İlköğretim Yorum ve Soruları 2021-2022 yılı 1. Sınıf anneleri burayı

Adrese dayalı olarak otomtk kayıt yapılıyor evet.bizim öyle oldu.adres değiştirdiğimiz için şimdi başka okula kayıt aldik

Bende kaydını yaptırdım beklemedeyiz ama çok korkuyorum uzaktan olursa diye nasıl yaparız bilmiyorum 1. Sınıf çok önemli

Selam Bayanlar👋👋👋 Bu yıl evimin tek bebegi oglum okula basliycak 😊😊😊 Tarif edilemez duygular icindym en son kendim okula baslarkn heycnlydm bide simdi😀 benim gibi olan anneleri yorumlara davet ediyorum😊 He bide kayıt yaptiran varmi ?
MERHABA,
Bende birinci sınıf annesi olacağım benim oğlum 6 yaş 4 aylık başlıcak çok endişeliyim umarım herşey yolunda olur.
izmir atakent mehmet seniye özbey ilkokuluna gidicek oğlum biz kayıt yaptırdık.31 agustos ta uyum haftası gerçekleşecek
tecrübeli annelerden yorum destek bekliyorum bizi birinci sınıfta neler bekliyor acaba.

MERHABA,
Bende birinci sınıf annesi olacağım benim oğlum 6 yaş 4 aylık başlıcak çok endişeliyim umarım herşey yolunda olur.
izmir atakent mehmet seniye özbey ilkokuluna gidicek oğlum biz kayıt yaptırdık.31 agustos ta uyum haftası gerçekleşecek
tecrübeli annelerden yorum destek bekliyorum bizi birinci sınıfta neler bekliyor acaba.

Hayirli olur ins tum cocuklarimiza rabbm hepsine zihin acikligi versn 😇 ben dün okula bise sormak icin ugradm fakat 31 inde uyum haftasi olmuycak daha yazi gelmedi meb'den dediler 6 eylulde direk gidiceklerms kapida ki gorevli oyle dedi ama umarm oyle olmaz uyum haftasi 1 ler icin cok onemli 6 eylulde şahsen ben pat die cocugumu birakip gelemem alismadan artık hayirlisi bilemiyorm bizde hem hem tatli bi telaş korku hepsi bi arada sanki ben yenidn okula basliycm🙈

meb bakanı acıkladı 1 eylülde olacakmış uyum üç gün çok sıkıntılı olacak belliki çünkü bizi içeri almıcaklar çocuklar kaygılanır ağlarlar sanırım

meb bakanı acıkladı 1 eylülde olacakmış uyum üç gün çok sıkıntılı olacak belliki çünkü bizi içeri almıcaklar çocuklar kaygılanır ağlarlar sanırım
Uyum haftasi olcagi icin alirlar yani umarm alirlar ben cocugumu pat die birakip cikamam alismadan sudan cikms baliga döner ana okulunada gitmedi yani sokmazlarsa sıkıntı

X