3 ayda ideal bedene kavuşalım.

Yürüme ve hafif tempo koşma
Screenshot_20220316-144158_Fit.jpg
23 dk en az 93 kalori bence harika kalp atım hızım 157 oldu arada. 135-157 arası değişen kalp atımı. En az 200 yaktım bence

... kalp atım hızı normale dönene kadar harcamaya devam eden kalori

Serbest ama şu var ideal bedene ulaşmak hedefin o açıdan yumruğun kadar yiyeceksin. İlk başta 2 yumruk olsun. 😊👍 Tüm duygusal açlıklarını da en sevdiklerine sarılacaksın. Yiyecek takıntıların olabilir. Bunların çözümü sende saklı kendine kızmadan kendini severek Deniz egece ins. Ve youtube videolarına bak. Kitaplarıda çok etkili. 🥒🌶🍎🍏🍌🍌 Çikolata vs şeyler yerine elma koy. Elma da sana endorfin verir. Bana veriyor mesela. 😁
Merhaba elmayı bende seviyorum lakin diyetteyken aşırı mide kazınması yapıyor sizdede oluyor mu

Merhaba elmayı bende seviyorum lakin diyetteyken aşırı mide kazınması yapıyor sizdede oluyor mu
Evet şekeri yükseltiyor o zaman. Ben sirkeli su içiyorum sabahları. Aç tok fark etmiyor🙄😁 elma yanında veya elma sonrası birşeyler yiyorum.
Eti form veya altınbaşak form bisküvi var 2 tane yiyorum. Çörek otlu bisk. Güzel tadı var.
Rejim boyutunda kısıtlama yapmadan yasak koymadan besleniyorum. Yediklerimi eritip depoladıklarım için de daha fazla hareket ediyorum.
Mesela yemek yaparken bekleme modundaysam 3 set squat yapıyorum. Ayaklarımı yan yatarafa uzatıp bel inceltme hareketi yapıyorum. İp atlama modunda sekiyorum.

Kalp atım hızımı az biraz artırıyorum...

Hareket kilo verdirir diyip beynime hareketi kazıyorum.. 😊🏋️‍♀️💃🧿

Benim öğrendiğim şey kilo versiren yediklerine yasak koymak değil. Hedefe ulaşmak için daha az tüket. Harcayabileceğin kadar beslen. Depoladıklarını erir

Evet şekeri yükseltiyor o zaman. Ben sirkeli su içiyorum sabahları. Aç tok fark etmiyor🙄😁 elma yanında veya elma sonrası birşeyler yiyorum.
Eti form veya altınbaşak form bisküvi var 2 tane yiyorum. Çörek otlu bisk. Güzel tadı var.
Rejim boyutunda kısıtlama yapmadan yasak koymadan besleniyorum. Yediklerimi eritip depoladıklarım için de daha fazla hareket ediyorum.
Mesela yemek yaparken bekleme modundaysam 3 set squat yapıyorum. Ayaklarımı yan yatarafa uzatıp bel inceltme hareketi yapıyorum. İp atlama modunda sekiyorum.

Kalp atım hızımı az biraz artırıyorum...

Hareket kilo verdirir diyip beynime hareketi kazıyorum.. 😊🏋️‍♀️💃🧿
Harikasın maşallah bende bişeyler yapmaya çalışıyorum bel fıtığı sıkıntım olduğu için pek ayakta duramıyorum

Harikasın maşallah bende bişeyler yapmaya çalışıyorum bel fıtığı sıkıntım olduğu için pek ayakta duramıyorum
Geçmiş olsun youtube de vardır hareketler sırt kaslarını geliştirince geçiyor. Benim abimde de vardı bıl yürüyüş yapmak lazım sanirim. korseside vardı galiba bel fıtıgı içün

Fizyoterapist vermişti. Bel kaslarınızı kuvvvetlendirmeniz lazım. Fizyoterapi uzm. Görünün.

Eklentiler

• Screenshot_20220317-161629_Google.jpg
    Screenshot_20220317-161629_Google.jpg
    99,1 KB · Görüntüleme: 45
Çok iyi bende doğum öncesi 80 civarındaydım. Porsiyon kontrolü ile 1 yılda 65 oldum sonraki 1 yılda 54 indim. Sporla ve zumbayla. Abimde disk kayması oldu yanlış yazdım. benim attığım egzersizi veriyorlar
Sizin kilonuz gayet güzel bende o kiloya düşmek istiyorum çünkü boyumda çok kısa benim

Sizin kilonuz gayet güzel bende o kiloya düşmek istiyorum çünkü boyumda çok kısa benim
Sizinle hemen hemen aynı boydayız.
Yapabilirsiniz. Sadece sabretmek ve azimle devam etmek lazım. Bel ağrısı olanlar için oturdukları yerdr hareket ederek egzersiz yaptıranlar var.
Zihninizde ideal bedeni hayal edip alt ve üst bilincinizi ikna ederseniz okur bu iş.

Kendinizi sevin ama bol hareket edin. Bir bardak su için mutfağa gidin bol bol yürüyüş yapın. Daha sonra bel ağrısından kurtulunca kardiı ve hitt ant. Yapın. 2 kiloluk dambıl veya su şişesi ile direnç egzersizleri yapın. Kas kütleniz artınca metabolizma hızlanıyor

Bir çok video var düzenli egzersiz yapın. Dans edin zumba videolarım var paylaştığım

Brn çalışıyorum işe gelmeden önce sabahları yapıyorum 30-45 dk pes etmedim. Rejimde yapmadım. Porsiyon kontrolü yaptım

X