2018'de Yunanistan tatili planlayanlar!!

Valensiya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2016
833
973
Merhaba bayanlar lütfen bilgisi olan bi el atsın :)
2018 yaz için arkadaş grubumuzla ailece tatile gitmeyi planlıyoruz..
Turla mı gidelim bireysel mi gidelim ??
Hangi bölgeyi tavsiye edersiniz?
Nerede kalmalı eğlenceyide seven kişileriz
Tecrübeli olanlarrr yardımcı olursa çoook seviniriiim belki başka düşünenlerede ön ayak olmuş oluruz :KK48:

Bizde arkdslarla Romanyaya gidecektik.Sevgililer gunu kampanyasida vardi.Fiyat cok uygundu.Malesef benim sınavlara denk geldi gidemiyorum.Nisan gibi Yunanistan a gitmeyi çok istiyorum gidenler bilgi verirse iyi olurdu.Bizde gezmeyi seven bir grubuz.Daha önce hiçbirimiz gitmedik.Bide uygun yerlerde kalmak mantikli ogrenci olarak.Onemli olan gezmek.Pahalıya gerek yok.Uygun fiyatlı önerileri olan olursa tavsiye alırım.

Geçen yıl yunanistan
Thasos adasında tatil yaptık inanılmaz güzeldi
Eğlencesi ve deniz
Biz orjinal tür ile gitmiştik
Hele yemekler ve uzo bizdeki rakı diyelim tazecik balıklar
Kısaca çok memnun kaldık

Yunan Adalarını topluca görmek için en güzel yol gemi ile bence. Daha önce birkaç kez Çeşmeden Sakıza, Kuşadasından Samos ve Bodrumdan Kos'a gittik. Bizim sahillerden feribot ile karşıya geçip o adayı dilediğinizce gezebilirsiniz. Ama en çok geçen sene gittiğimiz vizesiz gemi turundan keyf aldık. Vize derdi ile uğraşmadan Santorini, Mikonos, Girit ve Rodos u gezdik. Gemide yemekler ve showlarda oldukça iyiydi. Turu www.cruisesinturkey.com dan satın aldık, sorunsuz gidip geldik. Hala çalışıyorsa Duygu hn a tekrar ilgisinden dolayı teşekkür ederim.

X