3 günde sadece yarım kilo vermem normal mi ya 😕

Merhaba. Kilo verme süreçlerine daha önceden de giriyordum. Fakat şimdi 3 gündür diyetteyim ama sadece yarım kilo verebilmişim çok üzgünüm. Çok demoralize oldum. 80.5 kilodan 80.0 e düştüm sadece. 165 boyum var.
Diyetin ilk günleri bilirsiniz ödem atılır bir iki kilo hemen verilir. Ama bende öyle olmadı bu sefer 😐

Yaptığım diyet sabah yumurtalı ve 1 dilim ekmekli standart diyet kahvaltı ogld ve akşam ise sebze yemeği idi. Ayran ile. Ara öğün olarak da bir iki incir ya da karpuz yemistim.
Şok diyet yapmalı mıyım? Sadece kabak vb diyetler
Acaba öncesinde de çok karbonhidrat ya da tuz tüketmediğinizden zaten ödeminiz yok muydu? Bu geldi aklıma ama zor da olsa tartıya takılmamaya çalışsanoz. Şok diyet değil de belki daha kalorili ama daha besleyici bir yöntemle daha uzun vadade tabi kilo vermeyi deneseniz?

Merhaba. Kilo verme süreçlerine daha önceden de giriyordum. Fakat şimdi 3 gündür diyetteyim ama sadece yarım kilo verebilmişim çok üzgünüm. Çok demoralize oldum. 80.5 kilodan 80.0 e düştüm sadece. 165 boyum var.
Diyetin ilk günleri bilirsiniz ödem atılır bir iki kilo hemen verilir. Ama bende öyle olmadı bu sefer 😐

Yaptığım diyet sabah yumurtalı ve 1 dilim ekmekli standart diyet kahvaltı ogld ve akşam ise sebze yemeği idi. Ayran ile. Ara öğün olarak da bir iki incir ya da karpuz yemistim.
Karbonhidratlı diyete karşıyım ama böylede veriliyor demekki. Adet döneminiz yakınsa vermeyi bırak almış görünûrsünüz. ama bu yağ değil sudur. Aynı zamanda vermeye devam etsenizde yavaş yavaş toplayınca vermiş değil almış görünebilirsiniz. Adetten 10 gün önce başlar bitene kadar sabır lazım.
Bende yapiyorim 1 hafta oldu bakalim
Farketti mi peki ya bende 1 ay sonra başlamak istiyorum.

Karbonhidratlı diyete karşıyım ama böylede veriliyor demekki. Adet döneminiz yakınsa vermeyi bırak almış görünûrsünüz. ama bu yağ değil sudur. Aynı zamanda vermeye devam etsenizde yavaş yavaş toplayınca vermiş değil almış görünebilirsiniz. Adetten 10 gün önce başlar bitene kadar sabır lazım.

Farketti mi peki ya bende 1 ay sonra başlamak istiyorum.
Kendimiiyi hissediyorum suan daha tartilmadim 10 gun sonra 15 gunde bir tartilirim ben bakalim

Zayıflamak için düzenli ve dengeli beslenmenin yanısıra bir de kardiyovasküler egzersiz yapmalısınız en az 35 dakika . Çünkü vücudun yağ yakımı 30 dakikadan sonra başlar nabzinizin yüksek olması gerekiyor. Haftada en az 4 gün.
3 günde sonuç alamazsınız zaten 1 ay verin kendinize değişimi görmek için.

Diyetlerde hedef haftada bir kilo değil mi. Üç günde yarım kilo normal. Hafta bitince hedefe ulaşılır. Sabah aç karnına ödem atıcı sıvılardan içtiniz mi? Ara öğünlerde kekik çayı, kayısı çayı , zencefil çayı, türk kahvesi içtiniz mi? İncir yerine salatalık öneririm.

Ben de ağırlıkla çalışıyorum. 53 kiloydum başlarken hala da 53 kiloyum ama görüntüm değişti bir haftada yediklerime de dikkat ediyorum bu arada. Bence spor da gerekiyor

Ben de ağırlıkla çalışıyorum. 53 kiloydum başlarken hala da 53 kiloyum ama görüntüm değişti bir haftada yediklerime de dikkat ediyorum bu arada. Bence spor da gerekiyor
Ağırlık var aslında evde 2ser kiloluk dambıl var ama ise yaradigina pek inanmıyorum ağırlık mi yürüyüş mu karar veremiyorum. Günlük yarım saat yürüyorum ya da hafif koşuyorum

Merhaba, kilodan çok ölçümler önemli bence bir de 3 günde çok fark edecek diye birşey yok, haftada bir tartılın ama ölçülerinize de bakın bel,kalça,bacak. Bacak zaten en zor giden yer, bende diyete başlayacağım yakında umarım 🙈

Ağırlık var aslında evde 2ser kiloluk dambıl var ama ise yaradigina pek inanmıyorum ağırlık mi yürüyüş mu karar veremiyorum. Günlük yarım saat yürüyorum ya da hafif koşuyorum
Size tavsiyem kesinlikle ağırlıkla çalışmanız. Yürüyüş de etkilidir muhakkak ama benim gibi pişman olmak istemiyorsanız ağırlıkla çalışın. Ben de sizn gibi yürüyüş yapıyordum 10 bin adım. Sonra eve gelip kardiyo, sonra üstüne 1 saat da spor yapıyordum. Kilo verdim ama geri aldım çoğunu. 48 kiloya kadar düştüm 52 53 civarıyım suanda. Benim de boyum 165. Eğer ki ağırlık çalışsaydım eminim ki görüntüm dhaa iyi olacaktı. Hic 48 kilo gibi durmuyordum. Yağ kastan daha çok yer kaplıyor vücutta bunu unutmayın. Ben 35 kg ağırlık seti aldım. Ve caroline girwanın epiclerini yapacağım. Size de öneririm

İdeali zaten bu değil mi? 3 günde yarım kg haftada 1 kg. En sağıklı ve kalıcı olan bu zaten. Kilonuz fazla olduğu için ilk haftalarda biraz fazla da verebilirsiniz ama 3 gündür diyettesiniz bu kadar hemen sonuç almaya odaklanırsanız diyet miyet kalmaz.Lütfen dikkat edin . Şu an 3 günde yarım kg gayet iyi geldi bana. Keşke bende düzenli olarak o oranla versem

X