2013 mart anneleri 41 yasin okuyor

SuRMeLi66

CANIMIN 3Ü KIZLARIM 👭 👱‍♀️
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2009
6.151
5.671
Hanımlar kaç tane okuyacaksınız onuda söyleyin ve ne zamana kadar okuyalım bu arada dualamasını ben yapamam daha önce hiç yapmadım.. Normal hatim duasımı yapılıyordu ? neyse ben 3 tane alıyımda açığımız olursa alırım yine..

41 yasin okuyacakların listesi:

Kayra
Surmeli 3
Sifaa 3
sweet85 1
nifado 5
nur
tweety_07
rose_21
gizemm79
sudee
maralgozlu
bahar616
eceli54
mihs
cilek7879
porselen bebek
gullusah83

Son düzenleme:
canım hayırlı-uğurlu olsun bu huzurlu topiğimiz :KK31::nazar::nazar::nazar:

ben de 3 tane alayım Yüce Rabbim dualarımızı kabul buyursun inşallah :nazar::nazar::nazar:

hayırlı olsunn..allahım kabul etsin rabbbim inşallahh.. sürmelicim toplamda kaçtane okunması gerekiyor peki? 41 mi okucaz?diğer topiğe yazdım buraya da yazıyım canım 3 tane bende alıyım :KK34:

ha canım birde her dönüşte dua olarak ne diyelim? yavrularımızı sağlıklı sıhhatli kucağımıza almamız ve kolay doğum gerçekleştirmemiz için dua mı edelim?

diğer topiğimize de yazdım 3 tane de ben okurum ama ne zamana kadar onu da yaz sürmeliii..ve bittiğinde burda toplanalım belli gün ve saatimiz olsun çok da uzak bir zaman olmasın ama

eğer olursa bende okumak istiyorum hepimiz aynı akşammı başlıyacağız bende 2 tane alırım bir akşamda bütün arkadaşlar toplam 41ri tamamlıyacağız heralde her akşam okuyacakmıyız? ona göre başlayacağım bu akşam başlayımmı?

sürmeli banada 3 yazabilirsin canım...
hafta hafta yapsak örneğin;
cumartesi pazar yine yasini şerifin dağlımını yapsak..
hafta içi okunsa
cuma bağışlasak nasıl olur?sonra tekrar başa dönse...
acaba her hafta yetişebilirmiyiz bu düzeni oluşturmaya:44::44:

gunaydın
konuyu cok net anlayamadım kı ben
hergunmu okuncak aldıgımız adetlerı bellı gune kadarmı?
hergunse ancak 1 tane okurum
haftralıksa farklı
ben yıne yapabılcemı solım
2 dıyeyım :KK49:

bende 3 tane okurum :KK34: ama ne zamana kadar okuyacaz o netleşse bir de dua olarak ne diyelim niyetimiz ne olsun :44:

Kayra
Surmeli 3
Sifaa 3
sweet85 1
nifado 5
nur 3
tweety_07 3
rose_21 3
gizemm79
sudee
maralgozlu
bahar616 2
eceli54
mihs
cilek7879 2
porselen bebek 3
nuriscan 3
gullusah83 3

Toplam 31 yasin
Kalan 10 yasin

Hadi listedeki diğer hanımlar kaç tane okuyacaksanız 10 taneyide size bölüştürüyümde Nurumun dediği gibi cumaya kadar okunsun akşamda bebeklerimize bağışlıyalım olmaz mıı..

canım niyetimiz belli mart annelerinin yavrularını sağlıklı sıhhatli kucağına alması diye niyet edelim..

Aslında yasinlerimizi okurken niyet ederken hepimize dua etsekte cuma gününe kadar bitirsek :44:

bugün değil de yarın okuyabileceğim ancak haber vereyim dedim. bugün temizliği bir hamlede bitireyim de yarın sakin sakin okuyayım olur değil mi?

Kayra
Surmeli 3
Sifaa 3
sweet85 1 OKUNDU
nifado 5
nur 3
tweety_07 3
rose_21 3
gizemm79
sudee
maralgozlu
bahar616 2
eceli54
mihs
cilek7879 2
porselen bebek 3 OKUNDU
nuriscan 3
gullusah83 3

Toplam 31 yasin
Kalan 10 yasin

Hadi listedeki diğer hanımlar kaç tane okuyacaksanız 10 taneyide size bölüştürüyümde Nurumun dediği gibi cumaya kadar okunsun akşamda bebeklerimize bağışlıyalım olmaz mıı..

OKUYANLARI listede işaretledim..

Son düzenleme:
X