2023 1.Sınıf Anneleri

Mikan

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2018
14.511
32.790
Herkese merhabalar 🙋‍♀️

Oğlum 1. Sınıfa başlıyor. Heyecanlı bir süreç, bir miktar stres de içerebilir🤭 Fikir alışverişi olsun diye konuyu açıyorum. Sizler ne durumdasınız? Sohbet edelim ☺️

Hepimize Allah kolaylık versin gerçekten çok heyecanlı ve Zorlu bir süreç olacak

Hepimize Allah kolaylık versin gerçekten çok heyecanlı ve Zorlu bir süreç olacak
En başta oluşturulacak düzen çok önemli, istikrarlı olursak sonuç güzel olur inşallah 🙏

Herkese merhabalar 🙋‍♀️

Oğlum 1. Sınıfa başlıyor. Heyecanlı bir süreç, bir miktar stres de içerebilir🤭 Fikir alışverişi olsun diye konuyu açıyorum. Sizler ne durumdasınız? Sohbet edelim ☺️
Salı gunu oryantasyon surecıne gırıyor bızım okul. Kucukler ama 1.sınıflar.bol bol ela lale ellıycez

Merhaba :) bizim bugün tanışma oldu sadece yarın 2 saat kalacaklarmis. İhtiyaç listesi verdiler onları etiketledim azonce ❤️ ilk çocuğum ilk heyecan bakalım neler bekliyor bizi :)
Bizim de ilk heyecan ☺️

Güzel olacak bir miktar çıldırırız ama o da sevdaya dahil 😅

Kızlar alintilayamadim hayırlı olsun hepimizin yavrusu için ❤️ evet biraz cildirmali gecicek belki ama bakalım güzel olur inşallah :)) ay ben çocuktan çok heyecanlıyım şaka gibi 😃😃 arkadaşım ilk çocuk olduğu için boylesindir dedi ama bilmiyorum. Bak bana benim ikinci çocuk sıfır heyecan diyor 😃

X