160 kg.BİTİŞ VE YENİ DOĞUM TARİHİM 6 ARALIK...

Son hiz devam annem babam ankaradan geldi ama bozmam onlara yaptm yemek ben shake destek onlarda sen bozma dediler

harikasın..bu azimle devam edelim.bende gaza geldim bak şimdi..
az önce acaba süt tozu ekleyip bi kahvemı ıcsem dıyodum suan vazgeçtim..suya devam:)
140 altını gördüğünde motivasyon daha da artacak
ne kadar kalacak annenler?

harikasın..bu azimle devam edelim.bende gaza geldim bak şimdi..
az önce acaba süt tozu ekleyip bi kahvemı ıcsem dıyodum suan vazgeçtim..suya devam:)
140 altını gördüğünde motivasyon daha da artacak
ne kadar kalacak annenler?
Babam 15 gün diyor okadar kalır insallah hep 1 hafta olunca gitcem diye baslar hep kalsalar ya annem kemoterapi alıyor 3 yildır gelemiodu dr.izin verdi bu kez durumu iyi sayılır günümüze şükür

harika annenlerde yanında olmasına rağmen devam etmişsin ve bozmamışsın maşallah..
shake ile devam dimi?kaç oldun şuan
41.2 oldum yok kaçamak shake evet yıllarca boşa çekinmişim bundan korkmusum yemesende tabiki veriliyor ama para verip alınca daha bi disiplinli oluyorum galiba:)ramazan kadar kullanmayı düşünüyorum ,ayak agrılarm azalsın leslie baslıycam su an 0 spor oda olsaydı 10 giderdi bence

41.2 oldum yok kaçamak shake evet yıllarca boşa çekinmişim bundan korkmusum yemesende tabiki veriliyor ama para verip alınca daha bi disiplinli oluyorum galiba:)ramazan kadar kullanmayı düşünüyorum ,ayak agrılarm azalsın leslie baslıycam su an 0 spor oda olsaydı 10 giderdi bence

benım fıkrımı sorarsan şuan spor yapma kılo vermen durup yavaşladıgında sporu sok devreye.ozaman duraklama yada sabitlemeye fırsat vermemiş oluyorsun.sen bilirsin tabiki yinede..
bu hafta düz 41 olsan yıl sonuna kadar 9 hafta var.her hafta minimum 1 kg vermeye devam etsen bile 2019a 32 ile girersin:)
2019da da toplam 52 haftada 40 kg bile versen 2020ye 100 altında 90larda girersin..
ne müthiş bir hesaplama değil mi:)
bende 138,8leri görmüş biri olarak yazıyorum bunu tabi.tecrübe ettim yüksek kıloları

benım fıkrımı sorarsan şuan spor yapma kılo vermen durup yavaşladıgında sporu sok devreye.ozaman duraklama yada sabitlemeye fırsat vermemiş oluyorsun.sen bilirsin tabiki yinede..
bu hafta düz 41 olsan yıl sonuna kadar 9 hafta var.her hafta minimum 1 kg vermeye devam etsen bile 2019a 32 ile girersin:)
2019da da toplam 52 haftada 40 kg bile versen 2020ye 100 altında 90larda girersin..
ne müthiş bir hesaplama değil mi:)
bende 138,8leri görmüş biri olarak yazıyorum bunu tabi.tecrübe ettim yüksek kıloları
Ay insallah canım bayıldım hesabına öyle olucak insAllah dolabımda her ölcü kıyafet dolu 2 sene almasam kücüldükce giyecegim bunlar bile beni motive ediyor,iyi dileklerin için sagol

Mutluyum kızlar 139 u gördm bugün dostlar hayat güzel ama daha kimse süzüldn bile demiyo 15kg verince belki belli olacak 9 a yaklastı verdgm kilo

Mutluyum kızlar 139 u gördm bugün dostlar hayat güzel ama daha kimse süzüldn bile demiyo 15kg verince belki belli olacak 9 a yaklastı verdgm kilo
canim ben sana cok ozenmisdim bu kadar kilo verdin icin insallah eskisi gibi oluruz bende 126 kiloyum gecen sene 100kilo dusmustum simdi gine 126 yapiyorum olmuyo cok uzuluyorum

diyet nasil canim gidiyor ne yapiyosun kisaca anlatsana
Ben günde 4 litre su,kahvaltıda shake 2 saat sonra ara ögün meyva öglen yemegim sebze yemegi salata yogurt yada et salata 2.ara 3 saat sonra yumurta ve aksam yine shake bitki cayım var 4 bardakta ondan cok iyiyim zorlanmıyorumda böyle devam insallah

-15.5 artık etrafım zayıflıyorsun diyor bende ancak 15,20 verince süzülme etkisi yaratıyor alıştm artk kardesimde tüp mide oluyor hastanede aynı kg.lardayız Allahm nedir bu imtihanımız

Yitik sifanin izinde- diye bir face grubu var. Zayıflama değil. Sağlıklı beslenme üzerine. HZ. Muhammed in ( sav) beslenme tarzını merkeze alan. Ve denenmis bir sürü sağlıklı beslenme düzeninin harmanlanması bir program geliştirmis grubun kurucusu.
İki öğün beslenme var. Sıvı alim kuralları var. 8 aşama var. 3 ayda 15 kilo verenler var
Ben 4 yıldır kilo veremiyordum. Daha doğrusu iradem zayıftı. Bir turlt diyet yapamadım. Boyum 155. 70 kilo oldum en son. 3 ay diyet yaptım 4 yılın sonunda. 57.5 oldum. Dile kolay 12 kilo verdim. Ve birakir bırakmaz hiç koruyamadan şu an 66 kiloyum. Çünkü bırakır bırakmaz eski düzenime döndüm.
İşe başladım. İşe başlayacağım diye 57 olmuştum. Şimdi onlugum montlarim pantolonlarim olmuyor. 38 40 ve 42 Ler var. 44 almak zorundayım artık
Tekrar nasıl başlayacağım. 27 günlük kaza orucu borcum var. 8 gün tuttum geçen haftalarda. Gözüm döndü. 27 gunu bu sene muhakkak tutmaliyim. Ama bu sefer iradem iyice zayıflıyor

X