15 gün yumurta diyeti

ilk günlükten kendime selam yumurta diyetine başladım ama dünü milat almaya karar verdim
dün yediklerim
gündüz 4 fincan türk kahvesi 2 yumurta 1 bardak yulaf ve 2 kaşık yoğurt domates sosu biber pulbiber ve çökelekle çörekotulu fırında yapılan tuzlu kurabiye den 10 tane felan yedim 1 kaşık krem peynir bu tariften 18 tane çıktı yarısını kesin ben yemişimdir
patlıcan közü ile sarımsaklı yoğurt 1 portakal

şuan net kilomu bilmiyorum 105 veya 108 arası bi kilodayım hedefim 15 günde doksanlı kilolara düşmek

internette yumurta diyetlerini araştırdım özet olarak
bir öğün enaz 2 yumurtalı omlet yada haşlama yanında 2 kayısı ceviz ciğ badem veya 1 portakal kivi yada manadlina avakado gibi bi meyve istenirse 1 dilim ekmek yada az miktarda yulaf
bir öğün yeşillikler ve biçeşit et(tavuk balık hindi dana ..vs ) veya az yağlı sebze yemeği ve yine bi çeşit et veya içiniz alırsa yine yumurta
3. bir öğün yapmak isterseniz daha çok sebze veya unsuz çorbalardan
çay kahve serbest
sabah limonlu su içebildiğiniz şekersiz çaylar
2 öğün yapacaksak ilköğünü geç yemek sabah 11 gibi(ben pek uyamıyorum bu kurala diyet psikolojisi kalkar kalkmaz yemek istiyor canım ...)2. öğünü akşam 6-7 gibi zamanı kendi ayarlıycam
mesela bugunkendime yulaflı pırasalı sütlü omlet yaptım güya 11 de yicektim 8.30 da yemeye başladım tırtıklaya tırtıklaya 11.30 da bitirdim geriye portakalım kaldı akşama kadar

ilk günlükten kendime selam yumurta diyetine başladım ama dünü milat almaya karar verdim
dün yediklerim
gündüz 4 fincan türk kahvesi 2 yumurta 1 bardak yulaf ve 2 kaşık yoğurt domates sosu biber pulbiber ve çökelekle çörekotulu fırında yapılan tuzlu kurabiye den 10 tane felan yedim 1 kaşık krem peynir bu tariften 18 tane çıktı yarısını kesin ben yemişimdir
patlıcan közü ile sarımsaklı yoğurt 1 portakal
yeşil zeytin yedim birde 8 tane 1 adet kayısı

bakalım 90lara inebilecekmiyim yürüyebilirsem hergün 20 veya 30 dk yürüyüş planlıyorum ama kilom çok olduğu için hoptiri hoptiri yürüyemem ilk etapta 20 dk diyelim bacaklarımız açılsın

karbosuzluğa alışabilirsem devam edebilirm bu diyete diye düşünerek hayaller hayaller kurulmaya başlandı.. gerçekleri yaşayıp görebilmenin sayısız tecrübesi ile inşallah diyorum kendime

internete kalorisiz tarifler yazdım karşıma yağsız kırmızı mercimek köftesi ve karnıbahar kısırı çıktı üşenmezsem onlarıda birer gün yapıcam

normalde 48-50 beden giyiyorum şuan 48 beden biraz azap verici umarım 2 hafta sonra 46 beden ızdırap verici olur ..
şimdilik böyle

çok is kokusu vardı daha fazla yürünemedi.

2 lt su içme durumunu unutmuşum onada uymaya çalışıcam
yani 3 nokta var
diyet
su
yürüyüş hergün ne yediğimi yazmaktansa ki genelde yumurta ve et sebze aynı tarz ekstra ilginç yediğim şeyi veya kaçamak varsa onu itiraf edip su ve egzetsiz yürüyüş e okey yazıp öylede geçilebilir
ör:
diyet-ok
su-ok
yürüyüs-ok gibi
ama acelemmi var neden böyle yapiim dimi

erken yatma veya tv karşısındaki zamanda yemek yeme yerine başka bişey yapma gibi problemlerim var bide
geç yatarsam çok yerim tv seyredersem çok yerim bişeye çok üzülürsem veya sevinirsem çok yerim umarım bu 15 gün bunlar minimumda olur

15 gün yumurta diyeti için bugün 15. mesajım oldu yarında 14 mesajla anlatmaya çalışıım derdimi..

yumurta diyeti 2. gün
dün gece biraz zorlandım yediklerimi yinede yazacağım,
sabah 1 portakal 2 yumurtalı pırasa az sür yulaf yarım havuç ve dereotlu omlet yedim ama akşam serüvenim ton balığı ile başlayarak gece 12 ye kadar devam etti

ardından süzme yoğurtlu patlıcan köz avuç içi kadar beyaz peynir ve aldığı kadar zeytin yağlı pırasa yedim..

birde dizi izlerken 1elma ve çubuk kraker yedim aldığı kadar

biraz çok oldu ama bu sabah sadece elma yedim ve yanıma bişey almadım kahvaltılık bakalım gidişat nasıl olacak?

şu dizi izlerken bişey yeme alışkanlığımı napıcam bilmiyorum dizi izlerken bişeyler yemem lazım gibi bi hissiyat oluyor
su --ok
yürüyüş 15 dk
yapıldı

X