3ayda hemde arada 15 gün dinlenerek tam 25 kg verdm :)))

Huzurmekan

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
3 Mart 2020
40
14
29
Merhaba 84 den 59 kg ya düştüm. Ki 8 sene önceki halime. Ve şuan hedefm 20 sene öncesine dönmek.su an diyeti bırakalı 1 ay oluyo yarım kilo alıp veriyorum dengeledim .diyette işin sirrinida çözdüm kangrubuda çok önemli. Çok arastrdm ve vücudumu tanıdıkça kilo vermek dursada geri başladı. İlk zamnalar tekotivem sabahki tartı idi. Ama 3 ay gecnce insan yoruluyor kg dusmedigini görünce moral bozukluğu oluyo r.. şuan sınavlarım var ve tekrar basliycam 55 hedefim inşaallah. Kg m iyi aslnda boyum 167 .ama altkarn kaldı ameliyatlardan diyetle spora devam.. sorusu olan olursa bakarm naçizane:))) diyet hayatımda 4. Diyetimdi. Ve hepsinde farklı şeyler uyguladım. Tek başıma ...

Merhaba 84 den 59 kg ya düştüm. Ki 8 sene önceki halime. Ve şuan hedefm 20 sene öncesine dönmek.su an diyeti bırakalı 1 ay oluyo yarım kilo alıp veriyorum dengeledim .diyette işin sirrinida çözdüm kangrubuda çok önemli. Çok arastrdm ve vücudumu tanıdıkça kilo vermek dursada geri başladı. İlk zamnalar tekotivem sabahki tartı idi. Ama 3 ay gecnce insan yoruluyor kg dusmedigini görünce moral bozukluğu oluyo r.. şuan sınavlarım var ve tekrar basliycam 55 hedefim inşaallah. Kg m iyi aslnda boyum 167 .ama altkarn kaldı ameliyatlardan diyetle spora devam.. sorusu olan olursa bakarm naçizane:))) diyet hayatımda 4. Diyetimdi. Ve hepsinde farklı şeyler uyguladım. Tek başıma ...
Hangi diyetleri uyguladn bende eşime uygulayaym:)

Hangi diyetleri uyguladn bende eşime uygulayaym:)
:)))) Onec kantahlili. D vitamini B12 vs demir. Bunları yükselttim kanm 15 di. Yoksakg çabuk gtmez. Kangrubm ab+ . Ona göre beslendm. Bu diyette Dukan diyeti uyguladım sonra aralarda hizlandricilar brokoli, .sonra normal seyir yaptmsonra kabak çorbası. Vs sürekli vücudu sasirttim. Aslolan asla kaçamak yapmadm sadce 25 günde bir biraktm 10 15 gün .. ve emziren annenin sütümde kesilmedi. Zayıflamak beyinde başlıyor ve bitiyor.oradesi güçlüyse yapabilir insan. Ben acil vermek istedgm ve fazla kilom oldgndan ama aslnda herşeyi yiyip tabi saglikli olanı ve ekmeği kesersen sporu birakmazsan kilo zaten gider demiş bı Dr tanıdığa:) o 6.7 ayda bu şekilde 6 kg verdi. Benm bı tanıdık az yiyor diyet yok hergun 1.5 saat halı yuruyule ayda 4 kilo veriyor. Ama sana tavsiyem kangrubu arastr. Mesela benm kg vermmde en guzl sebb yulaf ve z.yagi soğuk sikma.. 0 kangrubu ise hemen kg verir::)))

Mesela şu an d vitamini kullandm diyet sonrası ve B12 iğnesi yaptrdm eşime yaptırıyorum:))) hiç bir dr a gtmedm. Gayet saglkliyim. Diyetisyen e gidenarkadasm hala1 Gr yol alamadi

Mesela şu an d vitamini kullandm diyet sonrası ve B12 iğnesi yaptrdm eşime yaptırıyorum:))) hiç bir dr a gtmedm. Gayet saglkliyim. Diyetisyen e gidenarkadasm hala1 Gr yol alamadi
Anladm vitamin takviyesi kilo verdirir mi yani. Peki ne yedin ne içtin mesela sabah öğle akşam. Hani ekmeği pilavı tatlıyı herşeyi mi kestin

Anladm vitamin takviyesi kilo verdirir mi yani. Peki ne yedin ne içtin mesela sabah öğle akşam. Hani ekmeği pilavı tatlıyı herşeyi mi kestin
Dedim ya Dukan atak evresi 4 .5 gün daha sonrası seyir. Dukan diyetini araştırırsan görürsün. Tabiki sıfır şeker . 3 beyaz 0 sade yulaf .tatlandırıcı vs yok. Günde 1.5 saat spor .bol su ama tüyo çok mesela ara da badem bitter vs yiyorsun yoksa yanlar erimez. Yediğin şeyler çok onmli birde aç kalmayla zayiflamak diye bişe yok herşeyi denedm bol lif almasaydm afedersin gerektiği kadar dana gbi protein yemeseydm zayiflayamazdm . Birde tuz genelde Himalaya kullandm çok az. Sabahları bol yesillk haşlanmış yumurta peynir vs ama sürekli malzeme degstm öğün degstm birde b kan grbnda hindi eti ve balk la verdm kiloyu .tavuk kırmızı et hayretmedi. Mesela şu an k.et yiom vs ozledm artı tiksndm diyetten yoksa daha zayiflardm. Yapcam ama 2 hafta kadar daha ....

Dedim ya Dukan atak evresi 4 .5 gün daha sonrası seyir. Dukan diyetini araştırırsan görürsün. Tabiki sıfır şeker . 3 beyaz 0 sade yulaf .tatlandırıcı vs yok. Günde 1.5 saat spor .bol su ama tüyo çok mesela ara da badem bitter vs yiyorsun yoksa yanlar erimez. Yediğin şeyler çok onmli birde aç kalmayla zayiflamak diye bişe yok herşeyi denedm bol lif almasaydm afedersin gerektiği kadar dana gbi protein yemeseydm zayiflayamazdm . Birde tuz genelde Himalaya kullandm çok az. Sabahları bol yesillk haşlanmış yumurta peynir vs ama sürekli malzeme degstm öğün degstm birde b kan grbnda hindi eti ve balk la verdm kiloyu .tavuk kırmızı et hayretmedi. Mesela şu an k.et yiom vs ozledm artı tiksndm diyetten yoksa daha zayiflardm. Yapcam ama 2 hafta kadar daha ....
Anladm maşallah siz baya azimlisnz:) benm eşim bunları yapar mı bilmyrm hiç sebze yemekleri sevmyo. Bana kalsa ben hergün sebze yemegi yaparm ama eşim hep dana eti pilav falan yiyo.

Merhaba benim kan grubum A pozitif keşke sizinle aynı kan grubunda olsaydık aynen sizin yaptığınız şeyi yapardım şimdi okudum A grubu nasıl beslenmeli diye ama tam olarak nasıl uygulayacağım bilemedim ☹️

Merhaba benim kan grubum A pozitif keşke sizinle aynı kan grubunda olsaydık aynen sizin yaptığınız şeyi yapardım şimdi okudum A grubu nasıl beslenmeli diye ama tam olarak nasıl uygulayacağım bilemedim ☹
Araştırma çok yap bilimsel.oyle söylemlerle degl saglkli diyetler bul aslnda benm yaptklarm diyet degl. Öyle hızlandırıcı iki kere anca yaptm. Sağlıklı beslenmek şart olan. Mesela 3 beyaz çok gereksiz. Ve ekmek yedikçe insülin düşüyor ve yeme isteği oluyo.bi yulaf ye bak sabah krebiyle haşlanmış yumurta ve bol yesllk domates salatalık bak hiç acikiyormusun..sebze ve protein birlikte yemen lazm ama ettir vs yağ bunlar çok onmli ne snaa kilo verdirir arastrma ve vücudunun tepkilerine bakarak ilerlemelisn. Ve psikoloji önemli. Mesela son 2.3 kg mu d vitamini alarak verdm vitamin eksikleri kg yu durduruyo. A gribuda vejeteryan kırmızı et tavuk işe yaramıyor

Bizler sağlıksız beslenmeyi normal beslenme sanıyoruz sağlıklı beslenmeyi de diyet sanıyoruz .sorun burda başlıyor ama öyle saglksz diyet adı altnda berbat şeyler var patates diyeti gibi eğer lif ve protein beraber almazsanz saglkli zayıflama olmaz. Kg geri gelir.

X