4 hücreli 2.gün dondurulmuş embriyo transferi yapanlar var mı?

Bendeeee 🥺🥺 bende çok istiyorum uzun zamandır anne olmayı hayal ediyorum 😭 Rabbim canı gönülden isteyen hak eden uğrasan didinen herkese nasip etsin anne olmayı inşallah Allah’ımmmmmm nolur duy sesimizi 🤲🤲
Amin hayirlisi ya artik hem uzuluyorum hem alistim.degisik bi durumdayim

Burda biraz araştırdım Şişli memorial iyi diyorlar raporlu kabul ediyorlarmış sanırım biraz toparlanalım tekrar deneyelim olur mu canım sende araştır birbirimizi bilgilendirelim

Burda biraz araştırdım Şişli memorial iyi diyorlar raporlu kabul ediyorlarmış sanırım biraz toparlanalım tekrar deneyelim olur mu canım sende araştır birbirimizi bilgilendirelim
Insallah deneyecegim bi daha ama inanki o kadar canim sıkıldi ki kendimi psikolojik olarak toparlamam lazim Rabbim tez vakitte nasip etsin insallah gonlumuzdekini

Insallah deneyecegim bi daha ama inanki o kadar canim sıkıldi ki kendimi psikolojik olarak toparlamam lazim Rabbim tez vakitte nasip etsin insallah gonlumuzdekini
Amin canım benim insallah aynen benimde öyle çok canım sıkıldı devlet hastanesi bizi resmen denek gibi kullanıyor özellerde yolunacak tavuk görüyor Rabbim iyi insanlar çıkarsın karşımızı 🙏❤️

Hiç olumlu sonuç alan var mı? 2.gun 4 hücreli iyi kalite iki embriyom donduruldu.. umut olun bana

X