2023 1.Sınıf Anneleri

Kızlar alintilayamadim hayırlı olsun hepimizin yavrusu için ❤️ evet biraz cildirmali gecicek belki ama bakalım güzel olur inşallah :)) ay ben çocuktan çok heyecanlıyım şaka gibi 😃😃 arkadaşım ilk çocuk olduğu için boylesindir dedi ama bilmiyorum. Bak bana benim ikinci çocuk sıfır heyecan diyor 😃
Ben de aynıyım valla güzel heyecanlar , hepimize hayırlı olsun. Çok mutlu ve eğlenceli bir eğitim hayatları olsun inşallah🙏 Allah hep iyi insanlarla karşılaştırsın 🙏☺️

Bizim de ilk heyecan ☺️

Güzel olacak bir miktar çıldırırız ama o da sevdaya dahil 😅
Merhaba Ne durumdasınız ?
Ben arada çıldırıyorum sonra vicdan azabından uyuyamıyorum :KK43:
Sesim yükseliyor aksi durumda asla yapmak istemiyor ödevi bırakmak istiyorum diyor :KK43:

Merhaba Ne durumdasınız ?
Ben arada çıldırıyorum sonra vicdan azabından uyuyamıyorum :KK43:
Sesim yükseliyor aksi durumda asla yapmak istemiyor ödevi bırakmak istiyorum diyor :KK43:
Merhaba, Kaç doğumlu çocuğunuz?
Benim oğlum 2016 Ekim doğumlu. 2 sene anaokuluna gitti öncesinde. Sanırım bu sebeplerden ötürü korktuğum kadar zorlamıyor. Net kurallarımız var bunun dışında. Saat 9 da yatılacak. O saate kadar bitiremezsen sen bilirsin öğretmenine açıklarsın diyorum. Öğretmenimiz de eksik ödev yapanı tenefüse çıkarmıyor ödevi tamamlatıyor. Tenefüs aşkına bitirmek istiyor benimki de.
İnsan ister istemez gerilir sizi çok iyi anlıyorum ama size karşı değil de kendine ve öğretmenine karşı sorumlu olduğunu düşünürse süreç daha sorunsuz geçebilir bence.

Merhaba, Kaç doğumlu çocuğunuz?
Benim oğlum 2016 Ekim doğumlu. 2 sene anaokuluna gitti öncesinde. Sanırım bu sebeplerden ötürü korktuğum kadar zorlamıyor. Net kurallarımız var bunun dışında. Saat 9 da yatılacak. O saate kadar bitiremezsen sen bilirsin öğretmenine açıklarsın diyorum. Öğretmenimiz de eksik ödev yapanı tenefüse çıkarmıyor ödevi tamamlatıyor. Tenefüs aşkına bitirmek istiyor benimki de.
İnsan ister istemez gerilir sizi çok iyi anlıyorum ama size karşı değil de kendine ve öğretmenine karşı sorumlu olduğunu düşünürse süreç daha sorunsuz geçebilir bence.
Benimkiler 2017 Mart doğumlu 2 ay erken doğdular ama sonuçta yaş bu :)
Aslında benim ikiz ve biri çok isteksiz mesela piyanoya gidiyor onda hiç öyle değil ödevlere karşı gayet istekli :)
İsteksiz olunca ağlamaya başlıyor korkuyor geriliyor halbuki öğretmeni de ben de sakinim ama sonra sonra insan gerilip sesi yükseliyor :KK43:
Öğrenmede sıkıntısı yok yapmamak için yaptığı hareketler falan geriyor beni.

Benimkiler 2017 Mart doğumlu 2 ay erken doğdular ama sonuçta yaş bu :)
Aslında benim ikiz ve biri çok isteksiz mesela piyanoya gidiyor onda hiç öyle değil ödevlere karşı gayet istekli :)
İsteksiz olunca ağlamaya başlıyor korkuyor geriliyor halbuki öğretmeni de ben de sakinim ama sonra sonra insan gerilip sesi yükseliyor :KK43:
Öğrenmede sıkıntısı yok yapmamak için yaptığı hareketler falan geriyor beni.
çok ödev veriyor mu öğretmeniniz? Canım benim ya yoruluyor ya da sıkılıyor belki 😞

Ben de gerilirdim kesin, zamanla oturacaktır bol sabır diliyorum tüm 1. Sınıf annelerine 🙏

çok ödev veriyor mu öğretmeniniz? Canım benim ya yoruluyor ya da sıkılıyor belki 😞

Ben de gerilirdim kesin, zamanla oturacaktır bol sabır diliyorum tüm 1. Sınıf annelerine 🙏
Evet ödev çok veriyor üstüne yapanı yapmayanı grupta ifşa ediyor o insanı üzüp yarışa sokuyor 😑🤯

Slm anneler benim oğlum da 1. Sınıfa gidiyor p harfine bugün geciyorlar sizde durumlar nedir? Okumayi söktü fakat heceleyerek okuyor öğretmeni hizlanmasi lazim diyor, harfleri bitmedigi için oglum okumayi bilmiyorum diyor daha o ogrenmedigi harfler varmış 🤦🏻‍♂️

X