2,5 AYDA 14 KG

Doraaa1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2016
22
31
43
Yillarca en medyatik,en pahali diyetisyenlere gidip ,piyasada ölüme davet zayiflama ilac ve ürünlerini içip,en iyi spor aletlerini evime kurup,en son lazer slim lipo yöntemiyle 6 kg yağ çektirip zayiflayamayan ben;74.3 kg ile diyetisyenimle tanistim...bana yillardir çözemedigim dogru ve aci çekmeden aç kalmadan zayiflamanin mantigini ögretti.hedefe varana dek yasamimdan cikardigim yiyeceklerle sifir spor ve 2.5 ayda 14 kg gitti.sadece net karar verdim.ve hedefe varişa dek istikrar sabir.. cok buyutmusum.simdi 60 kg im..olay buymuş..

Eklentiler

• img1478522868532.jpg
    img1478522868532.jpg
    62 KB · Görüntüleme: 2.850
tebrik ederim :KK9: aslinda cok zor degil sadece bogazimizi biraz tutmak ve istikrarli olmak lazim

Yillarca en medyatik,en pahali diyetisyenlere gidip ,piyasada ölüme davet zayiflama ilac ve ürünlerini içip,en iyi spor aletlerini evime kurup,en son lazer slim lipo yöntemiyle 6 kg yağ çektirip zayiflayamayan ben;74.3 kg ile diyetisyenimle tanistim...bana yillardir çözemedigim dogru ve aci çekmeden aç kalmadan zayiflamanin mantigini ögretti.hedefe varana dek yasamimdan cikardigim yiyeceklerle sifir spor ve 2.5 ayda 14 kg gitti.sadece net karar verdim.ve hedefe varişa dek istikrar sabir.. cok buyutmusum.simdi 60 kg im..olay buymuş..
Kilolu resimde ne kadar yaşlı gozukuyorsunuz zayiflamakla kalmamış 19 yaş genclesmissiniz tebrik ederim :)

D Doraaa1 tebrik ederim. :) Çok gerçi 2.5 ayda 14 kilo vallahi şaşırdım inşallah sağlıklı şekildedir ve ve geri almazsın umarım çok güzelleşmişsin resmini de gördüm. :)
Neler yaptın mesela? Neler yiyip içtin? :)
2 ay et balik tavuk salata arasinda döndüm cnm bol su yeşil çay diyetisyen gozetiminde.2 ay sonra oglenleri haslanmis sebze brokoli lahana havuc kanabahara dòndüm..ilk ay 7,5 kg gitti ara ögun yapmadim gerek duymadim

2 ay et balik tavuk salata arasinda döndüm cnm bol su yeşil çay diyetisyen gozetiminde.2 ay sonra oglenleri haslanmis sebze brokoli lahana havuc kanabahara dòndüm..ilk ay 7,5 kg gitti ara ögun yapmadim gerek duymadim

Selamm :)
Karataya benzettim tarzını. :)
Ara öğünsüz ve tavuk sebze ağırlıklı. :)

[QUOederim raaa1, post: 48883447, member: 797691"]Yillarca en medyatik,en pahali diyetisyenlere gidip ,piyasada ölüme davet zayiflama ilac ve ürünlerini içip,en iyi spor aletlerini evime kurup,en son lazer slim lipo yöntemiyle 6 kg yağ çektirip zayiflayamayan ben;74.3 kg ile diyetisyenimle tanistim...bana yillardir çözemedigim dogru ve aci çekmeden aç kalmadan zayiflamanin mantigini ögretti.hedefe varana dek yasamimdan cikardigim yiyeceklerle sifir spor ve 2.5 ayda 14 kg gitti.sadece net karar verdim.ve hedefe varişa dek istikrar sabir.. cok buyutmusum.simdi 60 kg im..olay buymuş..[/QUOTE]
Tbr ederşm darısı bana inşallah neler yaptınız anlatabilirmisiniz sabah öğlen akşam menüde ne vardı yardımcı olursanız sevinirim

AYYY canm ne güzel ya hayatından neleri çıkardın acaba bi cevaplayabilirmisin inan çok ihtiyacım var ve benm tam 35 kilo fazlam var

X