3 ayda kalıcı 10 kilo verdim

Estie

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2018
29
7
42
Herşeyin önce kendinize güvenmekten geçtiğini unutmayin lütfen ,inanın ve güvenin.
Ben77 kiloydum 3 ay önce, şimdi 67 =10 kilo veedim ve hala devam ediyorum .
hedefim 58 kilo olmak.
Boyum 1.65.
Ben ne mi yaptım, protein karbonhidrat sebzeler heryesi eşit sekilde vucuduma verdim .normal yediğiniz tabağın yarısını yiyin kilo vermeye başladıktan 1 ay sonra, onu 2 kaşık daha azaltın ara öğünlerde 4 ceviz 1 meyve yapın, aksam ögununden sonra 1 bardak süt icin ogunlerinizin arasina 4 saat koyun, cok acıkırsanız salatalik veya domates yiğin.hareketinizi arttirin .bol su icin yediğiniz yemeklerde tuz ve tag oranını ayarlayin.deli gibi spor yapanlara ve diyet listelere takılmayın 3 ayda bu farkı sizde görüceksiniz.haftada 1 gun kendinize sutlu tatli ısmarlayin.
Yapmananiz gereken tek şey paket ürünleri asla evinize sokmayın
Sevgiyle kalın

Hırslandım ,ve kendime verdigim sözden asla dönmedim.bazen hayatta beğenmediğimiz şeylerin yönünü degistirmek isteriz.vücuduma bakmadığımı onu yanlıs beslediğımi fark ettim.doğru yol vücuda doğru besini vermekti.beynimi hazırladım,ve başladım şuanda 64 kiloyum .kangoo ayakkabı aldım bu hafta hızlandırıcam

hedefine yaklaşmış 6 kilo:)
verirsin ben yapamiyom galiba kendime güvenemiyorum
çok yiyorum.
zor geliyo yapmak ne bilim ya:KK43:

Ya var ya inan daha iyi yaparsın hemen ne yiyip ictigini gozden gecirerek başla.butun hamurislerini kafandan çıkar sebze ve proteini vucuduna farkli ogunlerde esit sekilde ver.yemege gidemiyorsan konseve ton baligi ye yanina salatalik ye oglen ogunun tamam.duzenlersen farki 1 ay icinde gorursun

Ya var ya inan daha iyi yaparsın hemen ne yiyip ictigini gozden gecirerek başla.butun hamurislerini kafandan çıkar sebze ve proteini vucuduna farkli ogunlerde esit sekilde ver.yemege gidemiyorsan konseve ton baligi ye yanina salatalik ye oglen ogunun tamam.duzenlersen farki 1 ay icinde gorursun
hamurişi yemiyorum ama tatlıdan asla vazgeçemem :KK70:
sanirim tabagini tümü yalayarak bitiriyom hiç birakmadan sanirim ondan mi veremiyorum.
ekmek günde 1 tane yiyorum oda kepek
bakliyati fazla yiyorum.

Evet sekeri hayatından çıkarman lazım sıkı bir diyette haftada bir gun sutlu bir tatli zaten vucudu sasirtmak adina yemen gerekiyor.ama cikolata serbetli tatlilar sekerlemeler ,icine un seker giren ne varsa hayatindan cikarman lazim ben hakkim olmasina ragmen sabahlari ekmek yerine sadece 2 etimek yiyordum.simdi icimden gelmiyor.cok nadir kasarli tost yerim.onun disinda kahvaltilarimda bile ekmek yok diyebilirim sana

Evet sekeri hayatından çıkarman lazım sıkı bir diyette haftada bir gun sutlu bir tatli zaten vucudu sasirtmak adina yemen gerekiyor.ama cikolata serbetli tatlilar sekerlemeler ,icine un seker giren ne varsa hayatindan cikarman lazim ben hakkim olmasina ragmen sabahlari ekmek yerine sadece 2 etimek yiyordum.simdi icimden gelmiyor.cok nadir kasarli tost yerim.onun disinda kahvaltilarimda bile ekmek yok diyebilirim sana
21 gün şekersiz var ama çayı şekersiz içiyorum.
bazen şekerli şeyler tuhaf gelsede daha henüz birakmiş degilim:KK70:
tamamen birakmak lazim..
çorbalarda un oluyor atiyorum mercimek.. kabak. yoğurt içinde un var. bilemiyorum işyerinde bakliyat dolu..
sanirim hep sebze yemegi yapıyom ama kırmızı eti özledim. içli köfteyi çok severim mesela.
kurban gelsin etleri kıymalayayim yapıcam ileride :KK70:

Yeterki iste sebze surekli olmaz.bakliyatta tabii.protein kası besler ,yag yakimi basladiginda vucudunda protein yoksa kas erir sen onu tartida kilo gorursun.ama vucudun disarda hala ayni gozukuyordur.degismez.hem tartida hem aynada farklilik gormek istiyorsan ,hayatinda farklilik yaratman lazım.umarim kalbindeki gibi olur.sevgiler:KK66:

X