32 yaş 54 yaş ilişkisi ve sonucu

Sizin ki baya sağlam o yüzden nefret kusuyorsunuz görende adamı eşinden zorla ayırmışım yuva yıkmışım benim yüzümden 5 çocuk ortada kalmış şimdi adam beni istemiyor napsam diye akıl almaya geldim sanar ay lütfen uzak durun

Akıl almaya geldiniz insanlarda sağ olsun verdi ama siz almadınız, alacak gibi de değilsiniz.

Hiçbir kuvvet beni 54 yaşında dayı için ameliyat masasına yatıramaz. Ben 100 kilo da olsam yaştan dövüyorum zaten kendisini, vücudum alakasız yerden patlama yapmıyor, kadınsı hatlarımı koruyarak kilo alıyorum. Ayrıca bebek gibi cildim var. Dayı kendine gelsin ağlatırım.
Ayyyy katippp dayinin buruşuk teni ile düşünsene dokunduğunu korpecik tenine 🙈☹️ icimm ürperdi 🤣🤣🤣

Bilgisayardan giren kaldı mı herkes telefondan girmiyor mu buraya :) ne klavyesi ne göbeği dayı buna tüplü Bilgisayar aldırmış heralde
ben 18 yaşında değilim 32 yaşındayım 1 ay sonra 33 e giriyorum kimsenin beni kandıracağı bir ilişki yaşamadım mide ameliyatı değildi konu bu bir ayrıntıydı iş stresi her gün aynı rutin mutsuzluk kilo aldım verecek gücü kendimde bulamadım bende bunu seçtim ameliyattan vuruyorsunuz yaştan vuruyorsunuz bir konuda haklısınız bunu sokaktaki 100 kişiye sorsak 99 u olmaz çok fark var der zaten

ben 18 yaşında değilim 32 yaşındayım 1 ay sonra 33 e giriyorum kimsenin beni kandıracağı bir ilişki yaşamadım mide ameliyatı değildi konu bu bir ayrıntıydı iş stresi her gün aynı rutin mutsuzluk kilo aldım verecek gücü kendimde bulamadım bende bunu seçtim ameliyattan vuruyorsunuz yaştan vuruyorsunuz bir konuda haklısınız bunu sokaktaki 100 kişiye sorsak 99 u olmaz çok fark var der zaten

Manipüle altındasın umarım çıkarsın ironi yapmıyorum intihar düşünmek,ameliyat olmak vs

Kimse için değmez hele de böyle biri için hiççç değmez

Her insan mutlu olsun çünkü mutsuz insanlar kelebek etkisi gibi başka insanları da mutsuz ederler

Manipüle altındasın umarım çıkarsın ironi yapmıyorum intihar düşünmek,ameliyat olmak vs

Kimse için değmez hele de böyle biri için hiççç değmez

Her insan mutlu olsun çünkü mutsuz insanlar kelebek etkisi gibi başka insanları da mutsuz ederler
Böyle temenilerle gelin istediğim bu beni diğer insanlardan ayrı kılan bir kardeşim bir abim ablam yok oturup dertleşebileceğim hayatım boyunca evleniyim bir düzenim olsun kafasındaydım evliliği gözümde çok büyüttüm yanlış seçimlerim oldu zorlamama kararı aldım artık hiç bir şey zorlayarak olmuyor elimden gelen herşeyi yaptım bugüne kadar kendime baktım spor yaptım orta düzey üst düzey yöneticilikler yaptım ve sadece zoruma giden ben zor olan birşey istemedim evlenmek istedim olmadı olmuyorsa olmuyordur vardır bir hayır diyip önüme bakıcam artık bu karmayı kırmak istiyorum

Böyle temenilerle gelin istediğim bu beni diğer insanlardan ayrı kılan bir kardeşim bir abim ablam yok oturup dertleşebileceğim hayatım boyunca evleniyim bir düzenim olsun kafasındaydım evliliği gözümde çok büyüttüm yanlış seçimlerim oldu zorlamama kararı aldım artık hiç bir şey zorlayarak olmuyor elimden gelen herşeyi yaptım bugüne kadar kendime baktım spor yaptım orta düzey üst düzey yöneticilikler yaptım ve sadece zoruma giden ben zor olan birşey istemedim evlenmek istedim olmadı olmuyorsa olmuyordur vardır bir hayır diyip önüme bakıcam artık bu karmayı kırmak istiyorum

Evlenmeyi bu kadar kafanda büyütürsen vasat tipleri gözünde büyütürsün bu dayıyla mutlu olmayacağın belli belli besbelli

Her nasip vaktine esirdir unutma sen ne yaparsan yap standardını ne kadar düşürürsen düşür olmayınca olmayacaktır.

Hiç bir kimse Ya da kişi bir insanın hayatından sağlığından vazgeçeceği kadar değerli değildir.

Ayrıca Katibin Ruhu Katibin Ruhu na sataşma, o bizim canımız, formun espirili dedektifidir 😇 kıvrak zekasıyla hemen olayı tespit eder sen de sevesin biraz vakit geçirsen

Bunu arıyordum buldum.

Ne kadar inanırsınız bilmem ama kendime bu denli yakışmayacak birini iş yerimede sosyal ortamıma da sokmazdım zaten bizim dış görünüş yaş farkıyla ilgili sorunlarımız birbirimizii dibe çekicek bir durumda değildi bizim kuşak farklılığı ve kişiliğimiz asla uyuşmadı

Ne kadar inanırsınız bilmem ama kendime bu denli yakışmayacak birini iş yerimede sosyal ortamıma da sokmazdım zaten bizim dış görünüş yaş farkıyla ilgili sorunlarımız birbirimizii dibe çekicek bir durumda değildi bizim kuşak farklılığı ve kişiliğimiz asla uyuşmadı
Siz öyle görmüşsünüz ama arada koskocaman bir 22 yaş var sırıtmaması imkan dahilinde değil. Evliliği de bu kadar büyütmeyin kafanızda illa evleneyim diye evlenirseniz o ev o yatak zindan olur size. Hayat arkadaşlığı yapamayacağınız insanla evlenilmez.

X