2023💕 Eylül 💕Ekim💕Kasim💕Aralik ve sonrasi gebelik bekleyenler 💕

Olur Allahın izniyle bunun aslında kimyasal gebelik ya da haftanın yüksek olması çok farketmiyor her aşamadaki olumsuzluklar zor rabbim yardımcımız olsun. İnşallah bu sayfada güzel haberlerimizi de paylaşabiliriz dualarımda sadece kendime değil benim gibi evlat isteyen her aile için dua ediyorum. 🙏❤️

Mutlaka yaz inş güzel haberlerini alırız :)
Ayy regl ağrılarım kramplarım iyice arttı, yarın regl gelir.😔
Bu sitede pregnacare him&her takviye gıdayı çok gördüm. Sipariş verdim. Bu ay da onu kullanayım. Bazen kendimi delirmiş gibi her yere koşan biri gibi hissediyorum😮‍💨

Kızlar yarın bat günüm. Regl öncesi tüm belirtiler var sanırım regl olucam😟 yinede regl olana kadar insan sabırsızlıkla bekliyor acaba regl belirtisi mi hamilelik belirtisi mi diye ister istemez aklıma geliyor

Merhaba kizlar ben hala adet olmadim testlerde negatif gecikti yine of of 8 aralik yaptm bat gunu negatif adette olmadim test yapma hevesimde kalmadi ne hissettgmi bile bilmiyorum

ben 10 aralıkta regl oldum. yumurta çatlama takip etmiştim ovü testiyle ama çatlamaya göre değil kendi gelmesi gerektiği günde geldi. 14.gün de geldi. bat 6 ocak . hiç şansım yok gibi geliyor ama belki ucundan yakalarım :)

Selam kızlar
Ben bu topiğe kaydolduğumu unutmuşum hiç güncelleme yapmamışım. Bat günüm dün ya da bugündü. Bazen 28 bazen 29 gün olur. Henüz olmadım ama olursam güncellerim durumu inşallah da olmam 🙏🥰

Kızlar merhaba. Bugün adet gecikmemin 3.günü. Dün akşam test yaptım negatif çıktı. Sizce hamile olma ihtimalim var mı? Yarın kan vereyim diyorum. Belirtilerim göğüs hassasiyeti adet olacak gibi karın ağrısı ve sağ kasıkta batma. Bugünde sarı akıntı başladı. Lütfen yardımcı olur musunuz🙏🏻 geç döllenme olabilir mi? Ve geç döllenme sadece adet düzensizliği yaşayanlar da mı olur benim adetim hep çok düzenliydi.

sen çatlatma iğnesi kullanmışsin galiba 10. Gün dün lekelenmem oldu iki damla adet sancısı ve bel ağrısı da oldu geçti tekrarlamadi bugün testim yine silik çıktı sence yerleşme kanaması olabilir mi testin önce negatiflesmesi mi gerek gitgide koyulassa da hamile sayılır mıyım
Kızlar aranızda başka çatlatma iğnesi yaptıranlar varsa yorum yapar mısınız

IMG_20231209_103009.jpg

Bu şekilde testlerim

Eklentiler

• IMG_20231211_163005.jpg
    IMG_20231211_163005.jpg
    102,1 KB · Görüntüleme: 30
sen çatlatma iğnesi kullanmışsin galiba 10. Gün dün lekelenmem oldu iki damla adet sancısı ve bel ağrısı da oldu geçti tekrarlamadi bugün testim yine silik çıktı sence yerleşme kanaması olabilir mi testin önce negatiflesmesi mi gerek gitgide koyulassa da hamile sayılır mıyım
Kızlar aranızda başka çatlatma iğnesi yaptıranlar varsa yorum yapar mısınız
IMG_20231211_181918.jpg
ben de 28 kasımda çatlatma oldum, hala çizgi gözüküyor ama koyulaşma da yok 🥲

Kızlar ya çatlatma iğnesi prosedürünü bana da anlatır mısınız? Bizim 11 ay oldu bebek olmadı yılbaşından sonra aşılama düşünüyoruz ama öncesinde acaba bunu da bir denesem mi diyorum.
Adetin kaçıncı günü iğneler yapılmaya başlanıyor, doktora kaçıncı gün gitmek gerekir?
Sürekli doktora gitmem gerekiyor mu yumurta takibi için? İşten çok sık izin almam zor ama kaç kez gitmek gerekiyor?
Kaç gün yumurta geliştirmeden sonra çatlatma iğnesi yapılıyor?

X