Premature Bebekler 23 haftalık doğurdum

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
var canım masal kızımız var , saglıkla buyuyor instramdan da takip teyim ,
evet çok zor gunler geçirdiler ama herşey geride kaldı

darısı sana inşallahhh , anne sütü bulmaya çalış ,

Allah yavrunuzu korusun sağlığına kavuştursun biran önce inşallah.

6 aylık doğupta yaşamaz teyzemin kızı şuanda masallah okula başladı.

Dua edin inşallah yavrunuzda hayata tutunur.

İnşAllah evine kızınlar sağsalim dönersin cnm benımm.AMİNNNN❣

2016 Temmuzda arkadaşımın kızı minik ipeğimiz 5 buçuk aylıkken 600 gr doğmuştu 2 yaşına yaklaştı şuan maşallah çok güzel ve sağlıklı.
Darısı başınıza olsun inşallah dua et bol bol Rabbim ömür verdiyse yaşayacaktır :KK200:
Dualarım minik kızına ve sana Allah yardımcınız olsun :anne:

MMerhab ben bu akşm 18.35de ilk bebeğimi normal doğum ile dünyaya getrdim size sorm 560gr doğan 23+0haftalık yada daha küçük bana umut olacak bildiklerniz varmı? Ben yeterince farkındaym şansımın çok az olduğunun doktr bile %10 yaşar dedi

Bebisin ve sen nasilsiniz canim Dualarim sizinle

Malesef kızımı kaybettim 7. Güne dayanamadı miniğimin kalbi

Allah dayanma gücü versin. Benim kızım da 6 gün yaşadı. Onlar şimdi en güzel yerdeler. Allah cennette kavuştursun hepimizi. Bir belgeselde izlemiştim, hangi hayvan olduğunu hatırlamıyorum ama penguen gibi gözümde canlanıyor. Anne ve baba penguenler toplanmışlar, hayata hazır olan yavrular da yerlerinden çıkıp geliyorlar. O kalabalık içinde her yavru daha önce görmediği anne babasını tanıyor. Nasıl bir mutluluk yaşıyorlar anlatamam. Kızımı kaybettikten sonra aklıma geldi belgesel. Sanki bizler de yavrularımızla böyle bir buluşma yaşayacakmışız gibi hissettim. Ama eminim ki Allah bize daha güzelini yaşatacak. Sadece sabır.

Allah dayanma gücü versin. Benim kızım da 6 gün yaşadı. Onlar şimdi en güzel yerdeler. Allah cennette kavuştursun hepimizi. Bir belgeselde izlemiştim, hangi hayvan olduğunu hatırlamıyorum ama penguen gibi gözümde canlanıyor. Anne ve baba penguenler toplanmışlar, hayata hazır olan yavrular da yerlerinden çıkıp geliyorlar. O kalabalık içinde her yavru daha önce görmediği anne babasını tanıyor. Nasıl bir mutluluk yaşıyorlar anlatamam. Kızımı kaybettikten sonra aklıma geldi belgesel. Sanki bizler de yavrularımızla böyle bir buluşma yaşayacakmışız gibi hissettim. Ama eminim ki Allah bize daha güzelini yaşatacak. Sadece sabır.
Rabbim sizlerede sabır versin inşallah ahirette kavuşuruz inşallah yavrularımıza

X