2 senelik sebepsiz infertileden sonra dış gebelik yaşadım , DIŞ GEBELİK YAŞAYANLANLARLA DERTLEŞMEK İSTİYORUM

Dış gebelik ameliyatı olan var mı ? Benim durumumu yaşayanlarla dertleşmeye ihtiyacım var ???
Geçmiş olsun. Bende 3. bebek kaybımı dış gebelik olarak yaşadım malesef hikayem acı benimde dış gebelik en kötüsü idi şimde de korkuyorum elimde değil.5 senelik evliyim nasip olmadı tekrar düşük olurmu korkusu ile yaşıyorum

Ben de dış gebelik tanısıyla tedavideyim. Çok şükür şu an için ameliyat olmadım, iğnenin etkili olacağına dair inancımı yüksek tutmaya çalışıyorum.

Geçmiş olsun. Bende 3. bebek kaybımı dış gebelik olarak yaşadım malesef hikayem acı benimde dış gebelik en kötüsü idi şimde de korkuyorum elimde değil.5 senelik evliyim nasip olmadı tekrar düşük olurmu korkusu ile yaşıyorum
O kadar haklısın ki … insan tekrardan kötü deneyimler yaşamak istemiyor. Olumsuz düşünüp kötüyü çagırmamaya çalışalım inşallah

Dış gebeliğin ağrısı tam olarak ne zaman sonlanıyor? Çok geçmiş olsun hepinize bu arada💕
Benim şiddetli kasık ağrılarım hiç geçmiyordu , kapalı ameliyat oldum . Ameliyattan sonra rahatladım. İlk gebeliğim diye o ağrıları normal sanıp başlarda katlanıyordum. Dış gebelik çok zormuş normal gebeliğin yanında . Allah kimseye göstermesin.

Benim şiddetli kasık ağrılarım hiç geçmiyordu , kapalı ameliyat oldum . Ameliyattan sonra rahatladım. İlk gebeliğim diye o ağrıları normal sanıp başlarda katlanıyordum. Dış gebelik çok zormuş normal gebeliğin yanında . Allah kimseye göstermesin.
Çok geçmiş olsun pekı iğne tedavisi görüp de mi ameliyat oldunuz? Yoksa direkt ameliyat mı oldunuz? Ameliyat kapalı mıydı?

X