-4 gün yarım lt nar suyu düşün. aslında greyfurt çok etkili ama onu yapabilmek çok zor geliyor bana şimdilik. Sabahları çok aç olmuyorumda akşamları çok fena aç oluyorum zor uyuyorum yorulsamda.

7 şubat-1.gün tartı 65.4
8 şubat-2.gün tartı 65.0
9 subat-3.gün tartı 64.8
10 şubat -------
12 şubat 6.gün tartı 65.0
13 şubat 7.gün tartı 64.6

seni güldürdüğüme sevindim. :) haftasonu 3-4 gün nar suyu tarzında tüketelim mi? yani elmaya bencede bünye alıştı:) Yani 3-4 gün yarım lt nar suyu düşün. aslında greyfurt çok etkili ama onu yapabilmek çok zor geliyor bana şimdilik. Sabahları çok aç olmuyorumda akşamları çok fena aç oluyorum zor uyuyorum yorulsamda.
Aynen aynen yaaa.. Bu akşamları beni mahvediyor. Gündüzleri hiç uyumuyorum, akşam erken yatınca iyi oluyor. Diğer türlü mutfak faresi ben :)
Tamam nar suyuna varım. Detoks gibi olur. 3gün nar suyu içelim.
Yaa tam üzülmeye başlamıştım kilo vermem duracak diye, Bugün güzel bir kilo ile geldim, nasıl olduysa dünden bugüne -400 gr vermişim. Çok sevindim. Kilolar direnç gösteriyorsa bizde gösterelim :)
az yiyerek bu is çözülecek başka çaresi yok. Gel 60 gell

P_20190213_093745.jpg

Aynen aynen yaaa.. Bu akşamları beni mahvediyor. Gündüzleri hiç uyumuyorum, akşam erken yatınca iyi oluyor. Diğer türlü mutfak faresi ben :)
Tamam nar suyuna varım. Detoks gibi olur. 3gün nar suyu içelim
Yaa tam üzülmeye başlamıştım kilo vermem duracak diye, Bugün güzel bir kilo ile geldim, nasıl olduysa dünden bugüne -400 gr vermişim. Çok sevindim. Kilolar direnç gösteriyorsa bizde gösterelim :)
az yiyerek bu is çözülecek başka çaresi yok. Gel 60 gell
perşembe, cuma, cumartesi, pazar nar suyu tüketelim. Pazartesi gününden itibaren elmaya devam edelim. Benim belimde incelme varmış gibi hissediyorum ben. Tartıya pek bakmıyorum. Sabah yürürken ,Allah'tan 5 kez turlamıştım. İş yerine giderken babam yoldan beni aldı yağmur var diye.Bugün biraz kaçırdım gibi hissediyorum.Sabah süt içtim. her zamanki gibi ayılmak için ikisi bir arada içtim. öğleden sonra salatanın içine balık koyup yedim. Ekmek vs ben zaten yemiyorumda biraz vicdan azabı çekiyorum. Eve gidince iki ltsuyu gömücem. Bide 5 km yürümeyi düşünüyorum yürüyüş bandında bakalım.

X