26.08.2010 da yani yarın Labioplasti oluyorum Op.Dk Pelin İlbeyi 'ye

Valentino46

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2010
16
0
Dün,gidip görüştüm Pelin Hanımla ve sonunda ameliyatı Yarın yapmaya ikna ettim kızlar..en kötüsüde ameliyata tek gireceğim..........eyvahedigeldismile

Dün,gidip görüştüm Pelin Hanımla ve sonunda ameliyatı Yarın yapmaya ikna ettim kızlar..en kötüsüde ameliyata tek gireceğim..........eyvahedigeldismile

cnm benim ya şimdiden Allah yardımcın olsun inşallah en kolay şekilde ağrısız belasız atlatırsın.peki klitorise herhangi bi işlem yapıcakmı yoksa sadeceiçduaklarımı kısaltıcak?

canım çok teşekkür ederim iç dudaklar küçültülecek klitoris benim biraz dışardaymış ona fazla müdahale edemem ama rötüş yaparım biraz dedi..çünkü müdahale ederse iz kalırmış..aslında internetten olmuyor biliyormusun gidip görüşmek lazım herşey daha detaylı,uğraştırıcı tam olarak dikiş izlerinin görünümün düzelmesi 2 ay sürermiş.bakalım ne olacak 1 saat sürer lokal yapamam dedi genel olacak :KK70: korku korkuuuu var inş.iyi olur..

canım çok teşekkür ederim iç dudaklar küçültülecek klitoris benim biraz dışardaymış ona fazla müdahale edemem ama rötüş yaparım biraz dedi..çünkü müdahale ederse iz kalırmış..aslında internetten olmuyor biliyormusun gidip görüşmek lazım herşey daha detaylı,uğraştırıcı tam olarak dikiş izlerinin görünümün düzelmesi 2 ay sürermiş.bakalım ne olacak 1 saat sürer lokal yapamam dedi genel olacak :KK70: korku korkuuuu var inş.iyi olur..

benimde klitorisim çok değil ama aynadan bakınca görünüyo.bide iç dudkalarım görünüyo tabi:sinifsinif: o fazlalıklardan bende kurtulmak istiyorum yaa.ama bi yandanda sorun yapmak istemiyorum.en kötüsüde hijyen açısından çok kötü her ne ladar temiz olsanda o sarkık dudaklar vajinanın ağzını kapadığından kötü koku oluşuyo.buda sık sık mantar olmaya kapı açıyo.çamaşır giyerken yada kot pantolon rahatsız ediyo bazen.bide ehrkesin o sarkıklık çok ilişkiye girmekten oluyo diyolarya çok biliyolarmış gibi. sinir oluyorumalsanaalsanasmile

benimde klitorisim çok değil ama aynadan bakınca görünüyo.bide iç dudkalarım görünüyo tabi:sinifsinif: o fazlalıklardan bende kurtulmak istiyorum yaa.ama bi yandanda sorun yapmak istemiyorum.en kötüsüde hijyen açısından çok kötü her ne ladar temiz olsanda o sarkık dudaklar vajinanın ağzını kapadığından kötü koku oluşuyo.buda sık sık mantar olmaya kapı açıyo.çamaşır giyerken yada kot pantolon rahatsız ediyo bazen.bide ehrkesin o sarkıklık çok ilişkiye girmekten oluyo diyolarya çok biliyolarmış gibi. sinir oluyorumalsanaalsanasmile

Canım hiç bunlara kafanı takma..herşeyden önce sen önemlisin..eğer bu durumdan sen şikayetçiysen,başkası için ,erkek arkadaşın ,eşin için değil önce kendin için karar verip,yaptırmalısın..bn çok rahatsız oluyordum bikini giydiğinde bile belli oluyor düşün,dediğin gibi hijyen kısmı var ..artık dayanamıyordum biraz para briktirmiştim ve yaptırmaya karar verdim..ameliyata bile tek gideceğim söyleyebileceğim bir kız arkadaşım da yok ki ,gir koluna git..cesaretimi topladım yarın 1.gibi ameliyat şişli hastanesinde..sonuçlar inşallah iyi olur akşamınd hemen yazarım sana..

Canım hiç bunlara kafanı takma..herşeyden önce sen önemlisin..eğer bu durumdan sen şikayetçiysen,başkası için ,erkek arkadaşın ,eşin için değil önce kendin için karar verip,yaptırmalısın..bn çok rahatsız oluyordum bikini giydiğinde bile belli oluyor düşün,dediğin gibi hijyen kısmı var ..artık dayanamıyordum biraz para briktirmiştim ve yaptırmaya karar verdim..ameliyata bile tek gideceğim söyleyebileceğim bir kız arkadaşım da yok ki ,gir koluna git..cesaretimi topladım yarın 1.gibi ameliyat şişli hastanesinde..sonuçlar inşallah iyi olur akşamınd hemen yazarım sana..

istersen gelebilirim yanına gerçekten bak destek olmak amaçlı

istersen gelebilirim yanına gerçekten bak destek olmak amaçlı

teşekkürler canım ince düşüncen için istersen gel tabi yanlız olmak istemem merak ediyorsan,doktor hanımı da görmüş olursun asllında ..bir kız arkadaşıma tam olarak durumu anlatamasamda teklifte bulundum sırnaşık şey işi var oda çalışıyor ayarlayabilrise gelecek ama kesin değil zor büyük ihtimal bilmiyorumkismile 3kız giderdik..bakalımeyvahedigeldismile

Tatlımmmm bak bitti gitti işte sağsalim ameliyatını olup çıktın şuanda evindesin :icecream: inşallah ağrısız kazasız belasız iyilişme sürecinide atlatırsın.:icecream:

Tatlımmmm bak bitti gitti işte sağsalim ameliyatını olup çıktın şuanda evindesin :icecream: inşallah ağrısız kazasız belasız iyilişme sürecinide atlatırsın.:icecream:

korkutmak gibi olmasın ama çok ağırdı ya..inşallah biran önce iyileşirim..öyle hafif bir durum değil ki..buarada canım benim çok teşekkür ederim yanımda oldun bana destek verdin...Allah'ım korusun seni hep...:1rolleyes:

Valantino geçmiş olsun arkadaşım. Ben çok korkuyorum. Umarım ben de en kısa zamanda yaptırıp burda paylaşırım senin gibi. :)

Valantino geçmiş olsun arkadaşım. Ben çok korkuyorum. Umarım ben de en kısa zamanda yaptırıp burda paylaşırım senin gibi. :)

sağol canım benim öyle korkmuyordum ben alt tarafı biraz deri parçası kesilecekti tek başıma gittim hatta ..sonra bir arkadaşım sağolsun ameliyattan sonra geldi..:)tekrar teşekkürler burdan ona..ama okadar ağır bir ameliyat geçirdim ki narkozunda etkisiyle..birara uyandım ameliyattan sonra bir kriz geldi üşüme falan nefes alamadım..sonra düzeldim ama eve dönene kadar neler çektim mide bulantısı,ağrı,tansiyonum hep düştü..hala sızıntı şeklinde kanamam var ama biraz da ben geçen sene ciddi bir trafik kazası geçirdim bazı organlarımı kaybettim 2 lt kadar kan kaybettim falan ondada bünyeme ağır gelmiş olabilir bu ameliyat..çünkü okuyorum siteden bu gibi şikayetleri olan hiç olmamış..hatta hemen ertesi günü iş başı yapabilirsiniz diyorlar..korksanda bir fayda yokopuyorumnanaktan çok şükür evimdeyim ve düne göre daha iyiyim:lepi: umarım hemen toparlanırım merak ediyorum ya şişliklerde inince nasıl olacak..:Saruboceq: inşallah memnun kalırım bir problem çıkmaz...tekrar bir operasyonu kaldıramam ya..akannehir

Ben İzmir'de yaşıyorum. Şu durumda ameliyatımı İstanbul'da yaptırıp dönmek hiç de mantıklı görünmüyor.Ay ben napıcam? İzmir'de iyi bi doktor bilen yok mu bu ameliyatı güzel yapan?

Canım yaa sen kaça yaptırdın bu ameliyatı sakıncası yoksa paylaşır mısın?

valentino46 şuanda dinleniyoduropuyorumnanaktan onun yerine bende cevap verebilirm bende yanındaydım çünkü.bildiklerimi anlatabilirmkaydirigubbakcemile2.ameliyatı pelin ilbeyi ye oldu ameliyat olduğu hastanede güsel bi hastaneydi.1500 tl ye oldu ameliyatı.

valentino46 şuanda dinleniyoduropuyorumnanaktan onun yerine bende cevap verebilirm bende yanındaydım çünkü.bildiklerimi anlatabilirmkaydirigubbakcemile2.ameliyatı pelin ilbeyi ye oldu ameliyat olduğu hastanede güsel bi hastaneydi.1500 tl ye oldu ameliyatı.

teşekkürler Luckyciğim evet dinleniyordumm :) umarım sende olur kurtulursun yazarsın foruma artık :))

X