2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Negatif alan arkadaşlar üzülmeyin vardır bir hayır bende iki ay önce negatifi aldım hemen toparladım kendimi bugün test yaptım 219 çıktı beta kızlar birde ben transfer öncesi hacamat yaptırdım faydası olduğuna inanıyorum
Nerene hacamat yapdirdin transferden kac gun onceden yapdirdin

Kizlar bende erken gebelik testi aldm ama şimdi yapıp yapmamak arasında kaldım ne diyorsunuz tam 1 hafta önce transfer oldu 5. Gün embriyosu ☺️
Bence dene ama çıkmayabilirde diye düşün ben oğlumda 8.gün kaset test yapmıştım çıkmıştı ben dayanamam yapıcam 1 hafta sonra 🤣🤣

Bizim süreçler nasıl olacak artık acaba ikinci adeti bekleriz galiba yine
Kan tahlilinden de negatifi alırsak ilacı bıraktırır sonra bir hafta içinde falan regli oluruz. Muhtemelen biraz vücudumuz dinlensin diye 2 ay kadar sonra tekrar başlayalım der ama doktoruna göre değişir. Ben sürece tekrar hemen başlamayı düşünmüyorum.6 7 ay kadar sonra baslarim muhtemelen sürekli hormon almakta iyi değil.
Neden olmadığına anlam veremedim sadece bakıldığında kalite iyi herşey olması gerektiği gibiydi. Bir sebebi vardır illaki ama ne acaba doktorlarımız ona göre yönlendirme yapar senin başka embriyon varmıydı dondurulmuş?

Kan tahlilinden de negatifi alırsak ilacı bıraktırır sonra bir hafta içinde falan regli oluruz. Muhtemelen biraz vücudumuz dinlensin diye 2 ay kadar sonra tekrar başlayalım der ama doktoruna göre değişir. Ben sürece tekrar hemen başlamayı düşünmüyorum.6 7 ay kadar sonra baslarim muhtemelen sürekli hormon almakta iyi değil.
Neden olmadığına anlam veremedim sadece bakıldığında kalite iyi herşey olması gerektiği gibiydi. Bir sebebi vardır illaki ama ne acaba doktorlarımız ona göre yönlendirme yapar senin başka embriyon varmıydı dondurulmuş?
Geride kalan var canım senin var mı ?
Bende aynı şekilde düşünüyorum biraz ara vermek iyi gelir

Nerene hacamat yapdirdin transferden kac gun onceden yapdirdin
Transferden 4 gün öncesi yaptırdım hacamat yapan kişiye durumu anlatırsanız onlar bilir zaten kuyruk sokumu bölgesine yaptılar birde ben covid aşısı olmuştum onun etkisini de geçirmek istiyorum dedim sırtıma ve sokumuna bardak vurdu çokta iyi geldi gerçekten etkisi olduğuna inanıyorum çünkü benim eltimde ilk transfer oldu tutmadı ikincisinde hacamat yaptırdı onunda pozitif oldu şimdi kızı bir yaşında

Ben baya yoğun belirtiler yaşadım kasıklarım da batma ağrı vardı bel agrisi vardı ve halen var bide özellikle geceleri çok üşüyorum uykuda da ateş basiyordu. Şimdi de goguslerimde hassasiyet başladi
Merhaba , belirtileriniz kaçıncı günden itibaren başladı acaba , hayırlı olsun bu arada 🧿❤️

X