3 senedir evliyim birliktelik yaşayamadım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ya onu arkadaşımız için yazmıştım bu yeni
Benim doktorum en az iki ay dinlenmemi öneriyor.psikolojim alt üst oldu.canım hic bisey yapmak istemiyor . Hic aklıma gelmezdi boyle olacağım ama sanırım doktorumdan bu sefer psikolojik destek isteyeceğim.
Allah herkese böyle arkadaş nasip etsin. Arkadaşının derdini bu kadar içselleştirip kendi psikolojisinden bile olmuş 😂

Olayları başka tarafa çektiğiniz için teşekkürler ciddi bir soru sormak istedim yok hamur abi yalan mesaj yaptınız arkadaşım benğö hesabıma açtı kullandı bu kadar basit ciddi bğr soru sormak istedim erkek misiniz dedinş zaman ayırdığınız içğn teşekkürler

Ciddi bir soru soruyorum lütfen
Üyeliği başkalarına kullandıkmak da yasak. Zaten ücretsiz üyelikli siteye kurbanlık danaya girer gibi gitmek ne alaka? Yönetime bildirdim. Konu ve üyelik baştan aşağı yalan dolu.

3 senedir vajinusmusunu çözmeyen ve bana istek duymayan karımı ben koca olsam 50 sefer boşardım. Olmuyosa olmuyo zorlama. 3 senede kaç tane doktor çözememişse senin çözmeye niyetin yok demekki adamı oyalama.

Olayları başka tarafa çektiğiniz için teşekkürler ciddi bir soru sormak istedim yok hamur abi yalan mesaj yaptınız arkadaşım benğö hesabıma açtı kullandı bu kadar basit ciddi bğr soru sormak istedim erkek misiniz dedinş zaman ayırdığınız içğn teşekkürler
Uye olmak parali sanki, hep diyorum danaya girer gibi ortaklasa girmeyin su hesaplara diye:)
Allasen adami da azat edin, 3 sene nedir ya

merhaba 3 yıldır evliyim eşimle birlikte olamadım . vajinusmus hastasıyım ancak kendimde cinsel istek arzu yok olması için ne yapabirim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkur ederim

Vajinismus başka isteksizlik başka karıştırmayın.
Siz daha çok a seksüelsiniz sanırım.
Bende vajinismus tedavisi oldum ama eşime karşı isteğim vardı. Sadece birleşme anında zorlanıyordum.
Sizde sevişmeye bile istek yoksa bu vajinismus değil.

merhaba 3 yıldır evliyim eşimle birlikte olamadım . vajinusmus hastasıyım ancak kendimde cinsel istek arzu yok olması için ne yapabirim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkur ederim
Eşinden bosan. Ne hakkın var buna ? Hem istekliysen denesene ya da yardım alsana

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X